Zobacz temat - [R416] Usterka ABS
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Usterka ABS

superbobik225 - Wto Sty 20, 2009 17:55
Temat postu: [R416] Usterka ABS
witam wszystkich na forum mam problem posiadam rovera 416si z 97 roku ostatnio zapaliła mi się kontrolka abs gdy odpalam autko nic nie świeci ale gdy przejade 2 metry do przodó to odrazu się zapala pojechałem do mechanika i po podpięciu do komputera pokazało mu przekaźnik pompy że jest uszkodzony więc kupiłem drugą pompe na allegro po zamontowaniu abs dalej się palił i na komputerze pokazało błąd z przekaźnikiem zaworów a jak jade 80 kmh to słysze jak by z prawej strony cś tarło tylko niewiem kture koło prosze pomocy
timer - Wto Sty 20, 2009 21:34

mam taką małą sugestie sprawdź sobie pierścienie czy są całe tak dla spokoju a druga sugestia mi się palił ABS jak miałem za niskie napięcie ładowania i wogóle troszkę mi alternator niedomagał
fearless - Wto Sty 20, 2009 21:39

Kolejno odkręcaj wszystkie koła i czujniki ABS - takie guwienko z kabelkami co to jest skierowane do zębów na przegubie, przeczyść, popsikaj WD 40, przeczyść zęby ABS-u i poskręcaj
Na każdym kole masz jeden czujnik.
Jeżeli zauważysz że gdzieś pierścienie ABS (zęby) są powycinane, czy peknięte - należy je wymienić.

Myślę że to właśnie jest problemem u Ciebie, a nie pompa czy Bóg wie co jeszcze.

Ponadto wpisz w szukajce ABS zaznacz opcję "szukaj w tematach" i ognia :)