Zobacz temat - Dywaniki Klubowe :D
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Pozostałe sprawy klubowe - Dywaniki Klubowe :D

jasiu87 - Czw Lut 05, 2009 12:04
Temat postu: Dywaniki Klubowe :D
Witam
postanowiłem zadziałać i coś takiego udało mi się wynegocjować :D to jest wiadomość po korespondencji o wycieraczkach :)

Cytat:
Witam
Przy zamówieniu jednorazowo minimum 40 kpl dywaników. Kosztorys jest
następujący.
1) koszt za komplet dywaników 60zł brutto
2) koszt za jedną sztukę użytego logo 18zł brutto (zazwyczaj umieszcza się
po jednej sztuce na przednich dywanikach, około 2cm od krawędzi dywanika)
3) w przypadku takiego zamówienia koszt wykonania loga pozostaje po naszej
stronie (czyli nie ponosi pan opłaty podstawowej)

Teraz jeszcze kilka formalności
- logo będzie maksimum 10cm wysokości ponieważ znacznie lepiej wygląda.
- interesuje mnie jeszcze czy dostawa miałaby być w jedno miejsce czy każdy
dywanik oddzielnie.
Jesteśmy w stanie wykonać logo według wskazanego rysunku, zaznaczam ze
będzie to haft.


Pozdrawiam
Anna Wierzbicka

namiko - Czw Lut 05, 2009 13:57

A cz możesz wkleić link albo zrzut, żeby można było zobaczyć jak wyglądają te dywaniki? Kształt, grubość itp. Logo będzie klubowe? A może gdzieś jakoś umieścić jeszcze roverowe? Ale się nie upieram.... Zważywszy, że jedni by pewnie chcieli wikinga a inni MG.... :wink:
Mix - Czw Lut 05, 2009 14:01

Jeśli by to były takie dywaniki, jakie bywają na Alledrogo w okolicach 99PLN to jestem za. Są one naprawdę rewelacyjnie wykonane. Fajnie, jeśli można by oprócz loga klubowego umieścić logo Rover lub (w moim przypadku) MG :wink:
jasiu87 - Czw Lut 05, 2009 14:09

http://www.phuvip.com/skl...roducts_id=1262

oto link do producenta ;) oczywiście grupowo jest taniej i można wyhaftować co się chce :D

namiko - Czw Lut 05, 2009 14:18

Ale jest tam informacja:
Cytat:
Na dywanikach został umieszczony napis informacyjny do jakiej marki pasują dywaniki ( nie posługujemy się znakami zastrzeżonymi)

To logo nie wyhaftują. Tylko klubowe....

[ Dodano: Czw Lut 05, 2009 14:20 ]
Mixtated, to nie są te po 99. Ale nie wyglądają źle!

pietro - Czw Lut 05, 2009 14:46

jasiu87 napisał/a:
można wyhaftować co się chce


na każdym dywaniku można co się chce czy o było odnośnie serii dywaników?
może nick :)

escatox - Czw Lut 05, 2009 14:59

jasiu87, Widzę że coś działasz z tymi gadżetami klubowymi ;)

W porozumieniu z zarządem mona by coś pomyśleć.... ze strony graficznej zawsze świadczę pomoc ;)

jasiu87 - Czw Lut 05, 2009 17:51

Tylko jest jeden warunek trzeba zamówić minimum 30 sztuk od razu...i tu jest problem bo trzeba te osoby od razu znaleźć :( poszukam jeszcze innego producenta :D
DawidNB - Czw Lut 05, 2009 19:46

a takie pytanie czy dywaniki będą mieć zapięcia ?? chodzi mi o te zatrzaski które są np w mojej 200.
tian - Czw Lut 05, 2009 20:20

Zajefajny pomysł. Myslę ze wiele osob by się znalazło.
Ja się juz wpisuje na liste :] jak w tej cenie to biore.
czy ewentualnie dodatek granatowej lamówki byłby możliwy?

Markzo - Czw Lut 05, 2009 20:59

nawet Mg SV mają w grafice stronki :razz: jestem za!
sknerko - Czw Lut 05, 2009 21:22

Spróbujcie tu http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=1724 to jest u mnie w miejscowości i dość solidny facet jest to może coś się uda
henryk - Czw Lut 05, 2009 21:53

Nie jestem zwolennikiem umieszczania znaków firmowych, logo, godła na dywanikach, wycieraczkach i posadzkach. Ale może jestem przewrażliwiony.
lelek11 - Czw Lut 05, 2009 22:44

Ja jestem za. Fajny pomysł.
MaReK - Czw Lut 05, 2009 22:55

Szkoda ze welurowe ;) Ja wole gumowe ;)
ezy - Czw Lut 05, 2009 23:25

A ja własnie się rozglądałem bo moje się już moocno wydeptały (u kierowcy) - pomysł ajak dla mnie skrojony. I welurek mi właśnie pasuje. Prima sort!
Adrian - Czw Lut 05, 2009 23:54

Na mnie możecie również liczyć :grin: Jeden komplecik przygarnę.
Kozik - Pią Lut 06, 2009 08:11

MaReK napisał/a:
Szkoda ze welurowe Ja wole gumowe


Ja też wolę gumowe, może na gumie wyhawtują :shock:


:mrgreen: przekonam się do weluru z logiem klubowym na lato :twisted:

Kolega z AKP będzie zazdrosny :rotfl: (astra klub polska)

dareke - Pią Lut 06, 2009 08:23

Dywaniki gumowe są praktyczne na zimę. Latem chętnie bym dał takie welurowe z logo Rovera. Jeśli będzie miał do 25 to chętnie piszę się na kpl. Zresztą gumowe też mam do wymiany , kupiłem jakieś niby superowe niezniszczalne ( chyba w wyobraźni sprzedającego).
MaReK - Pią Lut 06, 2009 08:31

Gumowe dywaniki sa fajne przez caly rok;)
Wyjmujesz, wieszasz na wieszaku i walisz karscherem ;D

Czyste, pachnace niczym wkladasz do auta i jedziesz.

Welur sie brudzi i nie mozna go juz tak latwo uprac ;)
A co jak wleze w kupe i rozmarze to po welurze ;D ? Z gumowego schodzi jak porcelanki, a z weluru juz gorzej ;)

jasiu87 - Pią Lut 06, 2009 08:59

To może, niech każdy poszuka cikawej oferty, przeważnie jest dostępne tylko z jednym haftem i będzie się trzeba na coś zdecydować ale jak klubowe to znaczek klubowy :) i może zażąd wesprze ten pomysł i jak będzie na fakture to można conieco odliczyć :)
Mix - Pią Lut 06, 2009 09:14

MaReK napisał/a:
Czyste, pachnace niczym wkladasz do auta i jedziesz.

Zgoda, ale jest tak tylko w zimie. Z lecie, gdy w aucie potrafi być ze 40*C, gumowe dywaniki podle śmierdzą :mrgreen: Idzie się przyzwyczaić, ale po otwarciu drzwi, zapaszek niezapomniany :wink:

MaReK napisał/a:
Welur sie brudzi i nie mozna go juz tak latwo uprac ;)

Ja welurowe piorę 2 razy w roku w pralce. Mało proszku, 30*C i wychodzą jak nowe, nawet ładnie przeczesane :grin:

MaReK napisał/a:
A co jak wleze w kupe i rozmarze to po welurze ;D ? Z gumowego schodzi jak porcelanki, a z weluru juz gorzej ;)

A to już trzeba pod nogi patrzeć, a nie chodzić z podniesionym nosem i głową w chmurach :hurra:

MaReK - Pią Lut 06, 2009 10:37

Mixtated napisał/a:
Zgoda, ale jest tak tylko w zimie. Z lecie, gdy w aucie potrafi być ze 40*C, gumowe dywaniki podle śmierdzą :mrgreen: Idzie się przyzwyczaić, ale po otwarciu drzwi, zapaszek niezapomniany :wink:

No jak sie wklada dywaniki, ktore przy slonecznej pogodzie "odplywaja" to moze i tak jest.
Ja mam oryginaly Roverkowe w swoim i nawet jak jest skwar i stoi na otwartym sloncu to w srodku jest goraco i pachnie moim srodkiem do czyszczenia klimy, ew. kokosowym zapachem spod siedzenia.

Mixtated napisał/a:
Ja welurowe piorę 2 razy w roku w pralce. Mało proszku, 30*C i wychodzą jak nowe, nawet ładnie przeczesane :grin:

A ja swoje gumowce myje co wizyta na myjce :P

Mixtated napisał/a:
A to już trzeba pod nogi patrzeć, a nie chodzić z podniesionym nosem i głową w chmurach :hurra:

W naszych realiach musialbym patrzec tylko pod nogi i skakac niczym w grze "Frog" na Atari, pomiedzy psimi odchodami :) Czasami oprocz kupska mozna natrafic na wszelkiego rodzaju bloto, ktore pieknie sie pozniej wyciera w welurek ;) No nawet trzepanie i odkurzacz nie daja rady wtartemu brudowi, a prac dwa razy do roku... mialbym wiecznie uwalone :)

Ale nie pisze tego dlatego, ze nie lubie weluru, bo lubie, jednak dla mnie praktyczniejszy jest gumiak ;) I od razu odpowiem niektorym szybszym, ze nie bede chodzil dlatego w kaloszach ;P

Pozdrawiam,

ezy - Pią Lut 06, 2009 16:42

Do weluru tak jak i do jasnej tapicerki i tak jak do rovera jestem przekonany wbrew powszechnym opiniom. Rover mnie nie zawiódł, na jasny welur na siedzenie pasażera wylana kawa "zniknęła" sama :shock: a i dywaniki (co prawda ciemne) nie wyglądają podle sponiewierane brudem (no poza moim pod kierowcą - jest już zużyty na maksa i po prostu zdziadrany). Na dywaniku welurowym tak jak i na gumowym zbierze się i zagości błoto jeśli się nie będzie czyścić. A jak się czyści to problem z głowy - izi (ezy :) )
Mix - Pią Lut 06, 2009 17:00

MaReK napisał/a:
No jak sie wklada dywaniki, ktore przy slonecznej pogodzie "odplywaja" to moze i tak jest.
Ja mam oryginaly Roverkowe w swoim i nawet jak jest skwar i stoi na otwartym sloncu to w srodku jest goraco i pachnie moim srodkiem do czyszczenia klimy, ew. kokosowym zapachem spod siedzenia.


To gratuluję :mrgreen: Kiedyś też szukałem oryginałów, ale Tomi na Allegro sprzedawał akurat ostatni komplet i cena trochę mnie odrzuciła. Na zimę mam dedykowane do Hondy z Allegro za 40zł komplet. Pewnikiem to chińczyk, ale w miarę dokładnie wykonane, niestety podczas upałów śmierdzą :wink: Na lato mam jakieś szmaciaki, ale już mocno styrane, nieudolnie docinane na wymiar przez poprzedniego właściciela.

MaReK napisał/a:
A ja swoje gumowce myje co wizyta na myjce

Moje myją się co jakiś czas cifem w wannie :grin:

wild_weasel - Pią Lut 06, 2009 18:52

A ja poproszę komplet welurowych na lato i gumowych na porę deszczową. Chętnie się przyłączę do zbiorowego zamówienia :ok:
AndrewS - Pią Lut 06, 2009 20:17

na zime guma, na lato welur :mrgreen:
TIGER - Pią Lut 06, 2009 20:24

MaReK napisał/a:
Welur sie brudzi i nie mozna go juz tak latwo uprac
A co jak wleze w kupe i rozmarze to po welurze ? Z gumowego schodzi jak porcelanki, a z weluru juz gorzej


No ja nie wiem MaRek gdzie Ty mieszkasz na Mokotowie, że tam w koło same kupy się walają :hmm: :rotfl: No chyba, że jesteś handlarzem bydła i eksportujesz sztuki za granicę :wink:

W sumie to ja też bym sie pisał na takie dywaniki.

Mix - Pią Lut 06, 2009 20:33

TIGER napisał/a:

No ja nie wiem MaRek gdzie Ty mieszkasz na Mokotowie, że tam w koło same kupy się walają :hmm: :rotfl: No chyba, że jesteś handlarzem bydła i eksportujesz sztuki za granicę :wink:

Może urządza nielegalne walki psów? :hurra:

TIGER - Pią Lut 06, 2009 20:42

Mixtated napisał/a:
TIGER napisał/a:

No ja nie wiem MaRek gdzie Ty mieszkasz na Mokotowie, że tam w koło same kupy się walają No chyba, że jesteś handlarzem bydła i eksportujesz sztuki za granicę

Może urządza nielegalne walki psów?


Mixtated może i ma psa, który sra mu pod nogi ze strachu przed walką :rotfl:

KuBaB - Pią Lut 06, 2009 20:53

Również jestem chętny na taki komplecik :) Oczywiście w rozsądnej cenie :twisted:
Kozik - Pią Lut 06, 2009 20:58

MaReK napisał/a:
A co jak wleze w kupe i rozmarze to po welurze ?


:hahaha:

ZBYCHO - Nie Lut 08, 2009 22:01

myślę że to spoxik pomysł, ja się piszę na komplecik, właśnie szukałem czegoś ciekawego na allegro...
cabriolecik - Pon Lut 09, 2009 14:45

Dyskusje czy welur, czy guma są chyba niepotrzebne. Jak ktoś chce mieć ładnie w aucie to nie włoży gumowców pod nogi. No chyba , że na zimę. Nie wyobrażam sobie, by mój cabriolecik miał gumowe dywany. Zamówiłem oryginały u Tomiego.
MaReK - Pon Lut 09, 2009 17:20

cabriolecik napisał/a:
Jak ktoś chce mieć ładnie w aucie to nie włoży gumowców pod nogi

A to juz dyskusja o gustach... :P

Ja mam gumowe i mam ladnie w aucie ;) Pod kolorek mi pasuja, nie smierdza, szybko sie je myje zarowno w zime i lato ;) Byc moze welur tez bylby ladny, ale poki mam gumowce nie bede zmienial na welur :)

Pozdrawiam,

misi3k - Pon Lut 09, 2009 22:38

Jak się rozwinie to też raczej będę zainteresowany. Ciekaw jestem jeszcze jak to konkretnie będzie wyglądać. Jaka kolorystyka?
Kozik - Wto Lut 10, 2009 07:36

misi3k napisał/a:
Jaka kolorystyka?


Mam nadzieję że mroczna :mrgreen:

escatox - Wto Lut 10, 2009 23:43

Moja propozycja:

Pan który zajmuje się dywanikami z weluru - stoi na giełdzie w Lubinie na wprost wejścia na stadion. Dywaniki całkiem fajne gatunkowo. Opcja z twardym (nie wiem czym ;)) pod nogi kierowcy żeby się nie wycierał.

Przy zamówieniu 40-50szt zrobi indywidualne nadruki czyli np. ROVERki.pl a nad tm mniejszym drukiem nick z forum. Cena po 40zł / komplet.

benio_bicos - Sro Lut 11, 2009 00:31

Myślę,że podobnie jak z wizytówkami, musimy mieć (wybrać) jakiś konkretny wzór
czy też projekt i ewentualnie wtedy można zwrócić się do firm/y z zapytaniem
czy jest w stanie i za ile wykonać takie zamówienie.

Skoro mamy już własne wizytówki/zaproszenia możemy mieć i dywaniki !

Tomi - Nie Lut 15, 2009 23:53

jasiu87 napisał/a:
To może, niech każdy poszuka cikawej oferty, przeważnie jest dostępne tylko z jednym haftem i będzie się trzeba na coś zdecydować ale jak klubowe to znaczek klubowy :) i może zażąd wesprze ten pomysł i jak będzie na fakture to można conieco odliczyć :)


ZTCW klub nie prowadzi działalności gospodarczej i wszelkie wpłaty są przeznaczane na działalność statutową. W związku z tym, nie można sobie nic odliczać :)

[ Dodano: Pon Lut 16, 2009 00:07 ]
escatox napisał/a:
Moja propozycja:

Pan który zajmuje się dywanikami z weluru - stoi na giełdzie w Lubinie na wprost wejścia na stadion. Dywaniki całkiem fajne gatunkowo. Opcja z twardym (nie wiem czym ;)) pod nogi kierowcy żeby się nie wycierał.


Jeszcze jedno moje skojarzenie po zakupie dywaników na Allegro (koszt chyba ok. 50 zł./komlet).
- Po pierwsze, dywaniki skończyły swój żywot jako szmaty po ok. pół roku.
- Po drugie, spędziłem 2 x po 2 godziny na Policji wzywany, ponieważ gość, od którego kupiłem dywaniki miał sprawę w sądzie za bezprawne używanie loga (wtedy chodziło o logo Forda), ale wzywali wszystki z listy klientów.
- Po trzecie, z dywaników sypała się guma od spodniej warstwy tak, że podczas odkurzania auta, więcej było tego czarnego syfu które się wytarło od spodniej części dywanika, niż kurzu i piachu, który sam naniosłem. Jak już spodnia warstwa się wytarła, że aż tak się nie kruszyła, dywaniki straciły jakąkolwiek sztywność i skończyły jako rulon pod pedałami.

P.S. Dziadek mnie kiedyś nauczył, że jest zbyt biedny, aby kupować tanio. Dlatego najpierw patrzę na jakość, a potem na cenę... bo nie stać mnie na wyrzucenie w błoto choćby 40 zł.

Zukowaty - Pon Lut 16, 2009 04:52

Tomi napisał/a:
dywaniki straciły jakąkolwiek sztywność i skończyły jako rulon pod pedałami

Wlasnie takie dywaniki wywalilem jesienia jak wkladalem gumy. Ja rowniez bym sie pisal na welury z logo klubowym (milo by bylo z nickiem tez). Cena do 100zl za komplet dobrej jakosci mysle ze bedzie do przyjecia.

Pat - Pon Lut 16, 2009 07:16

Hmm ... super sprawa ... wlasnie mam zamiar kupic komplet dywaników, dla mnie pomysl rewelacyjny :)
namiko - Pon Lut 16, 2009 08:24

Cytat:
Dziadek mnie kiedyś nauczył, że jest zbyt biedny, aby kupować tanio.

:brawa: dla Dziadka!
To też sobie zawsze powtarzam: kto mało płaci - dwa razy płaci.
Dlatego przymierzam się do tych bossskich czarnych welurowych oryginałów do 200. Cena 3 razy wyższa, ale zapewne i żywotność wprost proporcjonalnie również.... :mrgreen:

evita - Pią Lut 20, 2009 18:55

Ja kupiłam swojemu R beżowe welury od Tomiego i są ekstra :grin:
Mają wyhaftowany znaczek Rovera i napis 800 series. Do tego są ,,żabki", żeby się nie przesuwały( ale i tak się nie suwają). Mimo, że są jasne to czyszczą się nieźle.Cena też nie z kosmosu- coś ok. 90PLN-ów. A jakie robią wrażenie! :mrgreen:

Perez - Pią Maj 15, 2009 19:03

A ja mam zakupione w Feu Vehrt czy jakos tak komplet ladnych dywanikow. Z tylu guma, a z przodu guma z welurem laczona. Wygladaja bardzo ladnie, kosztowaly 90zl. Wady: Nie maja wyciecia na klamke od bagaznika w 600, lepiej by bylo gdyby byly bezowe, a nie szare. Maja juz 3 lata, nie sypia sie i byly uzywane zima i latem. Jak uda sie cos skombinowac bezowego do 600 z logiem klubowym to jako drugie chetnie kupie.
staf - Nie Maj 31, 2009 19:04

A może ktoś pomoże mi kupić dywaniki z logo do R75.