Zobacz temat - [R200 2.0 SDi 99r.] - Immo, pilot itp.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 2.0 SDi 99r.] - Immo, pilot itp.

MaReK - Wto Lip 15, 2008 10:49
Temat postu: [R200 2.0 SDi 99r.] - Immo, pilot itp.
Czołem wiara!

Jak zapewne sie domysla wiekszosc pisze o BSE Violli.
Kilka dni temu nastapila przypadlosc taka, ze po wylaczeniu silnika i otwarciu drzwi
ponowne uruchomienie silnika moze nastapic dopiero po nacisnieciu przycisku na pilocie.
Nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, ze jest to ten nowszy typ pilota i do
niedawna dzialal jak powinien czyli na zasadzie zblizeniowej.

Pytanie do znawcow sztuki R200 i jego przypadlosci, czy moze to byc zwiazane ze slaba bateria w pilocie (chociaz ten dziala, bo jednak zamyka/otwiera auto) czy padlo jeszcze cos innego?

Pozdrawiam,

Lukaszn2006 - Wto Lip 15, 2008 10:54

A było tak zawsz, czy do niedawna działało na zasadzie zbliżenia? Jeśli zawsze, no to może centralka alarmu/immo została wymieniona za starszą z aktywnym immo ( to znaczy na ten, który trzeba przycisk przycisnąć, żeby się wyłączyło...)??
piter34 - Wto Lip 15, 2008 10:57

MaReK napisał/a:
Pytanie do znawcow sztuki R200 i jego przypadlosci, czy moze to byc zwiazane ze slaba bateria w pilocie (chociaz ten dziala, bo jednak zamyka/otwiera auto)

To nie problem się przekonać... ;-)

Brt - Wto Lip 15, 2008 11:00

stawiam, ze coś z układem automatycznego odczytu się spierd. trzeba sprawdzić pętlę prądową i obadać samego pilota. moze jakieś luty zimne itp. A macie tylko jednego pilota czy dwa ?? Czy na tym drugim (jeśli jest) tak samo sie zachowuje auto ??
MaReK - Wto Lip 15, 2008 11:04

Mamy tylko jednego ;D Kruchy nam zabral dwa ostatnie i niby je naprawil ale ja juz nie mam zadnego zapasowego ;)

Ale obstawiasz te luty w pilocie czy w aucie? I co moglo sie spierniczyc i gdzie tego szukac?

Brt - Wto Lip 15, 2008 11:17

hehe :) nie mam pojęcia :| równie dobrze jedno i drugie mogło "paść". Odzyskaj pilota drugiego i będzie wiadomo co jest przyczyną ;)