Zobacz temat - [MG ZR 1.4 2004 r.] Świeci się kontrolka ABS i ham. ręcznego
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR 1.4 2004 r.] Świeci się kontrolka ABS i ham. ręcznego

Anna1973 - Czw Lip 10, 2008 15:17
Temat postu: [MG ZR 1.4 2004 r.] Świeci się kontrolka ABS i ham. ręcznego
Mam problem zaświeciła mi się kontrolka ABS i hamulca ręcznego do tego jak gasze samochód na zapalonych swiatłach to auto wcale nie gasnie nawet jak wyciagne kluczyki ze stacyjki dopiero po zgaszeniu świateł auto samo gasnie. Czy ktos wie czy w okolicach Krakowa jest jakis dobry mechanik który robi ROVERKI .



Z góry dziekuje :wink:

Brt - Czw Lip 10, 2008 15:35

Witaj

Przeniosłem Twojego posta, do właściwego działu. Dopisz w temacie jaki silnik posiada Twoje autkoi z jakiego jest rocznika (patrz zasady kącika ;))
Co do elektryki to rzeczywiście dziwne objawy. Czy coś było robione przy aucie ?? Proponowałbym zacząć od sprawdzenia punktów "masy" w aucie.
Co do mechanika to jest w Krk bardzo znany zakład naprawiający roverki:
http://www.roverki.pl/gar...e%B3%20Midowicz

wsl - Czw Lip 10, 2008 16:23

No to mnie koleżanko zadziwiłaś :D Pawła polecam... bo dziś byłem i wyjechałem z moim roverkiem zadowolony :)


Pozdrawiam

ps. a to psikus- zapłon we włączniku świateł :D

Anna1973 - Czw Lip 10, 2008 16:37

Mój śilnik to 1.4 i rocznik to początek 2004 . Mam go od niedawna i co chwile cos sie w nim dzieje .
Zukowaty - Czw Lip 10, 2008 16:43

Jak sie dzieje to znaczy ze zyje :) Jak przestanie sie dziac to znaczy ze umarl :D
MaReK - Sob Lip 12, 2008 20:49

Anka, dane masz wpisac w temat. Patrz jak to zrobili inni. Tym razem poprawie go ja.

Co do usterki, jedz predko do jakiegos lekarza rejonowego od roverkow, bo te akcje z zaplonem to jakies niepokojace sa. Chyba jakies przerobki stodolowo-garazowe wczesniejszy wlasciciel sobie robil.

(widzialem juz golfa z takim bajerem, ze dopoki nie wlaczy sie swiatel to sie go nie odpali... takie amatorskie immo) :D

Warto sprawdzic poziom plynu hamulcowego w zbiorniczku i obadac czujniki ABSu.
Moze sie porozpinaly na wtyczkach, albo zwyczajnie ktorys padl.

A co jeszcze dzieje?