Zobacz temat - [R414 GSi 93' K16] HGF, wymiana uszczelki KRAKÓW
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover 200/400 lata 92-95 (kanciak)
oraz Rover 200 coupe/cabrio i Rover 400 tourer - [R414 GSi 93' K16] HGF, wymiana uszczelki KRAKÓW


Voltar - Sob Lis 15, 2008 19:43
Temat postu: [R414 GSi 93' K16] HGF, wymiana uszczelki KRAKÓW
Witam i bardzo proszę o pomoc/informacje
Muszę przeprowadzić wymianę uszczelki pod głowicę z całym inwentarzem, czyli szlifami, być może śrubami itp. Czy ktoś z Was zlecał taką wymianę gdzieś w Krakowie? Szukam naprawdę rzetelnego fachowca, aby powierzyć mu tę pracę i nie umoczyć kasy ;)
Czy temat o NOWYM TYPIE uszczelki pod głowicą może dotyczyć mojego silnika (K16 z końca 1993r.)?
Ile może wynieść koszt całego takiego remontu?
Będę wdzięczny za każdą pomocną odpowiedź.

marcinmarcin - Sob Lis 15, 2008 21:44
Temat postu: Re: [R414 GSi 93' K16] HGF, wymiana uszczelki KRAKÓW
Voltar napisał/a:
Witam i bardzo proszę o pomoc/informacje
Muszę przeprowadzić wymianę uszczelki pod głowicę z całym inwentarzem, czyli szlifami, być może śrubami itp. Czy ktoś z Was zlecał taką wymianę gdzieś w Krakowie? Szukam naprawdę rzetelnego fachowca, aby powierzyć mu tę pracę i nie umoczyć kasy ;)
Czy temat o NOWYM TYPIE uszczelki pod głowicą może dotyczyć mojego silnika (K16 z końca 1993r.)?
Ile może wynieść koszt całego takiego remontu?
Będę wdzięczny za każdą pomocną odpowiedź.

Paweł Midowicz 12 2622246 - ciężko się z nim umówić bo ma sporo klientów, ale fachowiec świetny :)

Brt - Sob Lis 15, 2008 21:45

wypada tylko potwierdzić :ok: :)
Voltar - Sob Lis 15, 2008 23:02

Dziękuję :)
Opole, Głogów - aż dziwne, że nikt z Krakowa nie napisał?
Żaden z Panów się nie orientuje ile mniej więcej kosztuje taka naprawa (części+robocizna)?
Do p. Pawła zadzwonię w poniedziałek

Brt - Sob Lis 15, 2008 23:18

Cytat:
Opole, Głogów - aż dziwne, że nikt z Krakowa nie napisał?
:lol: byłem widziałem, choć (odpukać) nie musiałem naprawiać i polecam ;) znam parę osób z Krk które tam naprawiają swoje R i nie tylko ;)
Voltar napisał/a:
Żaden z Panów się nie orientuje ile mniej więcej kosztuje taka naprawa (części+robocizna)?

http://www.roverki.pl/mod...ies=Technika#25
:)