Zobacz temat - przekładka z anglika rover 200
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning mechaniczny - przekładka z anglika rover 200

pablo13111 - Pią Lip 25, 2008 21:41
Temat postu: przekładka z anglika rover 200
Witam wszystkich!
Czy opłaca się przekładka w takim roverze 200 żeby go zarejestrować w Polsce? Bo tak się składa że wracam do Polski takim autem z silnikiem 1.4 - rocznik 97 i się zastanawiam ile dam za przeróbkę na europe (przekładnia, światła i nie wiem co jeszcze). Doradźcie coś jak macie jakieś doświadczenia. Mile widziane jakieś namiary we Wrocławiu lub okolicy. Dzięki i pozdro dla wszystkich.

michone - Pią Lip 25, 2008 21:47

w lutyni maja same angliki :/ lampy lepiej kupic zamienniki to koszt ok 250zl. Wedlug mnie najlepiej kupic jakiegos roztrzaskanego europejczyka z niemiec i miec dawce.
pablo13111 - Sob Lip 26, 2008 10:25
Temat postu: dz
Dzięki. Ciekawe ile kosztuje przkładka kolumny kier. z pedałami i deską? Bo podejrzewam że taniej może wyjść kupnotakiego R200 w Polsce hehe. Pozdrawiam:)
michone - Sob Lip 26, 2008 10:30

no i musisz wziasc pod uwage ze sprzedaz takiej przeróbki w polsce graniczy z cudem... lepiej kupic motor schaden albo po dzwonie a anglika przeznaczyc na dawce :/
pablo13111 - Sob Lip 26, 2008 11:50
Temat postu: no tak
W sumie mi nie chodzi o sprzedaż tego auta. Po prostu fajnie mi się nim jeździ tutaj już 2 lata i się przyzwyczaiłem. I tak będę nim jechał a w Polsce nie mam auta. Dlatego kombinuję żeby go przerobić i jeździć dalej... Chociaż z tego co widzę to raczej kupno nowego a tego na części komuś sprzedam za parę złotych. Pozdr