Zobacz temat - składka klubowa 2009
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Pozostałe sprawy klubowe - składka klubowa 2009

Markzo - Pią Sty 02, 2009 10:11
Temat postu: składka klubowa 2009
Witam!
Czy można już wpłacać składką klubową na rok 2009?? :wink:

maciej - Pią Sty 02, 2009 10:14

Można i chyba na ostatnim walnym nie została podniesiona, więc chyba nadal jest conajmniej 40 zł, ale niech się Zarząd wypowie, bo nie jestem tego całkiem pewny.
walkie - Pią Sty 02, 2009 10:16

Dziś na stronce będzie umieszczone stosowne info. :)
ywis - Pią Sty 02, 2009 10:17

Czekam z niecierpliwością.
walkie - Pią Sty 02, 2009 10:18

Będzie, będzie. Sama to napiszę więc mówię to z całym przekonaniem ;)
sTERYD - Pią Sty 02, 2009 10:49

ja właśnie zapłaciłem :cool:
ywis - Pią Sty 02, 2009 10:51

walkie napisał/a:
Będzie, będzie. Sama to napiszę więc mówię to z całym przekonaniem ;)


To czekam na informację wszelakiej "maści" i wpłacam :)

maciej - Pią Sty 02, 2009 10:52

sTERYD napisał/a:
ja właśnie zapłaciłem :cool:

A skąd wiedziałeś jaka kwota? ;)

Brt - Pią Sty 02, 2009 11:43

Na Letnim Zlocie została podniesiona do 50PLN ;) tak gwoli przypomnienia ;) A info stosowne bedzie na stronie ;)
maciej - Pią Sty 02, 2009 11:45

No właśnie nie pamiętałem, czy była podniesiona, czy została na poprzednim poziomie i dlatego jeszcze nie zrobiłem przelewu.
W takim razie już robię. :D

Szymon - Pią Sty 02, 2009 11:45

maciej napisał/a:
A skąd wiedziałeś jaka kwota? ;)

Tomaszi podawał w którymś z tematów, że na walnym podniesiono kwotę do 50zł. Prawda to? ;)
Mam też pytanie. Potrzebowałbym nowe naklejki na tablice a jak wiadomo są problemy z skarbnikiem więc jak można je dostać?

maciej - Pią Sty 02, 2009 11:48

ZTCW to Skarbnik się uaktywnił, bo do mnie dzwonił, żeby potwierdzić procedurę zamawiania nowych partii naklejek, więc może już nie będzie problemów. :)
walkie - Pią Sty 02, 2009 11:58

maciej napisał/a:
bo do mnie dzwonił,


ooo, kiedy? :)

maciej - Pią Sty 02, 2009 12:00

We wtorek rano, jak jechałem do pracy. :)

A zlecenie przelewu składki już złożone. :D

walkie - Pią Sty 02, 2009 12:05

maciej napisał/a:
We wtorek rano, jak jechałem do pracy. :)


Jest dobrze. :)

[ Dodano: Pią Sty 02, 2009 13:00 ]
Zgodnie z obietnicą stosowne info na temat wysokości składki oraz numeru konta, na które składki należy wpłacać są już na stronie. Dla leniwych wklejam tutaj info:

Klubowiczem zostaje się po opłaceniu rocznej składki członkowskiej. Na XII Ogólnopolskim Zlocie ustalono składkę roczną w wysokości minimum 50 zł dla Klubowiczów i minimum 100 zł dla Członków Wspierających (instytucjonalnych). Najpierw należy wypełnić dokładnie formularz (tutaj) i stać się „sympatykiem” a następnie wpłacić składkę roczną na rachunek:
44 1140 1010 0000 2980 3700 1001, BRE Bank SA, 00-950 Warszawa, ul. Królewska 14
Klub ROVERki.pl; ul. Bokserska 49 02-690 Warszawa
z dopiskiem, "Składka roczna 2009 - (imię i nazwisko wpłacającego)".

O fakcie dokonania przelewu można także powiadomić klubowego skarbnika - przyspieszy to wysłanie klubowej legitymacji i znaczka.

Brt - Pią Sty 02, 2009 13:57

uaktualniono na stronie ;)
sTERYD - Sob Sty 03, 2009 00:09

maciej napisał/a:
A skąd wiedziałeś jaka kwota?

tego walnego akurat nie przespałem ;)

walkie - Sob Sty 03, 2009 00:21

sTERYD napisał/a:
tego walnego akurat nie przespałem ;)


brawo :brawa:

maciej - Sob Sty 03, 2009 10:55

A ja tak! :P ;)
BoloSr - Sob Sty 03, 2009 14:01
Temat postu: Re: składka klubowa 2009
Markzo napisał/a:
Witam!
Czy można już wpłacać składką klubową na rok 2009?? :wink:


czyli dobrze kumam ze wplacam 50 zeta i podaje dane w formularzu oraz kontaktuje sie ze skarbnikiem i to styka ?? ?

Paul - Sob Sty 03, 2009 14:08

BoloSr napisał/a:
dobrze kumam
Bardzo dobrze :D
BoloSr - Sob Sty 03, 2009 14:09

Paul napisał/a:
BoloSr napisał/a:
dobrze kumam
Bardzo dobrze :D


no to w takim razie dzisiaj to zostanie zatwione :)

Paul - Sob Sty 03, 2009 14:17

Witamy w Klubie :D
BoloSr - Sob Sty 03, 2009 14:33

Paul napisał/a:
Witamy w Klubie :D


to jak tak powiem jak dostane odpowiedni podpisa po skladka juz poszla :)

Dolar3 - Sob Sty 03, 2009 14:52

Mam pytanko.
Jeśli chcę zostać klubowiczem,to wpłacam 50 zł i nim zostaję jak mniemam.Czy wtedy też dostaję "gratis" naklejkę klubową,legitymację i naklejki pod tablice?

Brt - Sob Sty 03, 2009 14:56

Dolar3 napisał/a:
Czy wtedy też dostaję "gratis" naklejkę klubową,legitymację i naklejki pod tablice?

Tak, chyba, że miałeś już wcześniej legitymację, to tylko nalepkę na legitymację ;)

Dolar3 - Sob Sty 03, 2009 15:07

No właśnie o to mi chodzi.Jako "nowy" dostaję legitkę,naklejki pod tablice i naklejkę klubową.
A jeśli kontynuuję działalność to nic nie dostaję?.To niesprawiedliwe. ;-)
Chociaż może jakieś piwo ?
To zapłacę wtedy ;-)))

Brt - Sob Sty 03, 2009 15:13

dostajesz pobyt w Klubie z fajnymi ludkami i wstępy na Zloty gratis ;) A jesli np. zużyły Ci się lepki pod tablicami, czy też odbarwiła/zgubiła lepka klubowa to napisz do skarbnika :ok:
BoloSr - Sob Sty 03, 2009 15:24

Dolar3 napisał/a:
No właśnie o to mi chodzi.Jako "nowy" dostaję legitkę,naklejki pod tablice i naklejkę klubową.
A jeśli kontynuuję działalność to nic nie dostaję?.To niesprawiedliwe. ;-)
Chociaż może jakieś piwo ?
To zapłacę wtedy ;-)))


czyms nowych trza zachecic :)

walkie - Sob Sty 03, 2009 16:38

tak jest.
damiwr - Sob Sty 03, 2009 16:53

BoloSr napisał/a:
czyli dobrze kumam ze wplacam 50 zeta i podaje dane w formularzu oraz kontaktuje sie ze skarbnikiem i to styka ?? ?


ja już tak zrobiłem mam nadzieję że styka :)

BoloSr - Sob Sty 03, 2009 18:06

damiwr napisał/a:
BoloSr napisał/a:
czyli dobrze kumam ze wplacam 50 zeta i podaje dane w formularzu oraz kontaktuje sie ze skarbnikiem i to styka ?? ?


ja już tak zrobiłem mam nadzieję że styka :)


no ja tez i teraz czekam na wszystko :) :)

[ Dodano: Sob Sty 03, 2009 18:07 ]
walkie napisał/a:
tak jest.


:grin:

Tedi_K - Sob Sty 03, 2009 23:26

Witam wszystkich!

Dosiego 2009 roku!!!
Nico tylko uaktywniony Skarbnik :wink: uprzejmie informuje, iż na razie wpłynęło 5 składek, wszystkie wyższe niż 50zł.

Walkie - WAŻNE - w info na stronie proszę podać info dla wszystkich wpłacających: TYTUŁ PRZELEWU powinien brzmieć: "Składka 2009, nick, (nowa legitymacja)"

Prawidłowo podany nick pozwala łatwiej zidentyfikować przysłowiowego Jana Kowalskiego, jakich nie brakuje wród naszych członków.
Informację o nowej legitymacji powinni dodać wszyscy, którzy mają już wypełnione wszystkie 3 pola na znaczki. To prościej, niż domniemanie, że legitymacje sprzed 3 lat są już zapełnione...

Prawidłowy tytuł przelewu znakomicie ułatwi obsługę składek, więc bardzo proszę o zamieszczenie info! Nie są potrzebne maile do mnie o wpłace składki - i tak stosownych zmian statusu i wciągnięcie do ewidencji dokonuję 2-3 razy w tygodniu w oparciu o wyciąg bankowy.

Dodatkowe info (z pewnym wstydem, ale i zadowoleniem) - wszystkie legitymacje i naklejki dla sympatyków za rok 2008 zostały wyekspediowane w ostatnich dniach ubiegłego roku.

Życzę wszystkim samych sukcesów w Nowym 2009 Roku!
Pozdrawiam,

Tedi_K Skarbnik

walkie - Nie Sty 04, 2009 00:00

Tedi_K napisał/a:
Walkie - WAŻNE - w info na stronie proszę podać info dla wszystkich wpłacających: TYTUŁ PRZELEWU powinien brzmieć: "Składka 2009, nick, (nowa legitymacja)"


Zrobione.

BoloSr - Nie Sty 04, 2009 09:58

walkie napisał/a:
Tedi_K napisał/a:
Walkie - WAŻNE - w info na stronie proszę podać info dla wszystkich wpłacających: TYTUŁ PRZELEWU powinien brzmieć: "Składka 2009, nick, (nowa legitymacja)"


Zrobione.


teraz o tym piszecie a ja juz pusicielm przelwe :( tak jak bylo wczesniej napisane
ale ma nadzieje ze skarbnik dojdzie o co biega po wplacie :)

walkie - Nie Sty 04, 2009 10:04

BoloSr napisał/a:
teraz o tym piszecie a ja juz pusicielm przelwe :( tak jak bylo wczesniej napisane
ale ma nadzieje ze skarbnik dojdzie o co biega po wplacie :)


A co wpisałeś?
Najwyżej zrób jeden jeden przelew :D
Albo napisz maila.

BoloSr - Nie Sty 04, 2009 10:25

walkie napisał/a:
BoloSr napisał/a:
teraz o tym piszecie a ja juz pusicielm przelwe :( tak jak bylo wczesniej napisane
ale ma nadzieje ze skarbnik dojdzie o co biega po wplacie :)


A co wpisałeś?
Najwyżej zrób jeden jeden przelew :D
Albo napisz maila.


napisalem tak ja trza bylo napisac (bez slowa na koncu nowa legitka chyba ze to dotyczy starych klubowicow tylko ?? ?) i miala tez wyslalem :)
mowisz zebym zrobilj jeszce jedne przelew cos jeszce wtotka nie wygralem w tym roku :)

Brt - Nie Sty 04, 2009 10:34

Skoro nowy, to Skarbnik będzie widział, że trzeba zrobić legitkę ;) nic nie musisz pisać :ok:
BoloSr - Nie Sty 04, 2009 10:38

Brt napisał/a:
Skoro nowy, to Skarbnik będzie widział, że trzeba zrobić legitkę ;) nic nie musisz pisać :ok:


no to luz :grin:

Tedi_K - Nie Sty 04, 2009 19:31

Witajcie ponownie,

Bardzo dziękuję za domyślność - nowi członkowie oczywiście nie muszą dopisywać "nowa legitymacja" - nadając numer legitymacji widzę, że ma być nowa :idea: :mrgreen:

Dopisek ten ważny jest w przypadku "zaawansowanych" klubowiczów - legitymacje AD 2009 startują od numeru KZ0691, więc widząc u klubowicza numer legitymacji np. KZ0321 nijak (bez dłuższego śledztwa) nie wiem, czy trzeba zrobić nową, czy jest jeszcze na niej kratka na znaczek... Temu ma zaradzić stosowny dopisek! Bardzo bym prosił wszystkie Koleżanki i Kolegów od lat będących klubowiczami o stosowne adnotacje w przelewie... Wyeliminowanie dodatkowego mailingu w tej sprawie jest dla mnie kluczowe - nie mając zbyt wiele czasu muszę z determinacją optymalizować działania związane z obsługą składek.

Dziękuję za wyrozumiałość i kooperację!

Pozdrawiam,

Tedi_K Skarbnik

am_k - Pon Sty 05, 2009 15:05

No to poszła składkunia. :smile:
Brt - Pon Sty 05, 2009 15:13

I ja sie dołączę ;)
mcteusz - Pon Sty 05, 2009 17:22

Cytat:
Podstawą działania każdego stowarzyszenia są składki członkowskie. Tak też jest i w naszym przypadku. Walne Zgromadzenie ustaliło wysokość rocznej składki na minimum 40 zł dla "Członków Zwyczajnych" ("Klubowiczów") i minimum 100 zł dla "Członków Wspierających" (firmy i instytucje). Składka jest płacona jednorazowo za okres pozostały do końca (31 grudzień) danego roku kalendarzowego. Zapis o składkach minimalnych znalazł się z tego względu, że wiele osób deklarowało chęć uiszczania większych wpłat na rzecz Stowarzyszenia.


Na stronie głównej jest jeszcze mały błąd. T.j. wyżej mowa o 40zł. Trzeba by zmienić na 50zł...

Tomaszi - Pon Sty 05, 2009 17:39

mcteusz, dzięki za zwrócenie na to uwagi :) informacje o wysokości składki można znaleźć w kilku miejscach na stronie, a ten art. rzeczywiście nam umknął ;)
escatox - Pon Sty 05, 2009 19:24

Składka opłacanoa :mrgreen:

Teraz czekam na status klubowicza więc - Witam Koledzy Klubowicze :grin:
Czekam na legitymację z niecierpliwością :wink:


pozdrawiam

ciacho4 - Pon Sty 05, 2009 22:20

Witajcie, przelew poszedł teraz juz tylko oczekuje na legitymacje co do naklejek to już tunka mi Roverka woklejała (jak narazie tylko z jednej strony :D )

Do zobaczenia na najbliższym zlocie .

benio_bicos - Pon Sty 05, 2009 22:37

Kasa popłynęła :grin:
pozostało czekać na nowe naklejki pod tablice oraz naklejkę klubową.

xxxgrze - Wto Sty 06, 2009 08:39

Melduję wpłatę składki. :mrgreen:
wiciu2xlc - Wto Sty 06, 2009 17:40

Ja też już opłacony na nowy rok. A dzisiaj dostałem naklejki klubowe.... za tamten rok hihi :) Witam nowych klubowiczów i pozdrawiam stałą ekipę :)
xROnx - Wto Sty 06, 2009 20:38

przelew poszeeeeeedł. uwaaaaaaaaaaagaa :D
damiwr - Wto Sty 06, 2009 21:19

u mnie poszedł a nadal nie klubowicz ale może naklejki z legitymacją lecą :D
andyhell - Wto Sty 06, 2009 21:59

Wczoraj dokonałem przelewu na konto klubu :cool:
drooid - Wto Sty 06, 2009 23:45

uuuu.... zaspałem w tym roku :oops:
BoloSr - Sro Sty 07, 2009 08:11

damiwr napisał/a:
u mnie poszedł a nadal nie klubowicz ale może naklejki z legitymacją lecą :D


ja juz mam tytul klubowicza na stronie glownej ale na forum nie jeszcze :( ktos tu śpi chyba :)

argail - Sro Sty 07, 2009 08:16

Również melduję wpłatę składki ;)))
nicco_nuwai - Sro Sty 07, 2009 08:43

witam :)

i jednoczesnie melduje uzupelnienie brakujacych danych i wplate skladki! :)

damiwr - Sro Sty 07, 2009 09:24

BoloSr napisał/a:
ja juz mam tytul klubowicza na stronie glownej ale na forum nie jeszcze :( ktos tu śpi chyba :)


ja dziś już też mam tam taki status a tutaj jeszcze nie ale jak już się ruszyło to poleci trzeba być dobrej myśli :) :wink:

BoloSr - Sro Sty 07, 2009 09:45

damiwr napisał/a:
BoloSr napisał/a:
ja juz mam tytul klubowicza na stronie glownej ale na forum nie jeszcze :( ktos tu śpi chyba :)


ja dziś już też mam tam taki status a tutaj jeszcze nie ale jak już się ruszyło to poleci trzeba być dobrej myśli :) :wink:


ja juz tu mam ale chyba dlatego ze medze co niektorym :)

Brt - Sro Sty 07, 2009 09:52

cierpliwosci ;) to nie pogotowie :D ;)
BoloSr - Sro Sty 07, 2009 09:53

Brt napisał/a:
cierpliwosci ;) to nie pogotowie :D ;)


eeeeeeeeee tu lepiej niz na pogotowu :) :)

damiwr - Sro Sty 07, 2009 20:16

BoloSr napisał/a:
eeeeeeeeee tu lepiej niz na pogotowu :) :)


szkoda że tu nie leczą tylko uzdrawiają :cool: :lol:

fearless - Czw Sty 08, 2009 14:43

Niezmiernie miło mi zakomunikować, iż z dniem dzisiejszym, z godziną 14.40 dokonałem wpłaty na konto klubowe :) :rotfl: :)
Teraz czekam tylko na zmianę statusu, oraz te inne gadżety :)
Pozdrawiam! Już niedługo fearless - klubowicz!!

Tedi_K - Czw Sty 08, 2009 23:22

Brt, walkie,

Napiszcie proszę na stonce, że produkcja legitymacji dla nowych klubowiczów odbywa się partiami po kilkanaście sztuk i trwa - w optymistycznych warunkach - ok. 10 dni. Następnie ja to muszę jeszcze odebrać, przygotować wysyłkę i wyekspediować. Więc legitymacje - jak akurat wszstko idzie O.K. - dochodzą do zainteresowanych po ok. 3 tygodniach od wpłaty. Na prawdę nie klepiemy naszych legitymacji młoteczkiem w garażu, tylko zajmuje się tym normalna firma produkcyjna :lol:

Tak więc wszyscy niecierpliwi na razie muszą się cieszyć znajomością swojego numeru legitki. Przy okazji - ostatnio przekroczyliśmy w numeracji legitymacji kolejną setkę: jest już KZ0702 :!:

Co do nadawania statusów - z uwagi na dostępny czas robię to 2-3 razy w tygodniu i na razie to musi wystarczyć :cool: Zwykle jednocześnie zmieniam status na stronce i na forum - jak coś się omskie to naprawiam to w kolejnej turze obsługi składek.

Jak słusznie zauważył Brt - tu nie pogowie...

Pozdrawiam wszystkich nowych klubowiczów i informuję, że pierwsza partia legitymacji idzie do produkcji jutro (piątek 9.01) i jak będzie wiadomo kiedy do mnie wróci, to dam znać.

Pozdrawiam wszystkich nowych Klubowiczów (starych tym bardziej :mrgreen: )

Tedi_K

Brt - Czw Sty 08, 2009 23:55

Myślę, ze zainteresowani są świadomi czasu oczekiwania :) A na stronie coś dopiszę na ten temat ;) Jakby coś jeszcze trzeba było to dawaj znać :ok: :)
Dolar3 - Pią Sty 09, 2009 04:51

Tedi_K -" Na prawdę nie klepiemy naszych legitymacji młoteczkiem w garażu, tylko zajmuje się tym normalna firma produkcyjna "

...a ja głupi do tej pory myśałem że to Świstak Wam pomaga ;-)

Ps.W poniedziałek i ja wpłacam.

walkie - Pią Sty 09, 2009 08:06

Tedi_K, będzie stosowne info na stronie, myślę że w FAQ bo pytanie, kiedy otrzymam legitymację jest strasznie częste.
fearless - Pią Sty 09, 2009 09:21

To kiedy otrzymam legitymację?? ?? ?? :twisted: - żarcik :mrgreen:
thef - Pią Sty 09, 2009 10:52

Ludziska nie róbcie offtopa, bo zacznę kasować ;)
czort - Pią Sty 09, 2009 11:20
Temat postu: składka opłacona
dnia 09-01-2009r
thef - Pią Sty 09, 2009 11:23

czort napisał/a:
dnia 09-01-2009r
Ostatnie ostrzeżenie, czort za to co zrobiłeś to powinien być WARN
Paul - Pią Sty 09, 2009 12:16

thef napisał/a:
powinien być WARN
Nie qumam :( O co Ci chodzi ? Za późno składkę opłacił? ;)
walkie - Pią Sty 09, 2009 12:26

Paul napisał/a:
Za późno składkę opłacił? ;)



no a jak, przecież już 9.01! ;)

kasjopea - Pią Sty 09, 2009 12:37

O co właściwie chodzi z tym tematem? Jest jakiś obowiązek publicznego meldowania, że się składkę opłaciło? Przecież skarbnik jak wół napisał, że wysyła na podstawie wyciągu z banku, a nie na podstawie tego, co się tutaj wypisuje :razz:
maciej - Pią Sty 09, 2009 12:41

Ale można się pochwalić, nie? ;) :D
kasjopea - Pią Sty 09, 2009 12:42

ja zapłaciłam dwie i się nie chwalę ;p
maciej - Pią Sty 09, 2009 12:45

Ja w sumie to chyba 8. ;) :D
walkie - Pią Sty 09, 2009 12:46

Taki temat mobilizuje innych ;)
kasjopea - Pią Sty 09, 2009 12:47

maciej napisał/a:
Ja w sumie to chyba 8.
8 jednorazowo? ;>
maciej - Pią Sty 09, 2009 12:48

Nie... :D
W ratach rocznych... :hahaha:

kasjopea - Pią Sty 09, 2009 12:49

no dobra, a ja zapłaciłam 2 na raz :lol:
thef - Pią Sty 09, 2009 13:08

Kurcze, temat traktować miał o różnych problemach związanych ze składką klubową, a nie o tym kto wpłacił a kto jeszcze nie, bo to do hydeparku się bardziej nadaje, ale jak Wam się taki bajzel jak teraz podoba, to nie ma sprawy ;)
fearless - Pią Sty 09, 2009 13:20

thef napisał/a:
Kurcze, temat traktować miał o różnych problemach związanych ze składką klubową, a nie o tym kto wpłacił a kto jeszcze nie, bo to do hydeparku się bardziej nadaje, ale jak Wam się taki bajzel jak teraz podoba, to nie ma sprawy ;)


No to ja, na ten przykład, mam taki problem, że na przykład moim problemem jest to, że problem tkwi w tym, że opłaciłem składkę, no i teraz mam problem, bo nie będę miał co do garnka włożyć..... :mrgreen:
Żarcik ..... drugi już dzisiaj :P Który lepszy??



Oczekiwana odpowiedź - "oba!" - ewentualnie "oba do d..y"

mundek131 - Nie Sty 11, 2009 19:56

a ja sie zgapiłam i przyklepałam , że za 2008 rok składkę wpłacam , ale chyba dostanę nalepkę na legitkę co nie :roll:
xROnx - Nie Sty 11, 2009 22:03

fearless napisał/a:
No to ja, na ten przykład, mam taki problem, że na przykład moim problemem jest to, że problem tkwi w tym, że opłaciłem składkę, no i teraz mam problem, bo nie będę miał co do garnka włożyć.....

:hahaha:

thef - Nie Sty 11, 2009 22:05

Dobrze wiedzieć, że próba zachowania porządku na forum niektórych śmieszy.
rodi_ - Nie Sty 11, 2009 22:16

No to dla odmiany ja mam pytanie,
czy bylaby mozliwosc wyslania naklejek i legitki zagranice? Jak cos to moge cos dorzucic na liscik do Irl :wink:

thef - Czw Sty 22, 2009 15:31

rodi_ napisał/a:
No to dla odmiany ja mam pytanie,
czy bylaby mozliwosc wyslania naklejek i legitki zagranice? Jak cos to moge cos dorzucic na liscik do Irl :wink:
W sumie dlaczego zagranica miałaby być dyskryminowana? Myślę, że najrozsądniej skontaktować się ze skarbnikiem i ustalić wszystko bezpośrednio :) .
maciej - Czw Sty 22, 2009 15:33

ZTCW to nie ma problemów.

Jak ja byłem skarbnikiem nie było i jak rozmawiałem z Tedi_K, to on też chyba ich nie widzi. :)

Azazel85 - Nie Sty 25, 2009 17:22

To że można było potwierdzam;)
Nieprędko co prawda, ale ja dostałem "zestaw" do Niemiec pod Kolonią ;)

Więc pewnie dalej jest taka możliwość:)

Tedi_K - Nie Sty 25, 2009 22:24

Witajcie,

Najlepiej zaraz po wpłacie składki wysłać mailem na adres skarbnika info o adresie wysyłki. Najchętniej oczywiście traktuję adres rejestracyjny ze strony WWW jako taki adres, ale rozumiem problemy przebywających za granicą - w tym przypadku mail jest O.K. i będzie uwzględniony. Kłopot Azazela85 polegał na tym, że info wysyłał jedynie przez forum a nie mailem i trochę mi zeszło, żeby to wszystko pozbierać :oops:

Pozdrawiam,
Tedi_K

sTERYD - Nie Sty 25, 2009 22:58

niedawno dostałem przesyłkę i była w niej nowa nalepka :)
mam nadzieję, że to nie miało być dla kogoś innego, jeśli ktoś dostanie sam znaczek na legitymację/legitymacje to niech da znać, to mu wyślę :)

a BTW jak sprawa stoi z nalepkami pod tabliczkę?

Brt - Nie Sty 25, 2009 23:01

lista przedstawicieli poszła mailem ;) mam nadzieję, że doszła :roll:
Tedi_K - Nie Sty 25, 2009 23:16

Co do listy przedstawicieli - doszła, powysyłam zapas naklejek pod tablice w tym tygodniu.
Co do naklejek klubowych - Skarbnik (to ja :wink: ) powziął uchwałę, że jak ktoś ma 3-letnią naklejkę to mogła się już zniszczyć i wysyła nową (być może na zapas...).

Pozdrawiam,
Tedi_K

Paul - Pon Sty 26, 2009 08:45

Tedi_K napisał/a:
Co do naklejek klubowych - Skarbnik (to ja ) powziął uchwałę, że jak ktoś ma 3-letnią naklejkę to mogła się już zniszczyć i wysyła nową (być może na zapas...).
:brawo:
escatox - Pon Sty 26, 2009 18:57

Tedi_K napisał/a:
Co do naklejek klubowych - Skarbnik (to ja :wink: ) powziął uchwałę, że jak ktoś ma 3-letnią naklejkę to mogła się już zniszczyć i wysyła nową (być może na zapas...).


Zarówno ja jak i zapewne nowi klubowicze czekamy z niecierpliwością na nasze naklejki, oby na całe 3 lata i dłużej :) :brawa:

marcinmarcin - Sob Sty 31, 2009 20:50

A ja mam pytanie - do czego jest potrzebny mój numer PESEL - bo po wpłaceniu składki dowiedziałem się że nie będę miał zmienionego statutu na Klubowicza dopóki nie uzupełnie PESEL - uzasadnienia nie dostałem...
emes - Sob Sty 31, 2009 20:57

marcinmarcin, Twój PESEL potrzebny jest do wydrukowania legitymacji klubowej. Będzie się znajdował na tym dokumencie (poza imieniem i nazwiskiem oraz numerem karty).
marcinmarcin - Sob Sty 31, 2009 21:03

emes napisał/a:
marcinmarcin, Twój PESEL potrzebny jest do wydrukowania legitymacji klubowej. Będzie się znajdował na tym dokumencie (poza imieniem i nazwiskiem oraz numerem karty).

Napisałem Skarbnikowi że legitymacja nie jest mi zupełnie do szczęścia potrzebna - Klub zaoszczędzi trochę - wystarczy mi status Klubowicza ;) Zapłaciłem składkę ponieważ forum pomogło mi wiele razy i uważam że koszty prowadzenia tej działalności powinno się wspólnymi siłami pokrywać..

thef - Sob Sty 31, 2009 21:27

Marcinmarcin, status klubowicza to także zniżki (np. na części u Tomiego), stąd potrzeba jakiegoś uwiarygodnienia i stąd także legitymacje ;)
marcinmarcin - Sob Sty 31, 2009 21:53

thef napisał/a:
Marcinmarcin, status klubowicza to także zniżki (np. na części u Tomiego), stąd potrzeba jakiegoś uwiarygodnienia i stąd także legitymacje ;)

Ale mi znaczek nad avaterem wystarczy w zupełności... :) a u Tomiego częstym klientem na szczęście nie jestem, a jak już nawet to cena były satysfakcjonująca :)

thef - Sob Sty 31, 2009 22:12

OK :) Jak uważasz, tylko wiesz, z jednej strony może nie przygotowywanie dla Ciebie legitymacji to ułatwienie, ale z drugiej utrudnienie, bo trzeba by to gdzieś brać pod uwagę jako dodatkowy zapis dla jednej osoby ;) . Chodzi Ci o podanie nru PESEL? Roverki nie przetwarzają danych nawet na swój użytek (z pominięciem oczywiście uwiarygodnienia danych). Nie wiem zresztą jak sprawa ma się względem statutu ;) Ale pisz do władz raczej w tym temacie.
Tedi_K - Sob Sty 31, 2009 23:28

Uzasadnienie poszło i to z artykułami i paragrafami z ustaw.
Jako skarbnik nie zgadzam się z tworzeniem wyjątków - ponad 300 klubowiczów podaje dane a jeden nie :evil:

W mailowym uzasadnieniu marcinmarcin dokładnie ma napisane dlaczego się nie zgadzam na zatrzymanie składki klubowej bez identyfikacji wpłacającego. A bez zatrzymania skłądki nie zmienię statusu na Klubowicza.

Takie jest stanowisko Skarbnika.

Pozdrawiam,
Tedi_K Skarbnik

fearless - Sob Sty 31, 2009 23:44

:brawo:
marcinmarcin - Nie Lut 01, 2009 20:54

Tedi_K napisał/a:
Uzasadnienie poszło i to z artykułami i paragrafami z ustaw.
Jako skarbnik nie zgadzam się z tworzeniem wyjątków - ponad 300 klubowiczów podaje dane a jeden nie :evil:

No i b.dobrze że poszło - trochę na nie czekałem :twisted: - nie można tak sobie "żądać" podawania danych osobowych nie wiedząc nawet do czego są potrzebne... Też sobie przeglądnąłem przepisy i mimo że nigdzie nie ma obowiązku zbierania nr PESEL przez stowarzyszenia, przyznaję że dla celów porządkowych (np. potwierdzenie pełnoletniości) jest to przydatne. W związku z tym niedługo uzupełnię swoje dane.
BTW, fearless - możesz klaskać ponownie :wink:

fearless - Nie Lut 01, 2009 21:37

marcinmarcin napisał/a:

BTW, fearless - możesz klaskać ponownie :wink:


Dziękuję ;) :brawo: ;)

baum82 - Sro Kwi 22, 2009 14:22
Temat postu: statut klubowicza
Witam.
Proszę o zmianę statusu na KLUBOWICZA.
Uzupełniłem już PESEL i inne.
Zależy mi na czasie, ponieważ potrzebuję polską instrukcje do mojego r 25a bez ststutu KLUBOWICZA jej nie ściagnę...
Pozdrawiam

Brt - Sro Kwi 22, 2009 14:36

to jest w gestii skarbnika (żeby nie było bałaganu) ... napisz maila na jego adres, że dane uzupełniłeś itp :ok: :)
PTE - Pią Kwi 24, 2009 11:06
Temat postu: Re: statut klubowicza
baum82 napisał/a:

Zależy mi na czasie, ponieważ potrzebuję polską instrukcje do mojego r 25a bez ststutu KLUBOWICZA jej nie ściagnę...


Ja nie widzę żadnej instrukcji po polsku do R25 w dziale dla klubowiczów...

baum82 - Pią Kwi 24, 2009 14:15
Temat postu: Re: statut klubowicza
PTE napisał/a:
baum82 napisał/a:

Zależy mi na czasie, ponieważ potrzebuję polską instrukcje do mojego r 25a bez ststutu KLUBOWICZA jej nie ściagnę...


Ja nie widzę żadnej instrukcji po polsku do R25 w dziale dla klubowiczów...


wiem ale jest do r 200 a to bardzo podobne modele :)

rodi_ - Pon Cze 01, 2009 20:23

No to i ja mam pytanko,
czy moglby mi ktos podrzucic kod SWIFT do waszego banku? Potrzebuje go do przeslania kasy. Dzieki

sTERYD - Pon Cze 01, 2009 23:04

BREX PL PW :cool:
rodi_ - Wto Cze 02, 2009 00:31

Dzieki sTERYD
juz wkrotce bede w klubie

Gość - Czw Lip 23, 2009 16:01

Witam i od razu pytanie. Czy możliwość przystąpienia do klubu w tym roku jeszcze jest?
Toshiro - Czw Lip 23, 2009 16:15

no ja wysłałem kase 20 lipca i ciągle czekam, pisałem maila do skarbnika z screenem potwierdzającym przelew i dalej nic :(
Gość - Czw Lip 23, 2009 16:25

Dlatego od razu pytam, żeby nie było żadnej wtopy póżniej
rodi_ - Czw Lip 23, 2009 22:28

Ja juz nic nie powiem, kasa poszla 4.06 i nadal nie jestem w klubie :roll: troche to dziwne jednak.
Ktos ma jakies info co sie dzieje?

Toshiro - Czw Lip 23, 2009 22:46

no to troszkę martwiąca sprawa, Tomaszi pisał mi na pw że ostatnio rozmawiał ze skarbnikiem poprzez maila skarbnik@roverki.pl natomiast mi nie odpisał w ogóle....
Gość - Pią Lip 24, 2009 07:57

Toshiro napisał/a:
no to troszkę martwiąca sprawa, Tomaszi pisał mi na pw że ostatnio rozmawiał ze skarbnikiem poprzez maila skarbnik@roverki.pl natomiast mi nie odpisał w ogóle....


Ja też do niego wczoraj napisałem, ale odpowiedzi jak na razie nie mam

Tomaszi - Sob Lip 25, 2009 10:56

Drodzy Sympatycy, Klubowicze oraz przyszli klubowicze,

Jako skarbnik obecnego zarzadu chcialbym sie z Wami oficjalnie przywitac w tym temacie, ktory dotyczy zarowno mnie jak i przede wszystkim Was.
Na obecna chwile mam informacje dla wszystkich zainteresowanych.
Teoretycznie (jak narazie) jestem skarbnikiem, niestety a raczej bym napisal stety, ze wzgledu na to, ze nie jestesmy takim zwyczajnym sobie Klubem a Stowarzyszeniem z wpisem do KRS (Krajowy Rejestr Sadowy) przejecie obowiazkow wladz klubu odbywa sie poprzez zlozenie i podpisanie wielu stosownych dokumewntow. W zwiazku z tym obowiazki skarbnika sprawuje jeszcze poprzednik Tedi_K, ktory pelnil i nadal pelni swoja funkcje na wysokim poziomie (pamietajcie, ze wszelakie niedociagniecia wynikaja nie z niecheci do szybkiego urgulowania Waszych spraw, a z pogodzenia obowiazkow klubowych z zyciem prywatnym).

Jak widac na przykladzie kolegi Toshiro wystarczy pare prostych zabiegow, by otrzymac statut klubowicza w miare szybko. Czasami musicie uzbroic sie w cierpliwosc...

O fakcie przejecia obowiazkow skarbnika od Tedi_K poinformuje w tym temacie.

Pozdrawia Ti

rodi_ - Wto Sie 11, 2009 23:45

Panowie czy nastapila juz zmiana na miejscu skarbnika?
Bo nie wiem do kogo juz te maile wysylac. To juz wcale mnie nie smieszy, mozna czekac ale czy 2 miesiace od wplaty :/ . Zebym sie nie przypominal to wtedy rozumiem, ale to juz nie jest w porzadku.

azer - Wto Sie 11, 2009 23:50

tu masz spis władzy :)
http://roverki.pl/klub.php
zmiana skarbnika nastąpiła na zlocie czyli w połowie czerwca. Może twoja petycja poszła jeszcze do starego.

kasjopea - Wto Sie 11, 2009 23:55

Zmiana skarbnika jeszcze nie nastąpiła.
Tak jak napisał Tomaszi powiadomi on wszystkich o tym fakcie.

staf - Sro Sie 12, 2009 00:05

rodi_, Ja też troche czekałem. Jedno jest pewne ze napewno o tobie nie zapomnieli.
rodi_ - Czw Sie 13, 2009 10:40

No i juz sprawa zalatwiona :razz:
Dzieki Bartek :grin:

Brt - Czw Sie 13, 2009 10:53

to dopiero początek ;) reszta informacji na PW ;)
Toshiro - Czw Sie 13, 2009 10:53

rodi_ napisał/a:
No i juz sprawa zalatwiona
Dzieki Bartek

No widzę że Kolega się doczekał ;)