Zobacz temat - granie w sieci
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - granie w sieci

Markzo - Pon Wrz 29, 2008 18:59
Temat postu: granie w sieci
Helllo;)
tak sobie myślę, że może ktoś tutaj pogrywa w coś w sieci?? ja gram w Counter Strike'a 1.6, no-steam bo tylko dla relaksu;) gram pod nickiem "Young-Fu*kers # <mr.p>" lub "Markzo # Roverki.pl" :mrgreen: może ktoś jeszcze gra?? jakiś mały meczyk co??:P zachęcam do zassania Cs'a, można odreagować ciężki dzień :wink:

Thrillco - Pon Wrz 29, 2008 20:14

Na sieci gram wyłacznie w MotoGP i to głównie w Polskiej Lidze. Poziom jest masakryczny ale rywalizacja dostarcza prawdziwych emocji i adrenalinki. Do tego dochadza wymierne efekty odzwierciedlone coraz lepszymi czasami. Po półtora roku w lidze az sam sobie dziwie jak to było, że kiedyś wydawało mi sie, że jestem szybki a obecnie objechałem swoje czasy nawet o 10 sekund. Ma to niestety tą wade, że niemal dyskwalifikuje poczatkujących. Owszem sa słabsi i oni tez gdzieś tam z tyłu tocza swoje walki ale niestety z zasady jada samotnie i przez to szybko się zniechęcaja.
Może ktoś z Was chciałby dołączyć?

Eddek - Pon Wrz 29, 2008 20:18

Ja pogrywalem swojego czasu w UT1, w CS'a baaardzo malo, kiedys jeszcze CoD2 i CoD4... Obecnie brak czasu i slaby upload skutecznie odciaga mnei od grania online...
zouza - Pon Wrz 29, 2008 20:33

Ja grałam nałogowo i dobre parę lat w Ulitimę :oops:
bambi - Pon Wrz 29, 2008 20:35

ja czasami w tetrisa :haha: ale tylko czasami, za bardzo ekscytująca ;p :p :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: Pon Wrz 29, 2008 20:37 ]
a tak serio to kiedyś grałam w plemiona hehe no i obowiązkowo NFS :P ale to stare dzieje

filo - Pon Wrz 29, 2008 20:49

Markzo napisał/a:
ja gram w Counter Strike'a 1.6


Też przy tym zarzynam klawiaturę i myszkę ale tylko z bootami :mrgreen:

Markzo - Pon Wrz 29, 2008 21:06

filo może czas sie zmierzyć z jakis człekiem?? :razz: ja badrzo bardzo chętnie :razz: kiepsko gram ale odsterowuje sie tak:P
filo - Pon Wrz 29, 2008 21:53

Markzo napisał/a:
filo może czas sie zmierzyć z jakis człekiem??


Można by spróbować w wolnych chwilach...

Też myślałem,że sie przy tym odstresuje ale jak tu sie nie wkurzać jak mnie booty po tyłku ostro kopią :?: Cienki w to jestem-kilka lat temu to owszem,godzinami sie w sieci grało ale teraz to jakoś z formy opadłem...

Markzo - Pon Wrz 29, 2008 22:09

heheheh :razz: z ludźmi się ciekawe gra:p jak nie ma wstrętnych oszukistów to jest git;) jutro może uda się wskrzesic serwa klanowego to dam tu IP ;)
argail - Pon Wrz 29, 2008 22:18

Battlefield2 - głównie Strike at Karkand jako Mageot[pl] (snajper) - chyba jak na razie nie ma lepszej gry na sieć ;) (w sensie strzelanki)
sTERYD - Pon Wrz 29, 2008 22:48

dość długo chodziłem do pracy tylko po to, żeby pograć w America's Army :lol:
ale już mi lepiej :głupek2:

maniaq - Pon Wrz 29, 2008 23:44

z gier css tylko :)

1.6 ma za duzo bledow by sie w to bawic, zabijanie przez sciane jest malo zabawne ;)

ascaris - Wto Wrz 30, 2008 00:04

Jak mam czas i chęci to CS 1.6.. niestety to już nie to samo granie co kilka lat temu (wtedy również Starcraft)
pietro - Wto Wrz 30, 2008 00:16

wcześniej w wolnych chwilach grałem w War Rock. a teraz nawet nie wiem czy mam jeszcze tam konto, planuje to odświeżyć niedługo, no i COD4 po sieci
;)

piter34 - Wto Wrz 30, 2008 10:42

Ja gram czasem w gry ze strony www.gry.pl
Ze starszą córką oczywiście :lol:

mcteusz - Wto Wrz 30, 2008 14:23

Ja też lubię pośmigać w cs'a. Swój poziom uważam za przeciętny. Tylko mam mało czasu na szlifowanie skilla.... Ale lubię odreagować...

maniaq napisał/a:
z gier css tylko :)

1.6 ma za duzo bledow by sie w to bawic, zabijanie przez sciane jest malo zabawne ;)


Hmm... A to ak-47 nie przebija ścian? Moim zdaniem to jest dość ciekawy realizm. Przez ścianę w tej grze nie zabijesz na pewno z usp...

Markzo - Wto Wrz 30, 2008 14:55

no właśnie:P akurat realizm jest na bardzo wysokim poziomie;) skrzynki z usp czy glocka nie przebijesz;) to co umawiamy sie na jakieś wposlne granie??:P
xavier - Wto Wrz 30, 2008 15:09

witam:)..ja rowniez grywam w Counter Strike'a 1.6:)..dobry sposub by odregowac:)..mozna spotkac sie w sieci:) :twisted:
marcin8c - Wto Wrz 30, 2008 16:00

a ja wole cs source. jak mam troche czasu miedzy dziewczyna, uczelnia, znajomymi to pogrywam sobie :)
mcteusz - Wto Wrz 30, 2008 19:32

No to trzeba by czasem pograć. Markzo uda się z tym serwerem?
Markzo - Wto Wrz 30, 2008 19:54

kumpel go dziś wskrzesza, bo jego brat miał pw do ftp i chciał coś skopiować a wyszło tak, że wyciął 1/2 plików serwa...jutro powinien wstać:D
TomC - Wto Wrz 30, 2008 22:12

Ja dość ostro pogrywam w pracy :razz: w CoD4 na serwach w wersji 1.7 nick ten sam.
W domu też ale w 1.4 lecz teraz bez kompa jestem.

ascaris - Sro Paź 01, 2008 23:37

A gra ktoś na Kurniku? np w tysiąca? :)
Eddek - Czw Paź 02, 2008 06:56

...i wtedy zapada taka niezreczna cisza...
:P

filo - Czw Paź 02, 2008 07:18

ascaris napisał/a:
A gra ktoś na Kurniku?


W literaki walczyłem swego czasu...

zouza - Czw Paź 02, 2008 07:30

filo napisał/a:
ascaris napisał/a:
A gra ktoś na Kurniku?


W literaki walczyłem swego czasu...


Ja też czasami literaki i wymiatam ;)

pietro - Czw Paź 02, 2008 13:00

ascaris napisał/a:
A gra ktoś na Kurniku? np w tysiąca? :)

Swego czasu często byłem na kurniku,
Grałem w Hexa, Domino, kulki, mahjong ;)

String - Pią Paź 03, 2008 10:12

A ja jesli chodzi o sieć, to gram w http://versus.thewitcher.com/ :P
kolka161 - Pią Paź 03, 2008 16:17

a ja gram w Mu Global :)jeśli ktos kojarzy gierke to pochwalę sie że jestem elfem :) dobrym elfem :)
Markzo - Pią Paź 03, 2008 16:33

padłeś, powstań powerrade....serwer wstał :mrgreen: okazało sie, że serwer nie wyrabiał i nam naszego serwa przeenieśli na nowy sprzęt;) amx juz jest, jak go ograniemy to dam IP i pw;)


IP: 62.133.128.22:27029 Young-Fuckers clan server
PW: clan

jeśli wchodzicie dajcie w nicku Roverki.pl ;)
ja jetsem markzo lub Young-Fuckers # mr.p ;)
pozdro i zapraszam na serwa!!

michone - Sob Paź 04, 2008 07:34

ja graw w www.inwazja.wp.pl :P gram od lutego :P flote mam w top50 :)
Adrian - Nie Paź 05, 2008 01:12

sTERYD napisał/a:
dość długo chodziłem do pracy tylko po to, żeby pograć w America's Army :lol:


Hooah!!! :grin:

Jakby co to na serwerach AA znajdziecie mnie pod nickiem...AdrianWWL :lol:

gnusman - Nie Paź 05, 2008 15:20

Cytat:
Helllo;)
tak sobie myślę, że może ktoś tutaj pogrywa w coś w sieci?? ja gram w Counter Strike'a 1.6, no-steam bo tylko dla relaksu;) gram pod nickiem "Young-Fu*kers # <mr.p>" lub "Markzo # Roverki.pl" :mrgreen: może ktoś jeszcze gra?? jakiś mały meczyk co??:P zachęcam do zassania Cs'a, można odreagować ciężki dzień :wink:


I jak tam MARKZO jak ci leci w tego cs'a Znów zópka ma was sprawdzic mam jeszcze bana uwas na servie ?? :P


Ja jak narazie gram w MU online Polecam gierke

Markzo - Nie Paź 05, 2008 15:57

Gnusman bana??!! :shock: jakoś leci ;) teraz matura więc mało gram ale chyba jest lepiej:P dzis grał z nami kolega Mcteusz :mrgreen:
gnusman - Nie Paź 05, 2008 16:26

oj juz dawno bana dostałem oj ale czuje cos ze cs'a bede musiał odpalic tylko o tyle gozej ze mi sie kop rozpieniczył i co wejde to mi sie wiesza :( a na laptopie cieszko grac w cs'a ale cos wykombinuje :D
Eddek - Czw Paź 16, 2008 07:25

Poza TomC sa tu jeszcze grajacyw CoD4? Ostatnio z koelgami odswiezamy troche granie po sieci wlasnie w CoD4. Stawiamy swoj serverek (niestety an dynamicznym IP zwtkle) i gramy po 2-4h wieczorami. Obowiazuje wersja 1.7, jakby ktos byl chetny to kontakt przez GG wzglednie xFire.
ascaris - Sro Lis 19, 2008 17:59

Markzo.. ten server CS-a działa jeszcze czy już padł? Ostatnio cs przezywa u mnie renesans :D
Markzo - Sro Lis 19, 2008 18:17

emanko!!
serwer ma niezłe zhizy, raz działa raz świruje ale ogolnie jest :rotfl:
ja proponuje żebys sobie TOCE3 ściągnał i grał z nami:)
PS. w cs gram pod nickiem Ognisty_sut :lol:

ip: 62.133.128.22:27029

ascaris - Sro Lis 19, 2008 19:55

Hej... niestety nie mogę tam wejść bo posiadam jakiś tam protokoł w wersji 48 a server w wersji 47. Zalecają - update servera :)
Thrillco - Sro Lis 19, 2008 20:52

a ja wszystkich chciałbym zaprosic na www.f1pro.pl gdzie jak nazwa wskazuje ścigamy sie w F1. Niestety ta liga w wiekszości jest obstawiona, za to jest bardzo dużo miejsc w Porsche Super Cup, seria ta właściwie dopiero czeka na start sezonu, który odbędzie się w momencie, gdy bedzie minimum 8 chetnych do regularnych startów.
Podstawa to oczywiście rFactor i odpowiedni mod do pobrania na stronie.

Teraz żeby jeszcze przekonac sceptyków - mozecie mieć "inną" wersje językowa niż polska ;) , mody (F1 i PCC) na których jeździmy nie śa jakoś extremalnie wykręcone pod wzgledem trudności i po dobrym treningu można spokojnie krecić niezłe czasy. Można u nas jeździć nie posiadając kierownicy, choć ta jest zalecana, jednak na padzie tez chłopaki dają rade a i był ktoś kto podchodził z klawiaturą.
Spora grupa uczestników to osoby, które do niedawna bawily się właśnie w TRD...ale po przyjściu na F1 pro im przeszło :)
Na koniec dodam ze mamy już działający (choć ciągle dopracowywany) Tor Kielce (Miedziana Góra), na którym obecnie odbywamy jazdy testowe w PCC. Ah i najwazniejsze - liga opiera się o dedykowany serwer dzięki czemu problemy z połaczeniami sa raczej sporadyczne. Server nie jest płatny podobnie jak udział w którejkolwiek lidze.

Zapraszam serdecznie.

Tomek1212 - Sro Lis 19, 2008 21:22

Ja grywam czasami w CS Source z kumplami, ale to naprawde rzadko.
Markzo - Sro Lis 19, 2008 21:24

problem jest tej natury, że Valve, czyli producent CS'a chce zlikwidować serwery no-steam. a nasz serwer jest właśnie no-steam, lekarstwem na ten błąd z protokołem jest patch, jeśli chcecie zapodam linka;)

Thrillco, a jakie wymagania ma ten rF?

Thrillco - Czw Lis 20, 2008 00:19

rF naprawde niewielkie zeby dało sie grac. Podaje zalecane z pudełka:
winda 98SE/ME/2000/XP/XP64
Proca 1,4GHz lub szybszy
512 Ram
GF serii4 lub radeon 9200 - 128MB
DX9.0c
2GB miejsca na dysku.

To ostatnie to mimo woli skoryguje. Gra wprawdzie tyle nie zajmuje, plus minimalna ilość pamieci wirtualnej ale trzeba doliczyć spore megabajty na dodatkowe mody, tory, samochody, malowania samochodów itp. Ogólnie wyższość rF nad wszystkim innym jest taka, że tu macie TOCA, F1, RACE, GTR i mase innych rzeczy w jednym....wystarczy zassać darmowo odpowiednie mody. o torach to juz nie powiem bo sam nie łapie ile tego jest, bynajmniej nie ma szans na nude. Podstawka nie powala, nawet graficznie ale mody sa tez takie ze potrafią i ten niedostatek korygować.

Markzo - Czw Lis 20, 2008 07:36

no to trzeba zasssysnąć rF :grin:
może dziś się uda;)

Ciufa - Czw Lis 20, 2008 08:59

AdrianWWL napisał/a:
sTERYD napisał/a:
dość długo chodziłem do pracy tylko po to, żeby pograć w America's Army :lol:


Hooah!!! :grin:

Jakby co to na serwerach AA znajdziecie mnie pod nickiem...AdrianWWL :lol:

można się umówić kiedyś i pograć razem + komunikacja głosowa :D
mój poziom jest średni i gram tylko dla relaxu (honor: 50)

ascaris - Czw Lis 20, 2008 09:05

Cóż gry wyścigowe niestety nigdy nie były moja mocną stroną i zbytnio w nich nie gustuje :) Wiem napewno, że aby mieć jakieś dobre wyniki to konieczne jest posiadanie kierownicy. Bez tego nie ma co grac tym bardziej w takiej lidze. Jedyne samochodówki jakie teraz posiadam i od czasu do czasu pogram to burnout 2 i Collin dirt. Po prostu lubię jak blacha się gnie i autko efektownie rozpada się na kawałki z każdym okrążeniem :D I klawiatura zupełnie tam wystarcza :lol:
AndrewS - Czw Lis 20, 2008 23:20

ja niedawno jak pracowalem w poprzedniej robocie to przeszedlem gre Far Cry
w siecie niestety nie gralem w nia

Thrillco - Pią Lis 21, 2008 12:48

ascaris napisał/a:
Po prostu lubię jak blacha się gnie i autko efektownie rozpada się na kawałki z każdym okrążeniem I klawiatura zupełnie tam wystarcza
Rzekłbym nawet, ze do tego to klawiatura jest wręcz wymagana :D
Kiedyś tez tak miałem, ze patrzyłem na model uszkodzen i inne fajerwerki ale jakoś mi przesżło i poszło w druga stronę, czyli przejechanie najlepiej całego dystansu bez najmniejszej obcierki i z dobrymi równymi wynikami...stad tez znalazłem sie w lidze.

[ Dodano: Sob Gru 06, 2008 10:50 ]
dla nadal zaintrygowanych i zainteresowanych - w lidze F1pro (www.f1pro.pl) zespół MacLaren poszukuje kierowcy etatowego. Wymagania - rFactor ze stosownymi dodatkami (do pobrania na stronie ligi), kierownica, znajomośc regulaminu oraz ogólnych zasad scigania w ligach online. Rekrutacja obejmie jazdy testowe na dedykowanym serverze oraz zdawanie na licencje F1 ligi.
Zainteresowanych zapraszam na gg lub PW.

michu027 - Pon Gru 24, 2012 23:24

sorki że odświeżam takiego starego kotleta, ale gra może ktoś z was w counter strike 1.6?? :D steam albo non steam? :D
Pawkaz - Wto Gru 25, 2012 10:13

Ja bym z checia pogral w unreal 99 :mrgreen:
mario409 - Wto Gru 25, 2012 10:37

A w War Rock ktoś grywa?
emes - Wto Gru 25, 2012 11:38

A w Gran Turismo 5? :)
Raptile - Wto Gru 25, 2012 15:41

ja gram czasem w 1.6 , czesciej moj mlodszy 8 letni brat ;)

xeen107 moj login

michu027 - Wto Gru 25, 2012 17:31

zaprosiłem do znajomych na steam, log Michu :)
kzrr - Wto Gru 25, 2012 17:50

a może ktoś w ET gra ?