Zobacz temat - [R200] Dywaniki gumowe
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R200] Dywaniki gumowe

kalisz - Pon Wrz 22, 2008 00:08
Temat postu: [R200] Dywaniki gumowe
Zastanawiam się nad zakupem gumowych dywaników do mojego ROVERka i na Allegro znalazłem wynalazek tego typu:
http://moto.allegro.pl/it...wys_gratis.html

Wiem, że te dywaniki nie są oryginalne, ale może ktoś takie posiada i jest zadowolony. Warto w nie zainwestować?

Proszę o opinie i pozdrawiam serdecznie ;)

giewu - Pon Wrz 22, 2008 07:08

identyczne mam u siebie na okres jesienno-zimowy ...
nie mam do nich (poza nieoryginalnym kształtem) żadnych zastrzeżeń, sprawują swoją rolę wyśmienicie ... także z czystym sumieniem polecam je jako zamiennik drogich oryginałów :mrgreen:

[ Dodano: Wto Wrz 23, 2008 08:35 ]
wrc_fan, zgodnie z PW wrzucam Ci obiecane fotki dywaników ...
do wszystkich: nie komentować bałaganu w aucie :evil: ... nie miałem czasu na posprzątanie :oops: , a jak pogoda jest wszyscy wiemy

christopher7 - Sob Lis 01, 2008 11:10

Kupowałem bardzo podobne(ale nie wiem, czy to ten sam producent) ale od innego Allegrowicza i po roku jeżdżenia wycieraczka kierowcy jest do wyrzucenia. Guma się po prostu wydarła.
Stacho - Czw Lis 06, 2008 12:16
Temat postu: [R45 1,4 16V, 2001r]
Witam,
Ja kupiłem uniwersalne (szare - takie mam wnętrze), poobcinałem obrzeża dopasowyjąc je kształtem do orginalnych dywanopodobnych i położyłem je na nie. Gumowe zrobiłem nieco mniejsze tak, by orginały ze spodu były widoczne, nawet powiem że to niegłupio wyszło. Jednak, jak ktoś musi chodzić po błocie i w takich butach wsiadać do auta to raczej tego nie polecam, pozdr.... :wink:

michone - Czw Lis 06, 2008 14:27

ostatnio byly w lidlu uniwersalne za 19,99 i glupi nie kupilem :(
marcin8c - Czw Lis 06, 2008 17:08

a mi osobiscie strasznie gumowe sie nie podobaja i strasznie obnizaja "wartosc" auta dlatego lubie swoje dywaniki i nigdy bym gumy nie polozyl
michone - Pią Lis 07, 2008 16:32

marcin8c napisał/a:
a mi osobiscie strasznie gumowe sie nie podobaja i strasznie obnizaja "wartosc" auta dlatego lubie swoje dywaniki i nigdy bym gumy nie polozyl
ta a w jesien i zime to buty sciagasz i zakladasz kapcie :D
marcin8c - Sob Lis 08, 2008 01:35

nie, poprostu czesto jezdze na odkurzacz i "trzepie" buty przed wejsciem do samochodu tak byc co za duzo na nich bylo to odpadlo w miare mozliwosci