Zobacz temat - [R200] Centralny zamek a może jego brak?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] Centralny zamek a może jego brak?

Chesterrr - Pon Paź 13, 2008 23:31
Temat postu: [R200] Centralny zamek a może jego brak?
Kupilam wlasnie rovera 200 z 98 roku i mam taka rozterke. Nie wiem czy samochod posiada centralny zamek. Bo jezeli on jest to nie dziala. I teraz pytanie, czy to mozliwe zeby w samochodzie ktory ma na wyposazeniu elek. szyby, elek. szyberdach i inne takie bajery nie bylo centralnego zamka?
thef - Pon Paź 13, 2008 23:40

Chyba zdarzały się wersje 200ek bez centralnego, ale głowy nie dam. Rozumiem, że pilot nie zamyka centralnego. A kluczyk?
Brt - Wto Paź 14, 2008 15:33

Potwierdzam - były wersje bez centralnego zamka. No właśnie jak i czy reaguje autko na kluczyk ??
Chesterrr - Wto Paź 14, 2008 17:55

Kluczyk dziala i zamyka drzwi kierowcy i bagaznik (osobno). Drzwi pasazera mozna zamknac/otworzyc tylko ze srodka bo nie ma zamka na zewnatrz na tych drzwiach. Aha no i kluczyk uzbraja alarm wiec ja juz nie wiem po co mam pilot. Moze cos wiecie na ten temat.
PS. Alarm byl wmontowany seryjnie.

ywis - Wto Paź 14, 2008 18:14

Po zamknięciu od strony kierowcy drzwi, wszystkie drzwi się zamykają w jednej chwili? Łącznie z bagażnikiem, czy bagażnik oddzielnie zamykasz i resztę drzwi, po czym zamykasz drzwi kierowcy?
sTERYD - Wto Paź 14, 2008 20:16

Chesterrr napisał/a:
Aha no i kluczyk uzbraja alarm wiec ja juz nie wiem po co mam pilot.

do immobilajzera ;)
jeśli nie masz centrala, to łatwo możesz dołożyć, bo alarm jest do tego przygotowany, tylko trzeba pociągnąć kilka kabelków (po 3 do każdego siłownika) i kupić siłowniki :cool:
uniwersalne dają radę :cool:

Brt - Wto Paź 14, 2008 20:53

sTERYD napisał/a:
do immobilajzera

odepnij pilota od kluczyków i zostaw w domu, a nie odpalisz autka ;)
Resztę naisał sTERYD. 2x siłownik (lub dla wygody 3 do klapy bagażnika) i trochę przewodów + kumaty elektryk i powinno zdziałać ;) Uniwersalne siłowniki kosztują nieduże pieniądze :ok:

Chesterrr - Wto Paź 14, 2008 22:27

W sumie jak sa tylko 2 drzwi to ten centralny az tak bardzo nie jest niezbedny no ale pomysle o zalozeniu, ale to na wiosne dopiero :) Dzieki bardzo za pomoc i pozdrawiam.