Zobacz temat - R200 tłumik "dedykowany" od Michael Tuning System
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning mechaniczny - R200 tłumik "dedykowany" od Michael Tuning System

muzyczny_rover - Czw Mar 12, 2009 22:19
Temat postu: R200 tłumik "dedykowany" od Michael Tuning System
Witam napisałem do firmy Michael Tuning System o zlozenie tłumika dedykowanego do auta.
Odpisali,ze spoko tylko musial bym przyjechać do nich, czy ktoś miał doczynienia z wyrobami tej firmy ?
robią tłumik pod auto... z dzwiękiem sportowym..

michone - Czw Mar 12, 2009 22:58

ceny zabijaja :/ napisz do dobregozioma on mial kogos ktor robil wprzystepnej cenie
muzyczny_rover - Czw Mar 12, 2009 23:00

Wiesz jaka cene podali 280 - 400zł ... to az tak zabija ?
Firq - Czw Mar 12, 2009 23:34

cena przystępna :)
jasiu87 - Sob Mar 14, 2009 13:59

muzyczny_rover, cena naprawdę przystępna może i ja się skusze hmmm
muzyczny_rover - Sob Mar 14, 2009 14:01

jasiu87, spokojnie można się kiedyś zebrać i razem pojechać..tylko ja prowadzę bo Ciebie nie dogonie hahaha ..trzeba pomyśleć trasa nie zbyt daleko a moim zdaniem warto pomyśleć nad tym:) trzeba jeszce poczekać może się ktoś znajdzie chętny - co Ty na to ?
jasiu87 - Sob Mar 14, 2009 14:03

muzyczny_rover, ale ty masz bliżej więc wyjedziesz szybciej :P
muzyczny_rover - Sob Mar 14, 2009 14:06

jasiu87, a na miejsce podjedziemy wspolnie - hahahaha, dobra dobra niepodpuszczaj :) można się spotkać w Pile i z Piły wyjechać :D :D
michone - Sob Mar 14, 2009 14:30

pytanie czy oni zrobią dedykowany w sensie wyliczą czy uniwersalny przerobią pod mocowania rovera :/
muzyczny_rover - Sob Mar 14, 2009 15:37

michone, z maili jakie napisali niby robią pod "motor"
kamil_luczak - Nie Mar 15, 2009 00:39

Z tego co wiem to w PL sa 2 lub 3 firmy ktore przeliczaja wydech/tlumik do pojemnosci silnika. Druga rzecz to to ze nie duzo osob potrafi to dobrze przeliczyc
muzyczny_rover - Nie Mar 15, 2009 10:16

kamil_luczak, no wiesz oby zrobili to dobrze :) ! lepsze to niż zakładany uniewersalny :)
michone - Nie Mar 15, 2009 11:42

kamil_luczak napisał/a:
Z tego co wiem to w PL sa 2 lub 3 firmy ktore przeliczaja wydech/tlumik do pojemnosci silnika. Druga rzecz to to ze nie duzo osob potrafi to dobrze przeliczyc
swego czasu na stronie grabowskiego byl poradnik. Niestety teraz juz nie dostępny, byly tam od strony fizycznej opisane wszystkie zaleznosci.

Do wyliczenia wydechu w NA potrzebnych jest kilkanascie danych, czasy otwarcia zaworow. Do tego oblicza się dla kilku fal itd, itp.

Wg mnie najprostrzym wyjsciem jest zrobienie identycznego jak fabryka dala, zmieniajac jedynie tlumiki na przelotowe. Jednak pojemnosc i przekroje powinny byc zachowane.

muzyczny_rover - Nie Mar 15, 2009 12:11

michone, Ale hmm dajesz do zrozumienia, ze ta firma M.T.S. nie da rady czy co ? :)
michone - Nie Mar 15, 2009 12:49

muzyczny_rover napisał/a:
michone, Ale hmm dajesz do zrozumienia, ze ta firma M.T.S. nie da rady czy co ? :)
swego czasu mialem zrobic program ktory bedzie wyliczal tlumiki, oczywiscie opierajac sie na stronie grabowskiego, problem lezy w tym ze ciezko zdobyc wszystkie dane potrzebne do obliczenia. Nie twierdze ze nie dadza rady tylko skad wezma te dane?? :> ze stoperem beda stali na silnikiem i liczyli czas otwarcia zaworow itp?? :)

Ja zaluje ze od rovera ktorego przywiazlem na handel nie sciagnelem dedykowanego tlumika RMUSA, rovera sprzedalem a okazalo sie ze ten tlumik 250 euro kosztuje :/

muzyczny_rover - Nie Mar 15, 2009 12:52

michone, no jak by Ci to powiedzieć.. nie wiem jak to zrobią.. :)
a Remus...hmm to pioruństwo jest głośne jak cholera :)

michone - Nie Mar 15, 2009 15:05

muzyczny_rover napisał/a:
[b
a Remus...hmm to pioruństwo jest głośne jak cholera :)
nie bylo go slychac nawet w srodku auta :) dodam ze roverka kupi gosc w wieku 50 lat a tacy nie lubia glosnych tlumikow :) jak Cie zrobia to daj znac i wstaw fotki :)
muzyczny_rover - Nie Mar 15, 2009 15:16

michone, nie ma problemu, jak się z nimi dogadam co do terminu to spoko
Teraz u mnie priorytet to kupno kół 16 cali z oponami ! :)

marcinmarcin - Pon Mar 16, 2009 20:29

http://www.mowad.tuning.opole.pl/ na tej stronce w dziale opinie o firmach jest artykuł o MTS. Trochę z innej strony...
muzyczny_rover - Pon Mar 16, 2009 20:35

marcinmarcin, tylko czekałem aż mnie ktoś oświeci.. :)
Roj - Pią Maj 08, 2009 16:17

marcinmarcin no muszę przyznać, że ciekawa firma... :cool:
dobrze, że wkleiłeś link