Zobacz temat - [R400] Linka przedniej maski POMOCY ..
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] Linka przedniej maski POMOCY ..

regis - Pon Mar 16, 2009 14:21
Temat postu: [R400] Linka przedniej maski POMOCY ..
Witam, mam problem w postaci "zerwanej?" linki pokrywy silnika. A mianowicie, rano otwierajac maske, pociągnąlem za "dynks" wewnatrz auta umoziwiajacy jej otwarcie- maska się otworzyla, a felerny mechanizm otweirania zostal w pozycji naciagnietej, pozstawiajac linkę całkiem lużną. Zupełnie się na tym nie znam. Czy jest jakis sposob naprawienia tego ustrojstwa? Bylem u mechanika, lecz ten bez rozkrecania ani patrzenia pod nadkole wydał wyrok " do wymiany".. co wydaje mi sie zbytnio nieprofesjonalne, bo linka mogla się gdzies odhaczyc.. hem hem Drugi problem jest taki ze w sklepie nie posiadają takowych linek, a na allegro znalazlem tylko "zamek maski razem z linką". Gdyby co, to nie chcialbym przeplacac za zupenie niepotrzebny mechanizm.. prosilbym o kilka informacji- czy jest mozliwosc naprawy takiej linki i jak ja sprawdzic, a jak juz nie da sie jej reanimowac to gdzie mozna cudo takowe dostac?
Z gory bardzo dziękuję i pozdrawiam

sTERYD - Pon Mar 16, 2009 14:59

psiknąć wd 40, rozruszać, przesmarować, nie sluchać niekompetennych mechaników.
Zamek maski w R400 widać wystarczająco dobrze bez otwierania :cool:
linka nie jest zerwana :cool:

regis - Pon Mar 16, 2009 15:18

Faktycznie, popracowalem nad linka i dziala prawidlowo. W tym wypadku brak mi slów co do kompetencji niektorych "zawodowców", a Tobie sTERYDzie bardzo ale to bardzo dziękuję :) Pozdrawiam