Zobacz temat - [Rover 200 1.4 16v] serwis, części nigdzie nie ma :( pomocy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Rover 200 1.4 16v] serwis, części nigdzie nie ma :( pomocy

blads - Pią Sty 09, 2009 16:54
Temat postu: [Rover 200 1.4 16v] serwis, części nigdzie nie ma :( pomocy
Witam. Dzisiejszego dnia chyba zejdę na zawał :( Nigdzie nie moge znaleźć części do Roverka mieszkam w Dąbrowie Górniczej dzwoniłem już chyba wszędzie w okręgu i nigdzie nie ma. Poszukuje silniczka krokowego bo mi się dzisiaj posypał. Już raz miałem z tym przebój wymieniłem na używany wykręcony z rozbitego rovera. Ale po półrocznej jeździe zaczęło się dziać to samo wolno schodził z obrotów, czasem trzymał na 2tys i nie chciał zejść przez kilkanaście sekund. Stwierdziłem że zrobię to co kiedyś pokazał mi mój mechanik czyli psikne wd 40. Z tamtym pomogło przez pare miesięcy jeszcze jeździł, tylko że jak wyjąłem swojego to się rozpadł spręzynka wyskoczyła i jest do wywalenia. Założyłem ten stary ale co z tego jak auto nie odpala :/ Znaczy się odpala ale odrazu gasnie dopiero jak dostanie gazu to chodzi, puszczam gaz momentalnie gaśnie :( Wnioskuje że to ten silniczek dlatego go szukam. Ale dzwoniłem już w całej Dąbrowie wszystkie sklepy w sosnowcu i w Katowicach. Nie mają i mało tego nie mogą sprowadzić. Co mam zrobić jest tu jakiś serwis w okolicy ? PROSZE HELP :(
thef - Pią Sty 09, 2009 17:04

http://www.tomateam.pl/sk...m_dzial=&c=1221

W Dąbrowie jest byłe ASO Rovera z Testbookiem T4, w ostateczności do nich, ale podobno dużo sobie wołają a nie zawsze dobrze robią. Poczytaj o nich na stronie klubowej w warsztatach.

[ Dodano: Pią Sty 09, 2009 17:15 ]
Pomyłka, ASO jest w Radzionkowie ;)

maciej - Sob Sty 10, 2009 16:48

Części nowe: www.tomateam.pl
Części używane www.roverki.pl/garage.php tam też znajdziesz listę serwisów wraz z opiniami.

Szymon - Sob Sty 10, 2009 19:51

http://forum.roverki.eu/v...krokowy&start=0
przeczytaj ten topic i napisz do autora. Pewnie zdradzi Ci tajemnicę od kogo kupił silniczek :smile: