Zobacz temat - [R 200] Którą Alpine wybrać?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R 200] Którą Alpine wybrać?

wild_weasel - Sob Lip 12, 2008 21:57
Temat postu: [R 200] Którą Alpine wybrać?
Witam,
Proszę specjalistów o pomoc. Będę wymieniał niebawem radio, wybór padł na Alpine (bo przecież sprzęt zmienia się raz na dobrych kilka lat, nie będę oszczędzał 150 zł, żeby kupić JVC - no offense ;) ).
Słucham głównie płyt, właściwie radio to chyba tylko raz uruchomiłem.
Do wyboru mam modele z serii CDE: 9870/1/2/3/4 :D
Czym one się różnią? Ja zauważyłem, że głównie ceną - różnice sięgają nawet 100 zł.
Na razie będzie grało pod seryjnymi głośnikami, planuję jedynie wygłuszenie drzwi. Moooże w przyszłości, jak będę miał kasy za dużo, zmienię także głośniki :cool:
Chciałbym kupić nowy sprzęt, tym bardziej, że do seryjnego nagłośnienia nie ma sensu inwestować 700zł w CDA-9884.
Warto płacić 100 zł więcej za najdroższy model? Będzie odczuwalna różnica? Jeśli różnią się tylko dodatkami typu wejście AUX z przodu/z tyłu, to wg mnie nie ma o czym mówić.
Czy w ogóle warto sobie zawracać głowę Alpinkami w tej cenie? Czy też płacę tylko za markę, a jakość jak gdzie indziej?
Z góry dziękuję ekspertom ;) za wypowiedzi.

lodowa - Nie Lip 13, 2008 14:31

Jezeli interesuja cie uzywane radia goraco polecam Alpine 9812rb (mam takie osobicscie sprawuje sie super) 9813rb badz 9815rb . Uzywane 9812rb na allegro juz od okolo 500zl
wild_weasel - Nie Lip 13, 2008 14:36

:hmm:
Nie interesują mnie używane. I nowe, z tych co wymieniłem, kończą się na 500 zł :roll: Ale dzięki za opinię :)