Zobacz temat - [R400] Klakson
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] Klakson

weles - Sro Wrz 10, 2008 10:25
Temat postu: [R400] Klakson
mam problem ktory juz byl opisywany conajmniej raz, mianowicie po zamknieciu auta co chwile wlancza mi sie alarm. w tej chwili samochod stoi z odlaczonym akumulatorem. nie mam czasu w tej chwili usunac usterki, a nie chce przeplacac oddajac auto do elektryka, a jednoczenie potrzebuje uzywac mojego roverka. chcialbym odlaczyc zwyczajnie klakson zeby samochodzik mi nie chalasowal pod domem i praca, ale nie wiem gdzie szukac kostki przez ktora jest zasilany. doczytalem ze jest po prawej stronie na wysokosci zdezaka, ale nie potrafie jej namierzyc. czy jest ktos w stanie podac mi dokladna lokalizacje tej kostki lub inny sposob na odlaczenie klaksonu? bede wdzieczny
kasjopea - Sro Wrz 10, 2008 10:44

w RAVE patrzyłeś?
danielsonicl - Sro Wrz 10, 2008 11:11

U mnie klakson widać po wyjęciu Halogena w zderzaku tam bez problemu można go odłączyć.
kasjopea - Sro Wrz 10, 2008 22:24

W RAVE piszą, że trzeba zderzak demontować, ale może faktycznie da radę bez tego się dostać :hm:
kqba - Czw Wrz 11, 2008 08:17

Syreny od klaksonu (bo są dwie) są pod lewym kierunkowskazem. Najlepiej wyjąć całą lampę. Ja przy okazji zdejmowania lamp podłączyłem drugą syrenę (wystarczy wpiąć kostkę). Teraz klakson jest o wiele ładniejszy i głośniejszy.