Zobacz temat - R600 - co to jest?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - R600 - co to jest?

Mayson - Sro Lut 25, 2009 19:27
Temat postu: R600 - co to jest?
Na tej fotce widać na drążku skrzyni aut. jakiś napis - jakby przełącznik trybu pracy automatu (np. eko/sport)... Czy R600 miały kiedykolwiek coś takiego przy automacie?? :shock:
maciej - Sro Lut 25, 2009 19:30

Patrząc na poduszkę i klapkę do zasłaniania radia to jest wersja sprzed '96 roku.

Ten przełącznik wyglada podobnie jak przełącznik w R827 automat...

Możesz poszukać w manualach na stronie hondaaccord.strefa.pl - może tam coś znajdziesz...

Marrkus - Sro Lut 25, 2009 22:57

Tak to jest włącznik trybu sport - prawdopodobnie taki trik marketingowy bo z relacji użytkowników wynikało że nie ma on większego (żadnego?) wpływu na sposób przyśpieszania
- tak przynajmniej słyszałem

llygas - Nie Mar 08, 2009 14:36

W moim R 600 było identycznie. Jest to przycisk wyboru trybu pracy skrzyni normal/sport.
W trybie sport biegi były zmieniane przy wiekszych obrotach. Lekki wpływ na przyspiesznie to miało.

Mayson - Nie Mar 08, 2009 17:39

:smile: Człowiek myśli, że zna auto, a tu nagle takie cuś :smile: Ja na tej fotce powyżej, pierwszy raz takie ustrojstwo zobaczyłem.
herc - Nie Mar 08, 2009 17:46

llygas napisał/a:
W trybie sport biegi były zmieniane przy wiekszych obrotach. Lekki wpływ na przyspiesznie to miało.


I przy puszczeniu gazu nie zmienia biegu na wyższy tylko trzyma ten na którym jest

llygas - Nie Mar 08, 2009 17:51

herc napisał/a:
I przy puszczeniu gazu nie zmienia biegu na wyższy tylko trzyma ten na którym jest


dokładnie tak :) Juz zapomniałem ze tak było :)

Mayson - Nie Mar 08, 2009 18:19

Ciekawe w jakich wersjach auto miało ten przełącznik? Pewno przed liftem... (ja go nie mam :mad: ) Chyba Maciej ma racje; w manualu albo rave coś napewno będzie.
Wojtek88 - Wto Mar 10, 2009 12:01

Ja widziałem ten przycisk w 623 Si mojej cioci. :)