Zobacz temat - [Rover 420.2.0TDI 98r.]Pytanie o lampy przednie oraz tylne
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [Rover 420.2.0TDI 98r.]Pytanie o lampy przednie oraz tylne

Pianek - Nie Sie 03, 2008 14:38
Temat postu: [Rover 420.2.0TDI 98r.]Pytanie o lampy przednie oraz tylne
Witam!Mam ochote zmienic pare rzeczy w moim roverku 420 sedan.Myslalem o refklektorach przednich angel eyes lub xeonach,a z tylu o diodach albo lexus lukach srebrnych.Niestety na jaka by stronke nie wszedl wszystkie lampy sa tylko do roverow 200 25 ;/ ,angielskie strony odpadaja bo przysylki sa takie ze wolalbym poleciec po te lampy sam,na tomateam tez nic nie widac musze sie go zapytac czy by cos sprowadzil.Wiecie ktora honda ma identyczne lampy co rover 420 sedan?CO wogole zrobic zeby zmienic wyglad tego samochodu?MOze kupic ringi zamiast postojowek i wlozyc blue vision zarowki?Przerabianie karoserii mnie jakos ostrasza po to zeby wlozyc inne lampy.Prosze nie pisac ze takich tematow juz bylo sporo i zebym sobie przeczytal inne bo tamte tematy sa z 2006 roku a od tego czasu sporo sie zmienilo byc moze na lepsze.Pozdrawiam
michone - Nie Sie 03, 2008 16:09

wedlug mnie r400 sredni sie nadaje do tuningu wizualnego : jak juz to dac glebe i felgi 17 + ciemne szyby, jakas koncowka wydechu...

na temat xenonow to wiadomo jaka wiekszosc z nas ma opinie... co do anglii to ebay.co.uk

i nie rob z r czegos ale golf III tjuning by Tomek z gądków mały...

nemo1603 - Wto Sie 05, 2008 14:04

powiem ci szczerze ze sam zaczelem sie rozgladac i jedynie poznajdywalem dosyc ciekawe tylnie lampy lecz o przednicz nie bylo mowy nawet jedynie tylko to widzialem przetwornice na xenony i to jedyny tuning