Zobacz temat - [R75] Wyświetlacz LCD między zegarami
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R75] Wyświetlacz LCD między zegarami

teskatlipoka - Sro Lis 05, 2008 07:24
Temat postu: [R75] Wyświetlacz LCD między zegarami
Kilka dni temu kupiłem Roverka 75 1.8 1999r z różnymi teoretycznie drobnymi usterkami. Ogólnie auto spisuje się bardzo dobrze, czyli silnik, zawieszenie, hamulce, itd. Kupując auto wiedziałem że uszkodzony jest wyświetlacz LCD od komputera, który pokazuje różne rzeczy, spalanie, itd.
Wyświetlacz świeci praktycznie zawsze na żółto i przy otwartych drzwiach na czerwono i nic więcej, żadnych symboli czy spalania.

Co powinien pokazywać wyświetlacz?

Kupienie używanego zestawu zegarów z wyświetlaczem nie stanowi problemu ale potem prawdopodobnie zaczynają się problemy. Wyczytałem że po wymianie zegarów należy przeprogramować komputer.

Kto, może takie programowanie wykonać?

Mieszkam w Nowej Soli (lubuskie), 25 km od Zielonej Góry, może gdzieś w mojej okolicy jest jakaś firma która poradzi sobie z problemem albo gdzie w Polsce znajduje się, możliwie najbliżej??

Jeśli jes coś o czym powinienem wiedzieć to proszę o wszelkie sugestie, porady.

Pozdrawiam
Krzysztof

kostas - Sro Lis 05, 2008 08:49

Do legnicy chyba daleko nie masz, ojciec mój handluje autami i z kazdym roverem jezdzi tam do jakiegos serwisu, jesli bedzie Ci to potrzebne to moge go zapytac o jakis nr tel czy adres.

[ Dodano: Sro Lis 05, 2008 09:01 ]
firma nazywa się AUTO- TECH tel. 076 8522877 w Legnicy

Siwus181 - Sro Lis 05, 2008 13:20

Zegary powinny pokazywać:
-spalanie
-na ile km starczy paliwa
-możesz ustawić sobie limit prędkości, wtedy LCD pokaże, że prędkość została przekroczona
-średnią prędkość
-dzienny licznik przebiegu
-czy drzwi/klapa bagażnika/maska są otwarte
-"odpalanie" się kontroli trakcji
-przepalenie którejś z żarówek
-reszty nie pamiętam, serdecznie żałuję :razz:

Wydaję mi się, że w instrukcji opisane są wszystkie sprawy, na temat wyświetlania.

teskatlipoka - Sro Lis 05, 2008 15:58
Temat postu: Legnica
Więc całkiem sporo pokazuje, dziękuję za odpowiedź.

Gdybyś mógł załatwić np numer telefonu do serwisu z Legnicy byłoby świetnie.

[ Dodano: Sro Lis 05, 2008 15:59 ]
Przepraszam, teraz doczytałem, jest podany kontakt. Bardzo dziękuję i pozdrawiam