Zobacz temat - [R200 1.4Si 98] pilot Rover 200
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 1.4Si 98] pilot Rover 200

vegan - Sob Sty 03, 2009 12:42
Temat postu: [R200 1.4Si 98] pilot Rover 200
mam wielki problem z pilotem do Roverka 200 LUCAS 3txb Ostatnio przy otwieraniu pilota uszkodziła mi się cewka smd i nie wiem jaką ma ona wartośc bo nie mam jak tego zbadać a schematu z takim ukłądem bardzo trudno znaleźć Byłbym wdzięczny za kazdą pomoc moze znajdzie się ktoś kto jest w stanie okreslić tą wartośc gdyż cewka kosztuje 2zł a pilot z programowanienm minimum 200 Z góry dzięki i pozdrawiam
Brt - Nie Sty 04, 2009 00:53

ktoś pomoże ??
zapal - Nie Sty 04, 2009 09:06

jesli zrobisz zdjecie lub wytlumaczysz o ktora cewke chodzi to ci powiem ... bo janie widze i nie wiem ktore to...
xtek - Nie Sty 04, 2009 10:08

A co masz napisane na tej cewce? I ktora to jest, bo tez mam problem ze zlokalizowaniem a mam miernik z pomiarem indukcyjnosci.

Domyslam sie, ze nie wziales tego http://www.rfm.com/products/data/rp1207-7.pdf za cewke.

vegan - Nie Sty 04, 2009 18:34

xtek napisał/a:
A co masz napisane na tej cewce? I ktora to jest, bo tez mam problem ze zlokalizowaniem a mam miernik z pomiarem indukcyjnosci.

Domyslam sie, ze nie wziales tego http://www.rfm.com/products/data/rp1207-7.pdf za cewke.



Dziękuje za zainteresowanie:) jutro wrzucę tutaj zdjęcie tego pilota tzn tej cewki i zaznaczę ją żebyscie mogli ją zidentyfikować Podrawiam

[ Dodano: Wto Sty 06, 2009 10:03 ]
wysyłam zdjęcie pilota 3txb i proszę o rozwiazanie mojego problemu. Cewkę oznaczyłem czerwonym kółkiem
Pozdrawiam

[ Dodano: Wto Sty 06, 2009 17:04 ]
vegan napisał/a:
mam wielki problem z pilotem do Roverka 200 LUCAS 3txb Ostatnio przy otwieraniu pilota uszkodziła mi się cewka smd i nie wiem jaką ma ona wartośc bo nie mam jak tego zbadać a schematu z takim ukłądem bardzo trudno znaleźć Byłbym wdzięczny za kazdą pomoc moze znajdzie się ktoś kto jest w stanie okreslić tą wartośc gdyż cewka kosztuje 2zł a pilot z programowanienm minimum 200 Z góry dzięki i pozdrawiam


[ Dodano: Wto Sty 06, 2009 17:06 ]
vegan napisał/a:
mam wielki problem z pilotem do Roverka 200 LUCAS 3txb Ostatnio przy otwieraniu pilota uszkodziła mi się cewka smd i nie wiem jaką ma ona wartośc bo nie mam jak tego zbadać a schematu z takim ukłądem bardzo trudno znaleźć Byłbym wdzięczny za kazdą pomoc moze znajdzie się ktoś kto jest w stanie okreslić tą wartośc gdyż cewka kosztuje 2zł a pilot z programowanienm minimum 200 Z góry dzięki i pozdrawiam


[ Dodano: Wto Sty 06, 2009 17:06 ]
vegan napisał/a:
mam wielki problem z pilotem do Roverka 200 LUCAS 3txb Ostatnio przy otwieraniu pilota uszkodziła mi się cewka smd i nie wiem jaką ma ona wartośc bo nie mam jak tego zbadać a schematu z takim ukłądem bardzo trudno znaleźć Byłbym wdzięczny za kazdą pomoc moze znajdzie się ktoś kto jest w stanie okreslić tą wartośc gdyż cewka kosztuje 2zł a pilot z programowanienm minimum 200 Z góry dzięki i pozdrawiam



wysylam zdjęcie tego pilota

xtek - Sob Sty 10, 2009 17:15

niestety, ja mam 3txa i myslalem, ze uda mi sie to zmierzyc, ale u mnie w pilocie takiego elementu nie ma.