Zobacz temat - Witam
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Witam

Tomek1212 - Nie Lis 09, 2008 22:13
Temat postu: Witam
Witam
Pochodze z Tarnowa, jestem mechanikiem, posiadam samochód marki Rover 827Si. Na forum zarejestrowałem sie bo jest to chyba największa skarbnica wiedzy na temat tych samochodów. Autko zakupiłem początkiem tego roku, ale szczerze mówiąc spodziewałem sie czegoś więcej. O ile do Hondowskich częsci nie mam zbyt wielkich zastrzeżeń, to juz Anglicy swoimi konstrukcjami sie nie popisali.

Poszukuje wszelkich informacji, serwisówek, instrukcji do ww. modelu w języku polskim. Jakby ktoś coś wiedział na ten temat to byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

xavier - Pon Lis 10, 2008 17:53

tak czy siak witamy na forum i w rodzinie:)
Cyk - Pon Lis 10, 2008 19:32

Siemka :hejka:
Tomek1212 - Wto Lis 11, 2008 01:57

Dzięki za miłe powitanie.

Nie wiecie może gdzie tu na forum jest jakiś dział "download", lub jakies inne miejsce gdzie mógłbym znaleźć te instrukcje itp do mojego autka ??

MaReK - Wto Lis 11, 2008 09:15

Witaj. Taki dzial dostepny jest na www.roverki.pl, ale wiekszosc materialow dostepna jest dla klubowiczow. Wszystko oczywiscie po zalogowaniu. Jesli nie rejestrowales sie na stronie, a tylko na forum to musisz to nadrobic, bo bazy nie sa zsynchronizowane ;)

Pozdrawiam,

Tomek1212 - Wto Lis 11, 2008 19:02

Zarejestrowałem sie też na stronie głównej forum, ale żeby pobrać pliki trzeba mieć status klubowicza.
Nie można jakoś normalnie wrzucić te pliki na serwer i podać linki na forum ??

MaReK - Wto Lis 11, 2008 19:17

No mozna, normalnie sie zalogowac jako klubowicz i sciagac :)
Tomek1212 - Wto Lis 11, 2008 19:18

A w jaki sposób loguje sie jako klubowicz ??
MaReK - Wto Lis 11, 2008 19:24

wpisuje MaReK i haslo... I jestem zalogowany jako klubowicz.
Tomek1212 - Wto Lis 11, 2008 19:29

Marek, to podaj mi swoje hasło i po problemie ...

A tak na serio, to jak wchodze do działu download dla klubowiczów to pojawia sie taki napis:

"Nie jesteś Klubowiczem, lecz Sympatykiem. Pliki znajdujące się w tej kategorii mogą być pobierane wyłacznie przez użytkowników serwisu mających status Klubowicza. Opłać składkę! Warto :) "

MaReK - Wto Lis 11, 2008 19:34

No widzisz... z tego wynika, ze ja oplacilem skladke i jestem klubowiczem, bo sie loguje, wchodze do tego dzialu i nie mam takiego komunikatu jak Ty.
Oplac skladke i bedziesz klubowiczem tak jak ja, a czy warto... hm no mnie sie oplaca.

A mojego hasla Ci nie moge podac, bo jest moje i jest bardzo tajne :)

Tomek1212 - Wto Lis 11, 2008 19:38

Ok, zapłacić pare złotych to nie problem, tylko komu, gdzie i czemu tak dużo ?? Gdzie jest jakiś numer konta albo co ??
Troche chu**jowo "macie" to zorganizowane

bambi - Wto Lis 11, 2008 19:47

Tomek1212 napisał/a:
Troche chu**jowo "macie" to zorganizowane

Tomek1212, u nas się tak brzydko nie mówi :nonono:

a swoją drogą witam i pozdrawiam z Jasła :)

Pazdzioch - Wto Lis 11, 2008 19:51

Eee nie narzekaj dla mnie bomba, dla chcącego nic trudnego wszystko jest opisane na stronie tylko trza poszukać. Chyba że ktoś Ci podpowie gdzie tego szukać ja dopiero zaczynam więc dużo nie wiem:P
Tomek1212 - Wto Lis 11, 2008 20:10

Ok, znalazłem, minimum 40zł na rok, więc tu pojawia sie moje pytanie:
Od razu mówie, nie chce być żadnym klubowiczem. Zależy mi na tym tylko, żeby zapoznać sie z tymi plikami i ściągnąć co mi potrzebne.
Nic sie nie da zrobić ??

Pazdzioch - Wto Lis 11, 2008 20:25

musisz opłacić składkę, albo pisz do skarbnika może coś da się ominąć
kasjopea - Wto Lis 11, 2008 21:02

Nie widzę powodu, żeby cokolwiek omijać. Reguły są takie a nie inne. Jak komuś nie odpowiadają, droga wolna :roll:
zetes - Sro Lis 12, 2008 12:50

kasjopea napisał/a:
Nie widzę powodu, żeby cokolwiek omijać. Reguły są takie a nie i nne. Jak komuś nie odpowiadają, droga wolna
. popieram :brawa:
Brt - Sro Lis 12, 2008 14:15

Żeby nie było, że klub to zuooooo :lol: to informuję że w dziale dla Klubowiczów są instrukcje obsługi do R800 po polsku i angielsku i opis wtrysku benzyny stosowany w silnikach V6 od hondy. Jakby kolega poszukał, to znalazłby link do RAVE i tam jest "to i owo" do serii 800.
http://www.roverki.pl/mod...ies=Technika#30

PS. Też nie podam swojego hasła :P i nie wyślę mailem owych instrukcji ;)

Tomek1212 - Sro Lis 12, 2008 21:15

Łaski bez, przecież nie będe płakać z tego powodu.
Marrkus - Sro Lis 12, 2008 22:32

Ściągnij RAVE (to taki program) dostępny chyba jest dla wszystkich - niestety tylko po angielsku

http://www.roverki.wieniawa.net.pl/rave/Rave.iso

Jest to obraz płyty. Są na nim informacje o wszystkich modelach z końcówki lat 90.
Są też inne rodzaje tych instrukcji dla nowszych konstrukcji i dla Land Roverów.

Na stronie głównej w menu głównym jest coś takiego jak FAQ techniczny warto przeczytać. Dużo ciekawych informacji

Po opłaceniu składki dostajesz dostęp do jeszcze większej ilości danych -polecam - wszystkiego w RAVE nie znajdziesz .

Polecam też korzystać z opcji szukaj bo już sporo napisano na temat problemów i sposobach ich usuwania - wystarczy wpisać słowa kluczowe i na pewno coś wyskoczy.
Jeśli nie wyskoczy na forum jest dział gdzie opisuje się usterki - zazwyczaj znajduje się ktoś życzliwy i w temacie chętny do pomocy.

Jesteś mechanikiem? inni też będą liczyć na twoją pomoc.

Tomek1212 - Czw Lis 13, 2008 10:10

Jestem mechanikiem, ale specjalizuje sie głównie w instalacjach gazowych LPG i CNG (choć te drugie dużo rzadziej z wiadomych przyczyn)
Brt - Czw Lis 13, 2008 10:35

myślę, że najwięcej skorzystasz właśnie z RAVE, a w razie czego po prostu zapytaj na forum :ok:
Pazdzioch - Czw Lis 13, 2008 21:19

Fakt faktem nie ma co płakać z każdego powodu :cool:
Senn - Sob Lis 15, 2008 16:42

Mowisz ze specjalizujesz sie w LPG i CNG, jestes z Tarnowa to pewnie pracujesz w firmie Czakram :) Znasz Sztywnego??
Tomek1212 - Pon Lis 17, 2008 12:02

Nie. Nigdy nie pracowałem w firmie Czakram. Pracowałem w firmie Expert-Roczniak, w filii w Nowym Sączu. Na chwilę obecną nie pracuje w zawodzie LPG.