Zobacz temat - [R25 2.0 TD '05] Zderzak (przód)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25 2.0 TD '05] Zderzak (przód)

SpyQue - Czw Wrz 18, 2008 20:30
Temat postu: [R25 2.0 TD '05] Zderzak (przód)
Jest to mój 1. post na tym forum, więc niniejszym witam wszystkich bardzo serdecznie.

Zakupiłem dzisiaj mojego pierwszego Roverka (R25 z 2005 roku) z uszkodzonym przednim zderzakiem. Ogólnie autko cacy, jedynie poprzedni właściciel nieuważnie najechał na jakiś wysoki krawężnik. Nie ma raczej nadziei, aby to posklejać.
I tutaj pojawił się problem, bo nigdzie nie mogę znaleźć zderzaka, który by pasował do mojego R25. Na allegro jest sporo zderzaków do tych starszych wersji z okrągłymi światłami, a do mojej tylko 1, może 2 aukcje, na których zderzaki nie prezentują się zbyt zachęcająco. Szukałem w sklepach internetowych.... i nic :/ Jako, że jest to mój 1. Rover nie wiem jeszcze gdzie szukać.

Proszę o pomoc i o naprowadzenie na właściwy trop. Może da się jakoś wymienić sam dół zderzaka bo o ten fragment chodzi?

Ogólnie: spędziłem wiele godzi czytając to forum i naprawdę sporo się nauczyłem... Myślę, że właśnie tutaj będę szukał pomocy jeśli chodzi o mojego Roverka.

Dziękuję i pozdrawiam

PHJOWI - Pią Wrz 19, 2008 12:01

mam taki zderzak jak coś to można go zobaczyć na allegro srebny , jeśli nie potrzebujesz kompletnego to można zejść z ceny:

http://www.allegro.pl/ite...rytas_inne.html

Lukaszn2006 - Pią Wrz 19, 2008 16:43

Zanim kupisz poszukaj w okolicy kogoś, kto zajmuje się spawaniem plastiku. jedyny minus spawania jest taki, że trzeba później malować. Ale z drugiej strony wielką zaletą jest dużo niższa cena :) Przykładowo, ja miałem urwane to takie oko, co się go dokręca do błotnika. Za przyspawanie tego zapłaciłem 10 zł. Ogólnie polecam spawanie zderzaka, no chyba, że trafisz na taki sam kolorek jak masz :)

A nowe masz jeszcze tutaj:

http://www.moto.allegro.p...nowy_model.html

SpyQue - Pon Wrz 22, 2008 08:59

@PHJOWI
Powiedz mi ile by to wyszło za sam zderzak bez halogenu i migacza?
@up
Malowanie to nie problem, za to problem jest inny, że ja nie mam co przyspawać, bo część jest po prostu ułamana i jej nie ma :P

Ale dzięki za sugestię, może kiedyś mi się to przyda :)

Pozdrawiam