Zobacz temat - z seri chwale sie :) moj R 45 :)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - z seri chwale sie :) moj R 45 :)

Bidi - Wto Sie 12, 2008 22:24
Temat postu: z seri chwale sie :) moj R 45 :)
nadszedl taki czas ze sprzedalem mojego cudownego R200 SDi i wlasnie musze przyznac ze z zalem go sprzedalem no ale przyszla zmiania na cos wiekszego i przedewszystkim nowszego ;) i padlo jak bylo wiaodmo od poczatku ze bedzie to Rover i pewnego razu trafil sie taki RODZYN :lol: :D : :lol: :D : i byl to R 45 chcialem w TDI no ale niestety trafic dobry okaz niebity i nie zjezdzony to bylo bardzo trudno a jak byl cacy to cena komos i padlo na benzynke :) jest to 1.6 16v o mocy 109km (zadna rewelacja) no ale coz jezdzi:) autko ma przejechalem obecnie 94 tys km ksiazka serwisowa itd :) stan autka oceniam na idealny :) i z tego troszke wiecej zaplacilem ale mysle ze bylo warto:), rocznik 2001 :)
jestem bardzo zadowolony z tego modelu i juz odrazu mowie ze chodzi mi po glowie inny R moze 45 ale 2.5 albo cos z MG wiec ocenicie sami :)

zadnych zmian nie planuje w tym aucie, bo mam inne zamiary niz pchac kase w to auto ;) a teraz kilka fotek ;) w sumie moj Rover to jest 11 Rover :D to sie nazywa byc fanatykiem tej marki :)












bylo kiedys tak




a teraz jest tak



walkie - Wto Sie 12, 2008 22:41

Toć to Kajetan! :)

Gratuluję zakupu i szerokości :)

Bidi - Sro Sie 13, 2008 16:37

zaszly male zmiany R45 jest na sprzedaz :)
walkie - Sro Sie 13, 2008 18:35

Ja nie kupię, mam takiego samego ;)

A czemu chcesz sprzedać?

Bidi - Sro Sie 13, 2008 18:58

walkie napisał/a:

A czemu chcesz sprzedać?



bo czas przyszedl na spełnienie marzenia = MG :) i bedzie ZR lub ZS ale dieselek :) ale bardziej ZR