Zobacz temat - Problem z rave
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Problem z rave

Bidi - Pią Sty 23, 2009 14:59
Temat postu: Problem z rave
Mam problem z uruchomieniem Rave nowszym (R 25,45, 75), szukalem i nic podobnego nie znallem z objawem jak jest u mnie... otoz na poprzednim systemie wsyztsko bylo oki , nagralem na plytke i pozniej odpalilem przestawiajac date :) a pozniej zainstalowalem windowsa 2 raz i problem;/ i nie chce sie wlaczyc wcale wyskakuje mi text uruchamiajac plikiem "tdata" i wyskakuje Error " Unable to lauch Acrobat Reader" probowalem juz mzieniac jezyki cuda czynic i nic, moze ktos mial podobnie i udalo sie uruchomic :) z gory dziekuje za odp , a i jak w zlym temacie napisalem bo w sumie nie wiedzialem gdzie to napisac:)ale jak cos to prosze o przeniesienie, pozdrawiam :)
Remigiusz - Pią Sty 23, 2009 15:14

Zainstaluj sobie Acrobat Reader jaki jest na płytce :razz:
Bidi - Pią Sty 23, 2009 15:27

nie moge nawet wlaczyc nic z plytki bo wyskakuje mi ten wlasnie blad ;/
the.edgy - Pią Sty 23, 2009 15:38

Prawoklikiem go potraktuj a nastepnie wybierz Eksploruj, wejdz w folder z Acrobatem (powinine nazywac się dosłownie ;) i poszukaj czegos w stylu Setup albo Install... jak sobie nie poradzisz albo nie smignie to sciagnij porpostu acrobata z neta, najlepiej z google :D
sTERYD - Pią Sty 23, 2009 15:39

zamknij w managerze zadań wszystkie procesy związane z acrobatem (jak masz nowy, to pewnie jest tam tego trochę ;) )

no i jeszcze pytanie czy z płytką wsio ok, może spróbuj zamiast z płytki odpalić z demona :hm:

Bidi - Pią Sty 23, 2009 15:49

sciagne jeszcze raz rave bo przy wl rave iso to mi wyskakuje tez jakis blad ze nie moze otworzyc bo nie jest oblsugiwany lub tez jest uszkodozny ehh komputery ;/ :)