Zobacz temat - Właściciele R75 i reszta - kto tak potrafi?!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Właściciele R75 i reszta - kto tak potrafi?!

Dam-Kam - Czw Sty 15, 2009 20:03
Temat postu: Właściciele R75 i reszta - kto tak potrafi?!
Swego czasu oglądałem ale nie kojarzyłem samochodu ale teraz wrzucam ten filmik :D Ja się biorę za naukę ;)
wild_weasel - Czw Sty 15, 2009 20:41

Inne autka też potrafią ;) KLIK
Dam-Kam - Czw Sty 15, 2009 20:54

fakt, MG - dziwne, oglądałem mix i jego nie wychaczyłem :) Ale warto się tego nauczyć :D
MaReK - Czw Sty 15, 2009 20:56

Ja bym nie ryzykowal. Niedaj Bog reczny by odpuscil na chwile i jestesmy w innym aucie ;)
argail - Czw Sty 15, 2009 21:01
Temat postu: Re: Właściciele R75 i reszta - kto tak potrafi?!
Dam-Kam napisał/a:
Swego czasu oglądałem ale nie kojarzyłem samochodu ale teraz wrzucam ten filmik :D Ja się biorę za naukę ;)

Pierwszy, pierwszy : http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=22713

;)))

Dam-Kam - Czw Sty 15, 2009 21:19

szaczun argail, ale ja poszukałem na YT bo nie wszyscy mają konta na JM :lol: a szkoda bo codziennie aplikują świetną dawkę humoru :D

[ Dodano: Czw Sty 15, 2009 21:23 ]
swoją drogą to wczoraj tego nie wychaczyłem... :???:

maciekmpl - Czw Sty 15, 2009 23:50

Facet, który to komentuje i mówi "No, that's impressive", to Timothy "Tiff" Needell, który kiedyś był jednym z prezenterów Top Gear. Nie widać, kto siedzi za kierownicą tego R75, ale nie zdziwiłbym się, gdyby to była Vicki Butler-Henderson, bo oni zdaje się teraz robią razem jakiś program konkurencyjny dla Top Gear.

M

Thrillco - Pią Sty 16, 2009 06:06

Na pewno nie jest to Vicki, to ze robia, czy robili Fifth Gear nie znaczy ze wszystko w tych programach robią sami. Do tego materiał jest naprawde stary.
Dam-Kam - Pią Sty 16, 2009 09:30

oglądałem parę odcinków fifth gear, co prawda do top gear się nie umywał (jak dla mnie) ale widziałem co potrafi ta Vicki :) choć ogladając filik postura kierowcy jest raczej męska... choć kto wie :D
Thrillco - Pią Sty 16, 2009 16:25

Nie dlatego, ze tak mówie tylko dlatego, ze potrafię odróznic sporego gabarytu faceta od drobniutkiej mimo wszystko babki jaką jest Vicki...jak wiekszośc facetów z resztą.
Co do Vicki i jej bycia kierowca wyścigowym...tak isę składa, ze w UK każdy dziennikarz motoryzacyjny jest jedoczesnie kierowcom wyścigowym, ale nie dlatego, ze pracuje jako kierowca wyścigowy tylko dlatego, ze przy niewielkim nakładzie pracy i środków ty tez mógłbyś nim zostac w tym kraju, chocby dlatego, ze mają wiecej niż jeden tor, istnieją tam tzw. Track Days i jest rozgrywana cała masa serii wyścigowych dla wmatorów scigania na czymkolwiek. Paniatna?

xROnx - Pią Sty 16, 2009 16:32

i gdzie tu jakaś rewelacja? ja tak parkuje codziennie przed pracą. między autem szefa a kolegi z roboty :mrgreen:
sTERYD - Pią Sty 16, 2009 18:15

xROnx, ale nie siedemdziesiatką piątką ;)
Rowan - Pią Sty 16, 2009 20:22

maciekmpl, rację ma kolega Thrillco, to nie jest Vicki, gdzieś czytałem o tym filmiku, to jakiś drifter angielski był.
xROnx - Pią Sty 16, 2009 22:28

sTERYD napisał/a:
xROnx, ale nie siedemdziesiatką piątką

już nie długo :mrgreen:

maciej - Wto Sty 20, 2009 17:36

Off-topic wydzieliłem do wątku:
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=35290