Zobacz temat - [R75] Pompka paliwa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Pompka paliwa

wczerniec - Nie Lis 30, 2008 17:21
Temat postu: [R75] Pompka paliwa
witam może ktoś mi powiedzieć gdzie jest umieszczona pompka paliwa webasto ? i jak się do niej dostać z góry dziękuję .
Dam-Kam - Nie Lis 30, 2008 21:44

Pompka jest wewnątrz. Teraz poszukałem i nawet firmy sprzedające THERMO TOP piszą że do kpl. wystarczy dokupić pompę wody i sterownik - ani słowa o pompie paliwa więc na 99% jest wbudowana.
A teraz znalazłem że THERMO TOP C ma własną niezależną pompkę wody i paliwa :)

henryk - Nie Lis 30, 2008 23:49

Wewnątrz webasto nie ma pompki paliwa.
Dam-Kam - Nie Lis 30, 2008 23:52

kurka... wszystko wzięło w łeb... :/ ;) no to musi być gdzieś dlisko chyba... idz za przewodem paliwowym a znajdziesz :)
edward25 - Pon Gru 01, 2008 09:13

wczerniec napisał/a:
gdzie jest umieszczona pompka paliwa webasto ?

Znajdziesz ją pod autem przed tylnym prawym kołem. W pobliżu jest także chlodniczka paliwa.

argail - Pon Gru 01, 2008 09:34

A pompka paliwa do webasto nie znajduje się przypadkiem z tyłu za tylnym prawym kołem jakoś ?
Dam-Kam - Pon Gru 01, 2008 10:09

to powiem szczerze że czuje się mały... przepraszam wczerniec że wprowadziłem Cię w błąd :oops:
wczerniec - Pon Gru 01, 2008 12:47

dzięki za podpowiedz
[/b]

Mombrey - Pon Gru 01, 2008 17:52

Ja wlasnie "przerabiam" zamontowanie webasto.
Tez szukam pompki. W RAVE jest ze niby z tylu przy prawym kole ale jeszcze nie doszedlem gdzie dokladnie, cos bylo grzebane od strony bagaznika bo brakuje spinek (Tourer)
Nie mam pewnosci czy nie zostalo zdemontowane i sprzedane a wlascicel mnie robi w balona. Webasto (piecyk) dokupilem oryginalne R75 z pompka wody (odpinana)
Moze ktos podpowie gdzie dokladnie szuksc pompy paliwa od webasto. Z dolu trzeba zajrzec czy jakos od bagaznika?

henryk - Pon Gru 01, 2008 19:35

Mombrey napisał/a:
Z dolu trzeba zajrzec