Zobacz temat - [MGF] czujnik wentylatora
 
Forum Klubu ROVERki.pl

MGF i MG TF - [MGF] czujnik wentylatora

munek - Pon Sie 18, 2008 19:20
Temat postu: [MGF] czujnik wentylatora
Nie wiecie może gdzie w mg 2001 znajduje sie czujnik wentylatora?? mam taki problem że wentylator chodzi mi cały czas odkąd zapale silnik. Wymieniłem czujnik temperatury ale problem nie znikł i podejrzewam ze czujniki od wentylatorów siadły ale nie mam pojecie gdzie one są
Zukowaty - Pon Sie 18, 2008 19:23

A jak bys jeszcze podal co to za auto bo F16 tez pewnie maja jakies wentylatory.I popraw temat na zgodny z zasadami.Jakas plaga dzisiaj kurcze
munek - Pon Sie 18, 2008 19:37

mg mgf 1.8
Zukowaty - Pon Sie 18, 2008 20:12

Ok.Teraz wejdz na storne klubowa i sciagnij sobie RAVE bo kazdy posiadacz R powinien to miec.Tam masz auto na poszczegolne elementy rozebrane. LINK DO RAVE NA KLUBOWEJ
PHJOWI - Wto Sie 19, 2008 09:21

czujniki masz na wejściu wody do silnika może masz przepalony kable , a auto odpala ? mógł też przekażnik się sypnoł.
munek - Wto Sie 19, 2008 10:15

Wszystko chodzi jak trzeba auto normalnie odpala z tym że wentylatory chodzą non stop czy silnik jest ciepły czy zimny. Jak chodzi silnik chodzą tez wentylatory i silnik nie osiąga dobrej temperatury pracy.
trollbee - Wto Sie 19, 2008 11:37

Przecież silnik nagrzewa się w małym obiegu najpierw? Czyżby duży obieg był non stop otwarty?! I tak jak przedmówca pisze RAVE i będziesz wiedział gdzie wszystkie czujniki są?!? Sprawdź termostat jak uporasz się z went.
Zukowaty - Wto Sie 19, 2008 11:55

trollbee napisał/a:
Sprawdź termostat jak uporasz się z went

Wystarczy zapalic silnik jak jest zimny i patrzec czy powrot z chlodnicy jest cieply.Powinien byc zimny do momentu otwarcia termostatu.Silnik nie powinien miec nizszej temp z dobrym termostatem bo powinien zamknac sie ponownie jak bedzie za zimno w chlodnicy

PHJOWI - Wto Sie 19, 2008 12:46

najprościej podłącz auto pod kompa i zobacz jakie są błędy , oraz jakie wskazania widzi komputer , ponieważ komputer steruje pracą wentylatora.