Zobacz temat - JAK STAĆ SIĘ KLUBOWICZEM???
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Pozostałe sprawy klubowe - JAK STAĆ SIĘ KLUBOWICZEM???

boss.007 - Nie Lis 23, 2008 23:49
Temat postu: JAK STAĆ SIĘ KLUBOWICZEM???
Witam,proste pytanko do wtajemniczonych-jak można dołączyć do kręgu klubowiczów,jakie kryteria należy spełniać,jakie ruchy podjąć???Pozdrawiam...
kasjopea - Pon Lis 24, 2008 00:01

Wszystkie informacje znajdziesz na stronie klubowej. Należy opłacić składkę klubową w wysokości minimum 40 zł, szczegóły na ww stronie :smile:
Brt - Pon Lis 24, 2008 14:08

http://www.roverki.pl/article.php?sid=19 :)

Poczekaj do stycznia z wpłatą, bo status jest przyznawany na rok kalendarzowy :) zapraszam :)

tian - Pon Lis 24, 2008 14:11

Dokładnie tak jak Kasjo napisała.
Polecam zrobić to juz na nowy rok bo ten juz ma sie ku końcowi :]

a odn. Twojej stopki (podpisu)
to zrobiłęś ŹLE bo napewno nie dobRZe :]

boss.007 - Pon Lis 24, 2008 14:19

mrd-dobRZe,jako jedyny obcykałeś co tam jest żle :beczy: coś strasznego-DZIĘKI

[ Dodano: Pon Lis 24, 2008 14:35 ]
Dziękuje wszystkim za pomoc!Zrobie to w styczniu zgodnie z podpowiedziami.

Tomaszi - Pon Lis 24, 2008 16:01

Tak tylko dla przypomnienia dodam, że na ostatnim walnym zebraniu w Dzierżoniowie ustaliliśmy nową stawkę składki klubowej, która obowiązywać będzie od nowego roku 2009 jest to minimum 50zł

wyższe kwoty mile widziane :mrg:

Homi - Pon Lis 24, 2008 23:50

Tomaszi napisał/a:
Tak tylko dla przypomnienia dodam, że na ostatnim walnym zebraniu w Dzierżoniowie ustaliliśmy nową stawkę składki klubowej, która obowiązywać będzie od nowego roku 2009 jest to minimum 50zł

...a zniżek studenckich nie przegłosowaliście? :razz:

the.edgy - Wto Lis 25, 2008 16:08

Witam, a ja z pytaniem z innej beczki:
Co takiego jest w Dzierżoniowie że to akurat tutaj było to zebranie ?
Pozdrawiam

walkie - Wto Lis 25, 2008 16:10

Zlot Ogólnopolski na terenie OSiR :)
Tomaszi - Wto Lis 25, 2008 16:14

Homi napisał/a:
...a zniżek studenckich nie przegłosowaliście? :razz:
te 50zeta to właśnie już z uwzględnieniem 37% zniżki dla studentów powyżej 26 roku życia, 48% dla ciężarnych panów i żeby nie było 60% dla seniorów w kwiecie wieku :P
Raptile - Wto Lis 25, 2008 17:26

Podczepię się pdo temat skąd skombinować nalepkie i ramke na rejestracje :D ?
Tomaszi - Wto Lis 25, 2008 23:59

RaPt!l3, ramkę to w pierwszym lepszym sklepie motoryzacyjnym lub w co drugim gorszym na allegro :razz: A o naklejkę pytaj albo, albo masz do wyboru emes, walkie, skarbnik
Szymon - Sro Lis 26, 2008 00:30

Co do pytania to ustaw się w kolejce, bo parę osób już pytało i żadnej odpowiedzi na forum nie dostali(chyba, że każdorazowo poszły przez PW ;) )
Mombrey - Sro Lis 26, 2008 19:41

A ja zaplacilem skladke mimo, ze rok sie juz konczy po to tylko zeby w grudniu odebrac naklejki, ale chyba lipa bedzie. Napisalem na PW do Skarbnika i cisza. No nic moze w przyszlym roku sie uda.
benio_bicos - Sro Lis 26, 2008 22:26

Cóż ja czekam na naklejki od 25 sierpnia 2008 i.... cisza :sad:
Już w tym roku chyba nie dotrą :cry:

the.edgy - Czw Lis 27, 2008 14:25

A bedzie jeszcze taki zlot ogolnopolski w DDZ ?? mieszkam w pobliżu i chętnie bym się wybrał na taki ..
Tomaszi - Czw Lis 27, 2008 14:48

the.edgy, tego nie wiedzą nawet najstarsi klubowicze ;) Zloty są różnie organizowane, tak by dać szansę wszystkim uczestniczyć (choć czasem mija się to z założeniami). Ostatni zlot odbył się w Bieszczadach w miejscowości Bystre - odległość to nie przeszkoda, a powiedział bym nawet więcej satysfakcja chociażby ze wspólnej jazdy -oczywiście zależy kto co lubi :)
BoloSr - Czw Gru 11, 2008 20:08

Brt napisał/a:
http://www.roverki.pl/article.php?sid=19 :)

Poczekaj do stycznia z wpłatą, bo status jest przyznawany na rok kalendarzowy :) zapraszam :)


a do kiedy trza zaplaci skladke i ile to bedzie na 2009 rok :mrgreen:

Szymon - Czw Gru 11, 2008 20:43

BoloSr napisał/a:
a do kiedy trza zaplaci skladke i ile to bedzie na 2009 rok :mrgreen:

składkę na 2009 rok możesz zapłacić nawet do 31 grudnia 2009 ale to będzie mało opłacalne chyba;) a wysokość składki to z tego co wiem 50 złociszy, tak ustalono ponoć na zlocie krajowym. Choć na stronie klubowej dalej jest info o roku 2008, chyba już najwyższy czas poinformować o składce na nowy rok :>

BoloSr - Czw Gru 11, 2008 20:46

Szymon napisał/a:
BoloSr napisał/a:
a do kiedy trza zaplaci skladke i ile to bedzie na 2009 rok :mrgreen:

składkę na 2009 rok możesz zapłacić nawet do 31 grudnia 2009 ale to będzie mało opłacalne chyba;) a wysokość składki to z tego co wiem 50 złociszy, tak ustalono ponoć na zlocie krajowym. Choć na stronie klubowej dalej jest info o roku 2008, chyba już najwyższy czas poinformować o składce na nowy rok :>


no to bym wolal jakies oficjalne info co kiedy i ile :)

Szymon - Czw Gru 11, 2008 20:50

kilka postów wyżej wypowiedział się członek zarządu ;)
Tomaszi napisał/a:
Tak tylko dla przypomnienia dodam, że na ostatnim walnym zebraniu w Dzierżoniowie ustaliliśmy nową stawkę składki klubowej, która obowiązywać będzie od nowego roku 2009 jest to minimum 50zł

wyższe kwoty mile widziane :mrg:

BoloSr - Czw Gru 11, 2008 20:55

Szymon napisał/a:
kilka postów wyżej wypowiedział się członek zarządu ;)
Tomaszi napisał/a:
Tak tylko dla przypomnienia dodam, że na ostatnim walnym zebraniu w Dzierżoniowie ustaliliśmy nową stawkę składki klubowej, która obowiązywać będzie od nowego roku 2009 jest to minimum 50zł

wyższe kwoty mile widziane :mrg:


kwote widze ale reszty juz nie :)

Szymon - Czw Gru 11, 2008 21:18

BoloSr napisał/a:
kwote widze ale reszty juz nie :)

proszę bardzo:)
Brt napisał/a:
Poczekaj do stycznia z wpłatą, bo status jest przyznawany na rok kalendarzowy :) zapraszam :)

tysszek - Pią Gru 12, 2008 22:13

benio/bicos napisał/a:
Cóż ja czekam na naklejki od 25 sierpnia 2008 i.... cisza :sad:
Już w tym roku chyba nie dotrą :cry:


Nom ja też jakoś od tego czasu czekam :D Ale cóż na maile skarbnik nie odpisuje ale mimo to w styczniu składkę opłacę może legitka wtedy dotrze :D Bo numer mam a kartonika i nalepek nima :(

Pozdrowienia dla nowych klubowiczów :)

fearless - Wto Gru 30, 2008 16:21

A ja zaczekam aż Wy zaczniecie dostawać swoje emblematy i naklejki i wtedy dopiero dołączę do klubu. Bo nie chce mi się niepotrzebnie denerwować. :P