Zobacz temat - [R600] dokładka zderzaka przedniego
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R600] dokładka zderzaka przedniego

herc - Sob Sie 23, 2008 09:29
Temat postu: [R600] dokładka zderzaka przedniego
Może ktoś już to robił i ma jakieś fotki dokładki zderzaka do R600 ?? ewentualnie od jakiego auta mogła by pasować ??
maciekwawa - Sob Sie 23, 2008 10:05

www.jdltuning.com ups nie maja do 600
herc - Nie Sie 24, 2008 13:34

Taka dokładka by mi odpowiadała :)
maciekwawa - Nie Sie 24, 2008 13:42

http://cgi.ebay.pl/JMS-Ra...1QQcmdZViewItem
xtek - Nie Sie 24, 2008 17:03

A po co Ci taka szufla? Bedziesz jako pługa uzywal rovera? :wink:
herc - Nie Sie 24, 2008 17:11

Mój R to jak by to powiedzieć został lekko usportowiony mechanicznie, na wiosnę będzie nowy zawias -60mm i rozpórka kielichów i tak myślę żeby troszkę agresywności mu nadać a nie chcę jakiś wieś zderzaków czy spojlerów, tylko lekkie dokładki zderzaków i progów :)
emil123 - Pon Sie 25, 2008 00:01

ja tez chcialem do swojego r600 zalozyc dokladki, ale nigdzie nie moglem znalezc odpwiednich :cry: i mam narazie zalozone tylko felgi :mrgreen: jak juz cos znajdziesz to napisz
maciej - Pon Sie 25, 2008 10:45

herc napisał/a:
Mój R to jak by to powiedzieć został lekko usportowiony mechanicznie, na wiosnę będzie nowy zawias -60mm i rozpórka kielichów i tak myślę żeby troszkę agresywności mu nadać a nie chcę jakiś wieś zderzaków czy spojlerów, tylko lekkie dokładki zderzaków i progów :)

A nie lepiej dołożyć naklejkę "614D" na tył i dziwić wszystkich na światłach? ;)

herc - Pon Sie 25, 2008 11:35

maciej napisał/a:
"614D"


A jest taka ?? :>

maciej - Pon Sie 25, 2008 11:39

No kiedyś kolega Rauf sobie taką wykonał (w realu to było 620Si, po szlifie kanałów, z nitro i kilkoma drobniejszymi modyfikacjami) i potem na każdym skrzyżowaniu ludzi pytali go "To naprawdę diesel?"... ;) :D
herc - Pon Sie 25, 2008 11:51

maciej napisał/a:
To naprawdę diesel?


he he he :D :D też tak chyba zrobię :D

Brt - Pon Sie 25, 2008 11:56

wilk w owczej skórze to najfajniejszy tuning ;) :ok: :mrgreen:
Kozik - Pon Sie 25, 2008 16:22

herc lisy psują takie dokładki ;) , poza tym herc nie buracz roverka, nic nie zyska na osiągach a na wyglądzie straci, nie lepiej taki niepozorny killer ;> ?
xtek - Pon Sie 25, 2008 18:19

szczegolnie, ze te dokladki wygladaja..... hmm IMHO tragicznie.
Skiba - Pon Sie 25, 2008 18:32

o gustach się nie dyskutuje :/ kolego lepiej wydaj kasę na ładne fele i dobre woskowanie ;)
herc - Pon Sie 25, 2008 18:58

Skiba napisał/a:
kolego lepiej wydaj kasę na ładne fele i dobre woskowanie


na wiosnę będzie nowa felga(17 cali) nowe zawieszenie (-60mm) i może nowy lakier :D

Skiba - Pon Sie 25, 2008 19:00

herc napisał/a:
na wiosnę będzie nowa felga(17 cali) nowe zawieszenie (-60mm) i może nowy lakier :D


I niech tak pozostanie ... :D nie doklejaj nic do R600 ! ona sama w sobie jest bossskaaa :)

herc - Pon Sie 25, 2008 19:02

Skiba napisał/a:
I niech tak pozostanie


jeszcze jedno co już jest zrobione to przyciemnione szyby mam wszystkie poza przednią :)

Skiba - Pon Sie 25, 2008 19:24

herc napisał/a:
jeszcze jedno co już jest zrobione to przyciemnione szyby mam wszystkie poza przednią :)


Ooo .. pokaż fotki, bo to mnie akurat interesuje :D

xtek - Pon Sie 25, 2008 19:26

hmm wszystkie, a nie boisz sie policjantow z miernikiem? :>
maciej - Pon Sie 25, 2008 19:28

herc napisał/a:
nowe zawieszenie (-60mm)

Jessu...
Ja mają serię sprzed FL uważam, że R600 jest dość niskie - na wysokich śpiących policjantach przy 4 osobach na pokładzie potrafię "zahaczyć" tłumikiem środkowym, to po -60mm nie będzie się nim dało jeździć...

Czy na pewno to przemyślałeś? ;)

Z moich doświadczeń Podkarpacie, oprócz Wrocławia to najbardziej dziurawy obszar Polski... :(

[ Dodano: Pon Sie 25, 2008 19:29 ]
herc napisał/a:
jeszcze jedno co już jest zrobione to przyciemnione szyby mam wszystkie poza przednią

A dowodzik jeszcze jest? ;)

xtek - Pon Sie 25, 2008 19:32

maciej napisał/a:
Z moich doświadczeń Podkarpacie, oprócz Wrocławia to najbardziej dziurawy obszar Polski...


Ehe, okolice Rzeszowa i Mielca to niezla masakra. Ale to, co jest w Krakowie - szczegolnie Igolomska i wjazd od strony huty, to paaaaanie... takich dziur jeszcze nie widziales, gwarantuje ;)

Dlatego musze miec takie opony - 205/60R15, zeby kompletnie felg nie rozwalic.

Skiba - Pon Sie 25, 2008 19:35

maciej napisał/a:

Z moich doświadczeń Podkarpacie, oprócz Wrocławia to najbardziej dziurawy obszar Polski... :(


Jeździłem kilka lat po drogach Głogów - Zielona Góra. Szykowałem się na felgi 17", a obecnie jeżdżę po Wrocławiu i 15" z oponą 195/65 to mało :( O usztywnieniu/obniżeniu zawiechy, to ja już nawet nie myślę. Porównując drogi w okolicach Zielonej Góry do Wrocławia, to tak jak porównując niemieckie autostrady do kazachstańskiej drogi leśnej. masakra .... :( Na oryginalnym zawieszeniu auto na zachodzie pojeździ kilkanaście lat, we Wrocku kilkanaście miesięcy :(

Cytat:
A dowodzik jeszcze jest? ;)


Wszystko jest ok, to pierwszej stłuczki, zdarzenia, odpukać wypadku :(

herc - Pon Sie 25, 2008 20:14

Cytat:
A dowodzik jeszcze jest? ;)


po miesiącu jeżdżenia i po 7 kontrolach policyjnych dowodzik jest :)

maciej napisał/a:
Czy na pewno to przemyślałeś? ;)


bardzo bobrze przemyślane i już przetestowane ok 200 kg ( dwóch kumpli siedziało) w bagażniku i poszło 6 cm w dół i na moich kółkach 205/55 R16 jest idealnie :) drogi po których jeżdżę są w idealnym stanie więc się nie obawiam zahaczenia, efekt końcowy zobaczycie koło maja :)

xtek - Pon Sie 25, 2008 20:16

7 kontroli??? Co ty robisz, ze tak cie zatrzymuja? :)
herc - Pon Sie 25, 2008 20:16

Skiba napisał/a:
Wszystko jest ok, to pierwszej stłuczki, zdarzenia, odpukać wypadku


Jeśli mnie policja zatrzyma i się przyczepią o szyby to są dwa rozwiązania
1. ściągnąć folie
2. oddać dowód pojechać na kontrole przepuszczalności szyb (ok 20-30 pln) i z kwitkiem iść odebrać dowód

xtek napisał/a:
7 kontroli??? Co ty robisz, ze tak cie zatrzymuja? :)


Po prostu mnie lubią :D żart, a zatrzymują mnie za głośny wydech nawet już mnie na kontrole głośności wysyłali i jest wszystko ok :) czy pijany czasem nie jeżdżę, w ciągu roku miałem ok 30 kontroli z czego mam 17 ustników :|

Skiba - Pon Sie 25, 2008 20:39

herc napisał/a:
ok 30 kontroli z czego mam 17 ustników :|


:shock:

xtek - Pon Sie 25, 2008 20:41

hahaha :D dobre. Mnie nigdy jeszcze alkomatem nie sprawdzali, chociaz ostatnio pare razy jak misiek mnie pytal czy pilem, to mowilem, ze tak - wczoraj.
michone - Pon Sie 25, 2008 20:51

mnie kiedys zatrzymali i policjant pyta :

1. czy spożywał pan alkochol?
ja ze nie pilem :)
1. aha to prosze jechac :D

maciej - Pon Sie 25, 2008 20:57

Wow... To ja tylko raz zaliczyłem taką "rutynową", że tylko spisali i to bez alkomatu, dmuchać nigdy nie dmuchałem, a tak to tylko za prędkość i raz za nie zatrzymanie przed sygnalizatorem z "zieloną strzałką". ;)
herc - Pon Sie 25, 2008 21:36

No a u mnie to z tych 30 kontroli wyszło 14 pkt i 500 pln do zapłaty :/ raz nawet na wideo mnie nagrali :haha:
Brt - Pon Sie 25, 2008 21:39

e no ja odrobinę więcej kontroli, ale do herca to mi daleeeeeekooo :lol: A co do tuningu R600 - ideał to felgi 17 z R800 i delikatne obniżenie zawieszenia i ....... tyle :)
xtek - Pon Sie 25, 2008 21:43

hehe, odkad jezdze z cb to mnie ani raz nie zatrzymali ;)
Kozik - Pon Sie 25, 2008 21:44

Skiba napisał/a:
kolego

to żeś mu pojechał ;) zabrzmiało to jak OBYWATELU ;)
to jest zwyczajny herc :D w sumie też z nim nie piłem ;>

marcinmarcin - Pon Sie 25, 2008 21:48

herc napisał/a:
No a u mnie to z tych 30 kontroli wyszło 14 pkt i 500 pln do zapłaty :/ raz nawet na wideo mnie nagrali :haha:

To ja grzeczny jestem, jeszcze żadnego mandatu w historii (odpukać) a kontrolowany byłem chyba dwa razy w ciągu 12 lat, z czego raz za czasów studenckich jechałem poldasem za szybko przez zabudowany, bez świateł, miałem nie zapięte pasy, palilem papierosa gadając jednocześnie przez komórkę - nie wiem czym trzymałem kierownicę - nie pamiętam... Miły pan Policjant spytał się czemu nie mam pasów - ja na to że mam astmę, no to on - czemu w takim razie palę, no to ja mu mówię że właśnie dlatego mam astmę... Jak się zaczął brechtać to skończyło się na zatrzymaniu dowodu za łyse opony :rotfl:

herc - Pon Sie 25, 2008 21:49

a u mnie tak tępią bo była złożona skarga na policje w mojej miejscowości za nie upilnowanie imprezy i wzięli się do "roboty" i zatrzymują kogo sie da, jak mnie potrafili zatrzymać o 4 rano i zrobić całkowity przegląd auta łącznie ze sprawdzeniem numerów nadwozia :|
xtek - Pon Sie 25, 2008 21:50

o kurde, to ja sie do Lancuta nie wybieram, bo pewnie dowod tam zostawie ; )))
herc - Pon Sie 25, 2008 21:53

xtek napisał/a:
bo pewnie dowod tam zostawie


Dowodów nawet nie zabierają jak mi jeszcze za szyby i opony nie zabrali to się nie ma co bać :D

Markzo - Pon Sie 25, 2008 22:12

i znowu offtop:D co do dokladki, to proponowałbym założenie jakiejs hokejki pod zderzak, cos jak ma laguna I, calkiem fjanie to wyglada i nie buraczy auta:)
emil123 - Sro Wrz 03, 2008 17:36

witam,
wedlug mnie powinny pasowac dokladki od hondy accord,bo rover 600 i honda accord to jest praktycznie jedno i to samo chociaz wole rovera.wystarczy podjechac do sklepu z rzeczami do tuningu i przylozyc do zderzaka i wyszstko jasne.jak ktos ma taka mozliwosc to sprawdzcie i dajcie znac na forum bo ja nie mam blisko takiego sklepu i nie mam takiej mozliwosci.