Zobacz temat - prezent dla teściowej ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - prezent dla teściowej ?

mundek131 - Nie Gru 21, 2008 12:22
Temat postu: prezent dla teściowej ?
Nie mamy pomysłu w tym roku na prezenta. Dostała już mikrofalę ,żelazko, kosmetyki, "superfrajerskie" ;) garnki, a w tym roku .... lipa , no brak pomysłu.
Rzućcie jakimś pomysłem :hmm: :?:

komarek - Nie Gru 21, 2008 12:30

hmm może portfel? :smile:
wild_weasel - Nie Gru 21, 2008 13:05

mundek131 napisał/a:
Dostała już mikrofalę ,żelazko, kosmetyki, "superfrajerskie" ;) garnki
Ale masz gest :mrg:
Książka kucharska Nigelli (jeśli lubi gotować i samą Nigellę), ew. jakiś Pascal Po Prostu Otruj czy Makłowicz. W ogóle książki, jak dobrze trafisz i znasz jej upodobania, mogą sprawić mnóstwo radości.

damiwr - Nie Gru 21, 2008 13:05

komarek napisał/a:
hmm może portfel? :smile:


koniecznie czerwony ludzie mówią ze jak się da czerwony portfel komuś to go się kaska trzyma potem :cool:

Kiedyś miałem taki pomysł wypytałem jaką muzykę teść lubi i jak się dowiedziałem to całą dyskografie zespołu dostał :)

zouza - Nie Gru 21, 2008 13:10

Dyskografia dobry pomysł :ok: też mam taki prezent ;)
Brt - Nie Gru 21, 2008 13:56

wild_weasel napisał/a:
Pascal Po Prostu Otruj
:hahaha:
Ja Rodzicom kiedyś kupiłem atlas roślin ogrodowych, kwiatów itp. Moze cś takiego, jesli lubi grzebać w ziemi :mrg:

kasjopea - Nie Gru 21, 2008 14:02

tania bombonierka - cukier w kostkach :wink:

[ Dodano: Nie Gru 21, 2008 14:04 ]
my mamy kieliszki, a moja mama dostała już lustro (łącznie z montażem :razz: ) :smile:

mundek131 - Nie Gru 21, 2008 15:31

pomysły dobre :) dzieki.

Dostanie szlafroczek z takich milusich i miękciusich :mrgreen: , bo wieczorami lubi skulona przy herbacie posiedzieć przed tv i rozwiazywać krzyżówki a u nich jakos tak niedogrzane zawsze :lol: , tzn. mnie tam zawsze zimno . Książki kucharskie ma , a tez sama z teściem super gotują.

Dzieki za dobre pomysły :) prezent jest !

tom214Si - Nie Gru 21, 2008 15:35

A jak teściowa się tu wbije i przeczyta? :>
mundek131 - Nie Gru 21, 2008 15:47

to nie bedzie zaskoczona i sama sobie winna :haha:
azer - Nie Gru 21, 2008 21:43

Brt napisał/a:
wild_weasel napisał/a:
Pascal Po Prostu Otruj
:hahaha:
Ja Rodzicom kiedyś kupiłem atlas roślin ogrodowych, kwiatów itp. Moze cś takiego, jesli lubi grzebać w ziemi :mrg:


Dzięki za podsunięcie pomysła, sprawdziłem książke na allegro i nada się idealnie na prezent dla matki :ok: Trzeba wybrać się koniecznie jutro do empiku