Zobacz temat - [MGF] Przekładka z Anglika
 
Forum Klubu ROVERki.pl

MGF i MG TF - [MGF] Przekładka z Anglika

domeryk - Sro Lut 25, 2009 16:25
Temat postu: [MGF] Przekładka z Anglika
Posiadam MGF 1.8i VVC 150 konne interesowała by mnie przekładka z Anglika na polaka ponieważ zainwestowałem remont silnika ma ktoś jakieś informacje na temat firm które mogły by się podjąć takiej przekładki ?
Alan4523 - Sro Lut 25, 2009 18:56

Spróbuj tutaj: http://przekładki.pl/
Ogólnie ciężko z przekładka MG ale wszystko się da zrobić :wink:

Marrkus - Sro Lut 25, 2009 21:57

Jeżeli dobrze pamiętam to z przekładką od strony technicznej nie ma dużego problemu, Ścianka grodziowa jest dostosowana do RHD i LHD. Kwestia znalezienie części - a to już będzie bardzo ciężkie bo dorwać kokpit do MGF nie jest łatwo.

Ale przeszukaj allegro może coś znajdziesz. Jesteś już posiadaczem i to mgf-a z wyremontowanym silnikiem - być może się opłaci bo gdyby tak planować zakup anglika i przekładkę to nie miało by to głębszego sensu.

PHJOWI - Sro Lut 25, 2009 21:59

ściana nie jest przygotowana na przekładkę , trzeba spawać
Marrkus - Sro Lut 25, 2009 22:32

PHJOWI napisał/a:
ściana nie jest przygotowana na przekładkę , trzeba spawać


to przepraszam - ktoś mi kiedyś głupot nawciskał

domeryk - Czw Lut 26, 2009 15:11

Czyli trzeba wypalać ścianę grodową dzwoniłem do pewnego Pana który zajmuję się przeróbkami także ma dziś mi dać znać o cały przód z Holandii
fearless - Czw Lut 26, 2009 15:18

Poczekaj z tą przekładką - bo może się okazać, że w Polsce będą problemy z rejestracją takiego autka.... Ostatnio głośno o tym jest, już nawet niektóre Wydziały Komunikacji odmawiają rejestracji, lub wymagają zaświadczeń od producenta, że auto jest przystosowane do ruchu prawostronnego :)
SeniorA - Czw Lut 26, 2009 16:38

fearless napisał/a:
że auto jest przystosowane do ruchu prawostronnego :)
a dokładniej , że producent dopuszcza możliwość przystosowania i żądają świadectwa homologacji na przebudowane auto . Nie wiem jak Rover , ale np. Renault nie wydaje takich dokumentów.
domeryk - Pon Mar 02, 2009 23:31

Lepiej robić przekładkę w serwisie Rovera czy prywatnie ?