Zobacz temat - Wlepka Klubowa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Pozostałe sprawy klubowe - Wlepka Klubowa

KoObi89 - Sob Lut 14, 2009 15:18
Temat postu: Wlepka Klubowa
Co wy na to aby zrobić taką jakby Vlepke naszego forum i aby każdy sobie przyklejął ją na swojego Roverka żebyśmy się rozpoznawali na drogach :D ...Co wy na to ?:)
zouza - Sob Lut 14, 2009 15:20

KoObi89, eeeee, nie wiem jak Ci to powiedzieć.... takie coś istnieje :lol:
KoObi89 - Sob Lut 14, 2009 15:33

OoO !@!$# :D ...To gape walnąłem jak cholera :( :oops: A skąd moge ściągnąc :))
Joa - Sob Lut 14, 2009 15:35

naklejke klubowa dostajesz jak oplacisz skladke- czyli jak staniesz sie klubowiczem, naklejki pod tablice natomiast dostepne sa dla kazdego sympatyka- skontaktuj sie ze skarbnikiem. :)
zouza - Sob Lut 14, 2009 15:36

Naklejki pod tablicę za free możesz dostać, naklejkę na auto dostaniesz jak zostaniesz klubowiczem. Niedawno ten temat był wałkowany w związku z nowymi składkami więc sobie poszukaj.
thef - Sob Lut 14, 2009 16:13

Kobi, trochę łagodniejsze słowa dobieraj na przyszłość ;)
walkie - Sob Lut 14, 2009 17:50

KoObi89, nie dość ze gafa z naklejkami klubowymi to jeszcze brzydko się odzywasz afe!
azer - Sob Lut 14, 2009 18:15

zouza napisał/a:
Naklejki pod tablicę za free możesz dostać, naklejkę na auto dostaniesz jak zostaniesz klubowiczem.


Ja dostałem obie przy prośbie o naklejki na tablice :cool: Ale naklejki klubowicza nie zamierzam wykorzystywać.

escatox - Sob Lut 14, 2009 19:13

azer napisał/a:
Ja dostałem obie


Więc zapewne ktoś nie dostał :]

Paul - Sob Lut 14, 2009 19:29

azer napisał/a:
Ale naklejki klubowicza nie zamierzam wykorzystywać.

:( A może zapłać składkę i nalepka będzie jak znalazł :P ??

KoObi89 - Sob Lut 14, 2009 19:47

Dzięki za wszystkie informacje i Przepraszam Wszystkich za wyrażenie :(
fearless - Sob Lut 14, 2009 20:04

Możesz zrobić sobie własną, tak jak ja. Ściągnąłem wzór emblematu, przerobiłem tak że jest na nim też mój nick z forum i poszedłem do agencji (nie mylić z towarzyską) reklamowej - wydrukowali na folii za parę zł. Na razie ich nie przykleiłem - bo szukam odpowiedniego miejsca...., ale na pewno będę bardziej rozpoznawalny niż z samym emblematem :D
KoObi89 - Sob Lut 14, 2009 20:55

W sumie to dobry pomysł ..A co na to inni czy nikt nie będzie mial pretensji czy coś że wykorzystuje to bez bycia klubowiczem:)...A jeśli nie to skąd ściągnołes wzór emblematu :P
fearless - Sob Lut 14, 2009 20:59

http://www.roverki.pl/dow...wdownload&cid=4

nic się nie przejmuj - to wszystko zgodne :) miałem swój emblemat, zanim byłem klubowiczem :D

MaReK - Sob Lut 14, 2009 21:34

fearless napisał/a:
nic się nie przejmuj - to wszystko zgodne

No nie wiem czy tak do konca zgodne.
Nie chce zabierac glosu w temacie gdzie nie mam odpowiedniej wiedzy, ale
ten znak klubowy, to wlasnosc klubu i jego rozpowszechnianie i uzywanie bez
zgody klubu nie jest do konca legalne. Poczekamy, az wypowiedza sie znawcy materii.

Nie przystoi tez, zeby klubowicz dawal takie porady dzialajac tym samym na szkode klubu.

Pozdrawiam,

KoObi89 - Sob Lut 14, 2009 21:40

To ja czekam na dalsze informacje od pozostałych klubowiczów ...Chętnie bym został klubowiczem ale to narazie nie jest możliwe ze względów finansowych ale w tym roku koncze szkołe wybieram się do pracy więc dołącze najprawdopodobniej do grona klubowiczów :)
fearless - Sob Lut 14, 2009 21:49

MaReK napisał/a:
fearless napisał/a:
nic się nie przejmuj - to wszystko zgodne

No nie wiem czy tak do konca zgodne.
Nie chce zabierac glosu w temacie gdzie nie mam odpowiedniej wiedzy, ale
ten znak klubowy, to wlasnosc klubu i jego rozpowszechnianie i uzywanie bez
zgody klubu nie jest do konca legalne. Poczekamy, az wypowiedza sie znawcy materii.

Nie przystoi tez, zeby klubowicz dawal takie porady dzialajac tym samym na szkode klubu.

Pozdrawiam,


Marku - wybacz, ale dział plików do pobrania (logo itp) jest dostępny bez opłacenia składki, a co za tym idzie - każdy zainteresowany może ściągnąć plik i przerobić.... ja tak zrobiłem... jeszcze nie byłem klubowiczem, a już miałem własny emblemat z nickiem fearless :D
Poza tym, nigdzie nie ma wzmianki o tym że prawa do logo są zastrzeżone....

Tak więc ...., można kopiować i rozpowszechniać dla chwały Klubu Roverki PL :)

Wątpię, aby ktoś wykorzystał logo do działań marketingowych, bez zgody zarządu....

W każdym razie - myślę, że wykorzystanie Logo Roverki.pl do oklejenia własnego samochodu jest jak najbardziej zgodne ze statutem Stowarzyszenia i prawem....

MaReK - Sob Lut 14, 2009 22:24

Cytat:
Marku - wybacz, ale dział plików do pobrania (logo itp) jest dostępny bez opłacenia składki, a co za tym idzie - każdy zainteresowany może ściągnąć plik i przerobić.... ja tak zrobiłem... jeszcze nie byłem klubowiczem, a już miałem własny emblemat z nickiem fearless :D
Poza tym, nigdzie nie ma wzmianki o tym że prawa do logo są zastrzeżone....

Ja to wiem i rozumiem.
Logo moze nie jest zastrzezone, ale prawa do niego ma klub, bo jego autor wydal na to takowa zgode (wiem od kolegow klubowiczow bedacych tutaj od niemal poczatku).
W/g mnie wykorzystywanie go bez zgody Zarzadu Klubu jest złe :)
Teoretycznie logo Carrefoura czy innych marek tez sa dostepne na stronach www i
mozna je sobie sciagnac, ale waptie zeby mozna bylo je wykorzystywac jak sie chce i gdzie.

fearless napisał/a:
Wątpię, aby ktoś wykorzystał logo do działań marketingowych, bez zgody zarządu.... W każdym razie - myślę, że wykorzystanie Logo Roverki.pl do oklejenia własnego samochodu jest jak najbardziej zgodne ze statutem Stowarzyszenia i prawem....

Sympatycy moga sie przeciez oklejac, ale do tego sluza wlepy pod tablice (u Ciebie na zderzak :) ). Logo klubu jest dostepne dla wszystkich klubowiczow, ktorzy oplacili skladke i symbolizuje przynaleznosc do klubu. Nie wiem jaki cel ma udawanie klubowicza, skoro sie nim nie jest?

Tak jak pisalem wczesniej, ja nie jestem ekspertem od zagadnien prawnych, ale
wydaje mi sie, ze do wykorzystywania loga klubu ROVERki.pl potrzebna jest
zgoda Zarzadu. Ja np. od ktoregos z czlonkow dostalem zgode na uzycie logo w filmikach.
Czekam na wypowiedz ktoregos z kolegow starszych ranga i majacych w tym temacie wiecej do powiedzenia niz ja.

Pozdrawiam,

fearless - Sob Lut 14, 2009 22:54

MaReK napisał/a:
Logo moze nie jest zastrzezone, ale prawa do niego ma klub, bo jego autor wydal na to takowa zgode (wiem od kolegow klubowiczow bedacych tutaj od niemal poczatku).


Nie ma o tym żadnego zapisu ogólnodostępnego :p

MaReK napisał/a:
W/g mnie wykorzystywanie go bez zgody Zarzadu Klubu jest złe :)


Zgadzam się, ale Zarząd Klubu nigdzie tego nie zabrania :)

MaReK napisał/a:
Teoretycznie logo Carrefoura czy innych marek tez sa dostepne na stronach www i
mozna je sobie sciagnac, ale waptie zeby mozna bylo je wykorzystywac jak sie chce i gdzie.


Bo każde z nich jest opatrzone znakiem zastrzeżonym.... możliwym do wykorzystania, tylko za zgodą właściciela.

MaReK napisał/a:

Sympatycy moga sie przeciez oklejac, ale do tego sluza wlepy pod tablice (u Ciebie na zderzak :) )


:hahaha: fakt - sam się wkopałem :hahaha:

MaReK napisał/a:
Logo klubu jest dostepne dla wszystkich klubowiczow, ktorzy oplacili skladke i symbolizuje przynaleznosc do klubu. Nie wiem jaki cel ma udawanie klubowicza, skoro sie nim nie jest?


Logo jest dostępne dla każdego - nawet bez statusu klubowicza :) i zapewne każdy może z tym zrobić co zechce, bo podczas pobierania, nie ma żadnej informacji o tym, że logo czy też znak jest zastrzeżony.....



MaReK napisał/a:
Tak jak pisalem wczesniej, ja nie jestem ekspertem od zagadnien prawnych, ale
wydaje mi sie, ze do wykorzystywania loga klubu ROVERki.pl potrzebna jest
zgoda Zarzadu. Ja np. od ktoregos z czlonkow dostalem zgode na uzycie logo w filmikach.
Czekam na wypowiedz ktoregos z kolegow starszych ranga i majacych w tym temacie wiecej do powiedzenia niz ja.


To ja też poczekam na specjalistę i dokładną wypowiedź w tym temacie.....

Pozdrawiam


oj mi się dostanie.......................

escatox - Nie Lut 15, 2009 00:47

Co prawda nie jest zabronione ale nie jest też zezwolone. Prawda jest taka że prawa autorskie do pliku ma autor który zapewne przekazał je klubowi. Moim zdaniem wykorzystanie loga w ten sposób (imitacja loga dostępnego dla klubowiczów) jest nie etyczne. To tylko moje zdanie.

To tak jak w filmami w sieci. Są ogólnodostępne co nie znaczy że ich ściąganie i oglądanie jest etyczne i zgodne w prawem. (a i tak wiemy jak jest).

walkie - Nie Lut 15, 2009 09:56

fearless napisał/a:
ogo moze nie jest zastrzezone, ale prawa do niego ma klub, bo jego autor wydal na to takowa zgode (wiem od kolegow klubowiczow bedacych tutaj od niemal poczatku).


Nie ma o tym żadnego zapisu ogólnodostępnego :p

MaReK napisał/a:
W/g mnie wykorzystywanie go bez zgody Zarzadu Klubu jest złe :)


Zgadzam się, ale Zarząd Klubu nigdzie tego nie zabrania :)


Bo do tego służy stosowna ustawa. Jeśli chcesz poczytać...
http://isip.sejm.gov.pl/s...D20031117Lj.pdf

fearless napisał/a:
Logo jest dostępne dla każdego - nawet bez statusu klubowicza :) i zapewne każdy może z tym zrobić co zechce, bo podczas pobierania, nie ma żadnej informacji o tym, że logo czy też znak jest zastrzeżony.....


bardzo się mylisz, poczytaj ustawę.

escatox - Nie Lut 15, 2009 10:42

Chyba tutaj też ;) i to nawet bardziej ;)

http://isip.sejm.gov.pl/s...D19940083Lj.pdf

Cytat:
Art. 2.
1. Opracowanie cudzego utworu, w szczególności tłumaczenie, przeróbka, adaptacja,
jest przedmiotem prawa autorskiego bez uszczerbku dla prawa do utworu pierwotnego.

2. Rozporządzanie i korzystanie z opracowania zależy od zezwolenia twórcy utworu
pierwotnego (prawo zależne), chyba że autorskie prawa majątkowe do utworu
pierwotnego wygasły. W przypadku baz danych spełniających cechy utworu zezwolenie
twórcy jest konieczne także na sporządzenie opracowania.


Cytat:
Art. 8.
1. Prawo autorskie przysługuje twórcy, o ile ustawa nie stanowi inaczej.

2. Domniemywa się, że twórcą jest osoba, której nazwisko w tym charakterze uwidoczniono
na egzemplarzach utworu lub której autorstwo podano do publicznej
wiadomości
w jakikolwiek inny sposób w związku z rozpowszechnianiem utworu.

3. Dopóki twórca nie ujawnił swojego autorstwa, w wykonywaniu prawa autorskiego
zastępuje go producent lub wydawca, a w razie ich braku – właściwa organizacja
zbiorowego zarządzania prawami autorskimi.


Z tego wynika że:

1. Prawo do pliku ma autor którego login został podany do publicznej wiadomości lub klub jeżeli nastąpiło przekazanie praw autorskich.

2. Możesz pobrać sobie logo i je dowolnie pozmieniać, ale:

3. korzystanie z opracowania zależy od zezwolenia twórcy utworu - czyli nie możesz z tego przerobionego loga korzystać :mrgreen: ;)

maciej - Nie Lut 15, 2009 17:20

fearless napisał/a:
Zgadzam się, ale Zarząd Klubu nigdzie tego nie zabrania :)

Mylisz się.
Walne Zebranie Klubu, czyli organ nadrzędny nad Zarządem, bardzo dokładnie określiło kto i jak może korzystać z loga w statucie Klubu: http://www.roverki.pl/article.php?sid=298
Cytat:
Rozdział 3.
2. Członkiem Zwyczajnym Klubu ("klubowiczem") może być każdy obywatel polski mający pełną zdolność do czynności prawnych, ukończone lat 18 i nie pozbawiony praw publicznych, posiadający samochód marki MG Rover lub będący sympatykiem tej marki, wykazujący zainteresowanie realizacją celów Klubu. Warunkiem jest spełnienie innych wymogów określonych statutem i uchwalonymi na jego podstawie regulaminami.
3. Przyjęcia w poczet Członków Zwyczajnych Klubu dokonuje Zarząd w drodze uchwały po złożeniu, przez kandydata na członka, deklaracji przystąpienia do Klubu – wyrażającej się w opłaceniu klubowej składki rocznej. Tym samym kandydat zobowiązuje się do przestrzegania statutu, obowiązujących regulaminów, uchwał władz Klubu oraz do działania na rzecz Klubu.
5. Członkowie Zwyczajni ("klubowicze") mają prawo do:
→6. noszenia odznak klubowych i reprezentowania jego barw;


Nikt inny nie ma praw wymienionych w podpunkcie 6 i to, że logo jest publicznie dostępne nic tu nie zmienia - przez analogię - logo Sony też jest publicznie dostępne i nie we wszystkich wersjach ma to małe "R" na górze.

Dodatkowo, moim zdaniem, zachęcania do modyfikacji i używania loga Klubu przez osobę, która jeszcze do Klubu nie przystąpiła nosi znamiona zachowania wymienionego w punkcie 16. podpunkt 5. tego samego rodziału - działania na szkodę Klubu.

KoObi89 - Nie Lut 15, 2009 20:32

Dzięki Maciejowi i wszystkim pozostałym klubowiczom wolałem się upewnić jak to z tym jest i dlatego też zostane tylko przy najklepce pod tablice do czasu wstąpienia w szeregi klubowiczów:)
fearless - Pon Lut 16, 2009 10:04

No i się posypało.....

To znaczy, że nie mogę korzystać ze swojej nalepki (przerobionej poprzez dodanie mojego nicku) ??

Jednocześnie oznacza to, że złamałem punkty regulaminu, czyli popełniłem wykroczenie.... ??

"Działanie na szkodę Stowarzyszenia Roverki.pl"

Teoretycznie więc powinienem zostać wykluczony ze Stowarzyszenia ??

Dobrze myślę - czy się mylę.

Chciałbym uzyskać jednoznaczną odpowiedź, żebym wiedział czy mogę nalepić sobie naklejkę np. na szybę ??

Edit: Jak na razie - jeszcze nie wykorzystałem logo Stowarzyszenia, jedynie zostało przedrukowane i spokojnie sobie leży i czeka....

A i jeszcze jedno pytanie (kilka) - co w takim razie z resztą plików do pobrania ??

Czy można bez uprzedniego pytania drukować ulotki i je kolportować ?? (teoretycznie też zastrzeżone prawem autorskim)

Czy można drukować instrukcję - i np pożyczyć koledze, który nie jest Klubowiczem ?? (też zastrzeżone prawem autorskim - osoby która przetłumaczyła)

itd itd.... ??

Paul - Pon Lut 16, 2009 10:07

fearless napisał/a:
Chciałbym uzyskać jednoznaczną odpowiedź, żebym wiedział czy mogę nalepić sobie naklejkę np. na szybę
Dla formalności napisz do Zarządu prośbę o zgodę, dołącz wzór naklejki i będzie OK (tak myślę, o ile logo będzie nienaruszone) :D
thef - Pon Lut 16, 2009 10:09

fearless napisał/a:
No i się posypało.....

To znaczy, że nie mogę korzystać ze swojej nalepki (przerobionej poprzez dodanie mojego nicku) ??

Jednocześnie oznacza to, że złamałem punkty regulaminu, czyli popełniłem wykroczenie.... ??

"Działanie na szkodę Stowarzyszenia Roverki.pl"

Teoretycznie więc powinienem zostać wykluczony ze Stowarzyszenia ??

Dobrze myślę - czy się mylę.

Chciałbym uzyskać jednoznaczną odpowiedź, żebym wiedział czy mogę nalepić sobie naklejkę np. na szybę ??
Fearless, przeczytaj Statut, Regulamin itd. dowiesz się wszystkiego. Naklejki nie możesz naklejać na samochodzie, bo wykorzystałeś do jej stworzenia czyjąś własność (własność twórcy, do której prawa oddał potem klubowi). Możesz sobie ją przykleić np. gdzieś w domu o ile nie pokazujesz jej szerokiemu gronu ;)
MaReK - Pon Lut 16, 2009 10:12

Ja nie rozumiem jednego. Skoro sa dostepne bezplatnie wlepki pod tablice, ktore chyba nawet lepiej odznaczaja auto niz znaczek klubowy, to po cholere udawac, ze sie jest klubowiczem, skoro sie nim jeszcze nie jest ;) ?
To jak naklejanie znaczka "M" na rozlatujace sie Beemki, przez "kierowcow" z zapadlych miejscowosci.

Jak tak bardzo komus zalezy na udawaniu klubowicza, to chyba lepiej napisac wyklejanka "JESTEM KLUBOWICZEM" :roll:
Idac za ciosem z tektury wyciac legitymacje klubowa, a z Jana Niezbednego zrobic sobie sticker. Oderwac z innego R/MG znaczek logo z klapy i walnac sobie na czarny t-shirt, ze niby koszulka klubowa.

Cholera. Piszac to chyba dzialam na szkode klubu, bo jednak moga sie tacy tutaj znalezc, co skorzystaja z moich rad :)

fearless - Pon Lut 16, 2009 10:19

MaReK napisał/a:
Ja nie rozumiem jednego. Skoro sa dostepne bezplatnie wlepki pod tablice, ktore chyba nawet lepiej odznaczaja auto niz znaczek klubowy, to po cholere udawac, ze sie jest klubowiczem, skoro sie nim jeszcze nie jest ;) ?


W tym momencie nie chodzi już o to.... tylko o to czy ja będąc klubowiczem mogę nalepić sobie własną przerobioną nalepkę na np szybę ??

Raczej nikogo nie muszę już udawać - jestem KLUBOWICZEM :D mam emblemat - na zamku bagażnika :hahaha: , mam naklejki - jak sam zauważyłeś na zderzakach :hahaha:

I teraz do pełni szczęścia, przedrukowałem emblemat na naklejkę z własnym nickiem - i o to chodzi - czy mogę nalepić.... taka moja prywatna inwencja twórcza - bo pomyślałem że jak ktoś zobaczy mojego R z naklejką - to w pozdrowieniach będzie mógł od razu napisać "pozdrowienia dla R 400 fearless" ;)

thef - Pon Lut 16, 2009 10:29

fearless napisał/a:
W tym momencie nie chodzi już o to.... tylko o to czy ja będąc klubowiczem mogę nalepić sobie własną przerobioną nalepkę na np szybę ??
Nie, nie możesz, bo taka naklejka to plagiat.
MaReK - Pon Lut 16, 2009 10:29

Ja wiem, ze jestes klubowiczem i pelen szacun, ze w koncu dotarly do Ciebie wszystkie gadzety z tym zwiazane ;)

Dajmy szanse innym tez zostac. Tylko chodzi o sposob i wrecz namawianie do tego "ej napisz se, ze jestes klubowicz, bedzie git" :)

fearless napisał/a:
I teraz do pełni szczęścia, przedrukowałem emblemat na naklejkę z własnym nickiem - i o to chodzi - czy mogę nalepić.... taka moja prywatna inwencja twórcza - bo pomyślałem że jak ktoś zobaczy mojego R z naklejką - to w pozdrowieniach będzie mógł od razu napisać "pozdrowienia dla R 400 fearless"

Dobry pomysl. Niektorzy inaczej to robia. Np. kupuja logo z czcionka Roverkowa i ze swoim nikciem. Takie malutkie, kleja sobie z boku i fajnie tez wyglada - kto co lubi.

Napisz mail na zarzad i czekaj odpowiedzi

fearless - Pon Lut 16, 2009 10:39

thef napisał/a:
Nie, nie możesz, bo taka naklejka to plagiat.


Dziękuje za odpowiedź jednoznaczną - takiej oczekiwałem.

MaReK napisał/a:

Napisz mail na zarzad i czekaj odpowiedzi


Oj to się chyba do zlotu letniego zejdzie ;)

Wszystkim pięknie dziękuję za wypowiedzi w temacie.

A thef - ja niczego się nie czepiam ale,
thef napisał/a:
Fearless, przeczytaj Statut, Regulamin itd........ .
- proszę pisz mój nick z małej literki ;) Bo jakoś nie pasuje do mnie fearless przez duże "F" aż taki nieustraszony to ja nie jestem :D

Pozdrawiam.
fearless.

walkie - Pon Lut 16, 2009 10:41

fearless napisał/a:
Oj to się chyba do zlotu letniego zejdzie ;)


dlaczego, na bieżąco odpisujemy na maile. :) więc jeśli nie wiesz to nie rzucaj słów na wiatr, ok? :)

MaReK - Pon Lut 16, 2009 10:43

fearless napisał/a:
proszę pisz mój nick z małej literki ;) Bo jakoś nie pasuje do mnie fearless przez duże "F" aż taki nieustraszony to ja nie jestem

Moze to bylo zaczecie zdania?

maciej - Pon Lut 16, 2009 10:43

thef napisał/a:
fearless napisał/a:
W tym momencie nie chodzi już o to.... tylko o to czy ja będąc klubowiczem mogę nalepić sobie własną przerobioną nalepkę na np szybę ??
Nie, nie możesz, bo taka naklejka to plagiat.

Ale wystarczy, że napiszesz do Zarządu, a ten się zgodzi i już będzie :ok: . :)

walkie - Pon Lut 16, 2009 10:47

maciej napisał/a:
Ale wystarczy, że napiszesz do Zarządu, a ten się zgodzi i już będzie :ok: . :)


no nie, bo będzie musiał poczekać do zlotu letniego ;>

Paul - Pon Lut 16, 2009 10:48

walkie napisał/a:
bo będzie musiał poczekać do zlotu letniego ;>
Za 2 lata :diabeł: :hahaha:
walkie - Pon Lut 16, 2009 10:49

hehe ;)
fearless - Pon Lut 16, 2009 10:52

walkie napisał/a:
fearless napisał/a:
Oj to się chyba do zlotu letniego zejdzie ;)


dlaczego, na bieżąco odpisujemy na maile. :) więc jeśli nie wiesz to nie rzucaj słów na wiatr, ok? :)


walkie tam se taką emotkę wsadziłem co by było jasne że to tak w żartach :)

Wiem że Zarząd odpowiada natychmiast ;)

MaReK napisał/a:
fearless napisał/a:
proszę pisz mój nick z małej literki ;) Bo jakoś nie pasuje do mnie fearless przez duże "F" aż taki nieustraszony to ja nie jestem

Moze to bylo zaczecie zdania?


To i tak chcę z małej ;) Jestem nonkonformistą :D

Edit: A jak się z Wami skontaktować ?? ;) Czy wystarczy że napiszę np. do jednego z członków Zarządu i już będzie :ok: ??

Paul - Pon Lut 16, 2009 10:54

zarzad@roverki.pl - Klubowicz takie pytania zadaje ?? :szok:
fearless - Pon Lut 16, 2009 11:01

Paul napisał/a:
zarzad@roverki.pl - Klubowicz takie pytania zadaje ?? :szok:


No bardziej chodziło o to czy to musi być mail zarządu - czy też np. któryś z niżej wymienionych:

Aktualne władze Klubu:
Zarząd III kadencji (2007-...)
Mariusz Świętochowski (‘emes’) – Prezes Zarządu (mariusz.swietochowski@vp.pl)
Bartłomiej Żołubak(‘Brt’) – Wiceprezes Zarządu (stiopabz@master.pl)
Tadeusz Klimaszewski (‘Tedi_K’) – Wiceprezes Zarządu/Skarbnik (tadziu_k@interia.pl)
Justyna Oracz (‘Walkie’) – Wiceprezes Zarządu/Sekretarz (walkie@roverki.pl)
Paweł T. Goławski (‘Paweł’) – Członek Zarządu (ptg@wp.pl)
Tomasz Szczyrba (‘Tomaszi’) – Członek Zarządu (archistudio@autograf.pl)
Komisja Rewizyjna III kadencji (2007-...)
- Piotr Zięba (‘Piter34’) – Przewodniczący (piter34@roverki.pl)
- Izabela Bek (‘Juzzy’) – Sekretarz (juzzy220@wp.pl)
- Maciej Godlewski (‘maciej’) – Członek Komisji (maciej@roverki.pl)


:D

MaReK - Pon Lut 16, 2009 11:08

Wszystkie te persony sa pod jednym e-mailem zjednoczone - zarzad@roverki.pl - jak pisal Paul.

Fearless ja musze pisac zdanie z duzej litery, bo to silniejsze ode mnie ;)
Sam mi sie shift wciska. Szkoda, ze alt nie chce sie wcisnac jak pisze polski znak :(

Wiec musisz sie z tym pogodzic, ze tak bedzie czasami pisany Twoj nickname.
Tak jak ja sie godze i nie robie awantur o to, ze ktos napisal Marek, a nie MaReK ;)
W ogole to nie wiem dlaczego mam to MaReK - chyba znak rozpoznawczy z dawnych IRCowych czasow.

fearless - Pon Lut 16, 2009 11:15

MaReK napisał/a:

W ogole to nie wiem dlaczego mam to MaReK - chyba znak rozpoznawczy z dawnych IRCowych czasow.


A ja myślę że tak: M - bo MG, R - bo Rover, K - bo dołączyłeś w kwietniu ;) "Dołączył: 07 Kwi 2005"

:hahaha: i sprawa rozwiązana ;)

MaReK - Pon Lut 16, 2009 11:24

K - Klubowicz - tylko kurde jeszczem nie oplacil skladki ;/
fearless - Pon Lut 16, 2009 11:57

MaReK napisał/a:
K - Klubowicz - tylko kurde jeszczem nie oplacil skladki ;/


Nic tylko na początek trza zabrać Ci kolorek, a jak to nie pomoże to skreślić z listy :p

MaReK - Pon Lut 16, 2009 12:05

Ale ja nie mam kolorku klubowicza ;D
walkie - Pon Lut 16, 2009 12:08

Poza tym weryfikacja uzytownikow jest dopiero w marcu, wiec do marca jest czas aby przelac skladke.
MaReK - Pon Lut 16, 2009 12:09

Chyba zaplace przez Violke w Szczyrku ;)
walkie - Pon Lut 16, 2009 12:17

MaReK, ale Tadzika nie będzie :P
fearless - Pon Lut 16, 2009 12:25

MaReK napisał/a:
Ale ja nie mam kolorku klubowicza ;D


Ale masz kolorek ADM - zawsze można Cie tego pozbawić ;p

MaReK - Pon Lut 16, 2009 12:26

Bedzie trudno w moim przypadku ;)
walkie - Pon Lut 16, 2009 12:35

fearless, Ty nie masz większych zmartwień niż kolor Mareckiego? Ja mam wrażenie, że Ty się potwornie nudzisz. Daj cynk, znajdę Ci zajęcie.
fearless - Pon Lut 16, 2009 12:39

walkie napisał/a:
fearless, Ty nie masz większych zmartwień niż kolor Mareckiego? Ja mam wrażenie, że Ty się potwornie nudzisz. Daj cynk, znajdę Ci zajęcie.


Oj się nudzę ;) Siedzę w biurze - ludzi nima, szefuńcio w drugim biurze, kontroli ni ma..... :)

Tylko muszę pilnować co by rachunki na czas płacić, ale to jest 20 minut roboty z rana i dalej bibka :D No to co mam robić....?? Włażę na forum i piszę od rzeczy :p

walkie - Pon Lut 16, 2009 12:40

to zacznij puzzle ukladac ;P
fearless - Pon Lut 16, 2009 12:42

eeeeeeee tam puzle.... - tu jest ciekawiej :p
thef - Pon Lut 16, 2009 15:19

Fearless, kuchnię mi zaprojektuj jak się nudzisz, może być w 33 wariantach, tylko nie spamuj tyle ;)
pioneer_SRT - Pią Mar 06, 2009 14:26

Kto ma na zbyciu nalepy klubowe na ramki rejestracyjne?
Joa - Pią Mar 06, 2009 19:11

bylo w tym watku, bylo w kilku innych, ale co mi tam ;)

nalepki klubowe na tablice rejestracyjne dostepne sa dla wszystkich sympatykow- skontaktuj sie ze skarbnikiem, lub:

http://forum.roverki.eu/v...er=asc&start=20

pioneer_SRT - Pią Mar 06, 2009 22:23

nie istnieje ten link :(
kasjopea - Pią Mar 06, 2009 22:27

no jak nie jak tak :wink:
blackbetty - Sob Mar 07, 2009 11:11

faktycznie link nie istnieje, albo znajduję sie w ukrytym dziale dla szefostwa :D

Ja już kiedys pisałam w sprawie naklejek i nikt nie odpowiedział... :(

kasjopea - Sob Mar 07, 2009 11:14

blackbetty, w Poznaniu wild_weasel ma nalepki, skontaktuj się z nim, albo wpadnij na spota :smile:
wild_weasel - Sob Mar 07, 2009 13:55

Potwierdzam :D blackbetty, pisz na PW. Dogadamy się kiedy będziesz w Poznaniu, albo przekażę Ci kiedyś na spocie, jak sugeruje kasjo ;)
MaReK - Sob Mar 07, 2009 13:59

A ja nadal nie dostalem paczki z wlepkami pod tablice...
Chyba, ze Tedi wyslal do kogos innego.

pioneer_SRT - Sob Mar 07, 2009 14:31

Kto sie zajmuje nalepami w grupie dolnoślaskiej??
Greg_Wu - Sob Mar 07, 2009 21:50

MaReK napisał/a:
A ja nadal nie dostalem paczki z wlepkami pod tablice...
Chyba, ze Tedi wyslal do kogos innego.

No właśnie, bo ja też czekam na naklejkę :D

MaReK - Sob Mar 07, 2009 23:04

Ale od kogo? Od Tediego czy od nas ;D ?
Ja mialem w/g podzialow na regiony otrzymac wlepki na sekcje warszawska, ale... cos nie wyszlo, chyba ze ktos inny przejal paczke i milczy ;D

Brt - Nie Mar 08, 2009 20:11

miała byc wysłana na firmę na Idzik o ile pamietam, bo sam adresy przygotowywałem. Może tam sprawdź czy czasem gdzieś sięnei zawieruszyła ;)
Greg_Wu - Nie Mar 08, 2009 20:26

MaReK napisał/a:
Ale od kogo? Od Tediego czy od nas ;D ?
Ja mialem w/g podzialow na regiony otrzymac wlepki na sekcje warszawska, ale... cos nie wyszlo, chyba ze ktos inny przejal paczke i milczy ;D

Czekam aż Tedi wyśle Ci a Ty dasz cynk Mi [!sic]
(tak jak pisałem Ci na PM) :grin:

MaReK - Pon Mar 09, 2009 08:43

No wlasnie sie nie zawieruszyla ;D Ja tam jestem codziennie i nic ;/
Brt - Pon Mar 09, 2009 09:07

uderz z pytaniem do Tediego mailem :| moze ma potwierdzenie wysyłki :roll:
Greg_Wu - Sro Kwi 01, 2009 03:37

Czy już coś wiadomo? Doszły naklejki na sekcję warszawską?
Brt - Sro Kwi 01, 2009 08:30

doszły :) uderzaj do MaRkA :ok:
Greg_Wu - Sro Kwi 01, 2009 08:32

Dobra, uderzam!
pioneer_SRT - Czw Kwi 02, 2009 23:11

A jak tam sprawa nalepek w sekcjii wroclawskiej wyglada?
fearless - Czw Kwi 02, 2009 23:20

Brt napisał/a:
doszły :) uderzaj do MaRkA :ok:


Dziś jakoś wszyscy do MaRkA uderzają ....... o wszystko(nawet o głupie maile, czy jak to się nazywa;) )D - Marku współczucie :hahaha:

Brt - Czw Kwi 02, 2009 23:31

sekcję wrocławską obsługuje walkie ... dogadaj się na PW, może jakoś Ci przekaże :ok:
Szajba - Sob Kwi 04, 2009 22:17

A mozna gdzies je dostac w Żywcu lub w Bielsku Białej ?
DJAUGUST - Czw Kwi 16, 2009 10:37

WITAM.KTO ZAJMUJE SIĘ DYSTRYBUCJA NAKLEJEK POD TABLICE NA PODKARPACIU?JEST TAKA OSOBA ?

[ Dodano: Czw Kwi 23, 2009 18:35 ]
POTRZEBUJE NALKEJKI POD TABLICE.GDZIE JE MOGE ZDOBYC?

TIGER - Nie Maj 10, 2009 20:41

DJAUGUST mam już naklejki pod tablice więc jak chcesz to kontaktuj się ze mną.
staf - Nie Maj 31, 2009 19:17

Czytam i czytam o legalności i nielegalności .O tym czy mozna czy nie.Za przykłady podajecie legalnośc oglądania i ściągania filmów z netu.O ile łatwiesze i mniej skąplikowane byłoby życie gdybś zrobił jak ja..Wysłałem składke i czekam na wlepki,nalepki i swiadomość że nigdy nikt nie zarzuci mi na drodze że jeżdże z logiem klubu o którym nie mam pojęcia.Pozdrawiam
PopaY - Czw Sie 13, 2009 21:45

Jak wygląda naklejka klubowa? Może ktoś pokazać wzór? Jakiś przekreślony czy coś żeby nie myśleć, że chcę zrobić. Chcę tylko wiedzieć czy warto ją nakleić, bo widziałem już wiele naklejek klubów samochodowych i tylko garstka nadawała się do naklejenia...
kasjopea - Czw Sie 13, 2009 21:47

Naklejka klubowa wygląda jak powyżej na banerze. Są jeszcze naklejki na tablice rejestracyjne dla klubowiczów i sympatyków.
staf - Czw Sie 13, 2009 21:50

Wygląd Ładniej. Duzo ładniej na samochodzie :grin:
http://www.roverki.pl/dow...uproszczone.jpg

Brt - Czw Sie 13, 2009 21:53

http://www.roverki.pl/mod...7&orderby=dateD
widać ją na powyższej fotce pod napisem ROVER ... dodam, że jest to naklejka żywiczna .. taka wypukła zbliżona kształtem i grubością do orginalnego znaczka :)

PopaY - Czw Sie 13, 2009 22:03

Z całym szacunkiem: jeśli opłacę składkę to mam nadzieję, że nie będę miał obowiązku jeździć z taką naklejką?
emes - Czw Sie 13, 2009 22:05

PopaY, nie ma takiego obowiązku :)
PopaY - Czw Sie 13, 2009 22:07

Respektował bym na naklejki pod tablice, bo widzę, że są dosyć ładne.
Brt - Czw Sie 13, 2009 22:10

wybór należy do Ciebie :)
PopaY - Czw Sie 13, 2009 22:11

Czyli do kogo należy się zgłosić i ile trzeba szykować na takie naklejki pod tablice?
kasjopea - Czw Sie 13, 2009 22:12

Naklejki są za free
Brt - Czw Sie 13, 2009 22:13

napisz swój adres do mnie na PW a po weekendzie wyslę Ci lepki pod tablice :ok:
PopaY - Czw Sie 13, 2009 22:14

Adres leci... Aha, od jutra będę miał dwa roverki :D
staf - Czw Sie 13, 2009 22:17

Brt, Chciał nie chciał ślij dwa zestawy :haha: