Zobacz temat - [R416] Zapalił -> zgasł sam po parunastu sekundach
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Zapalił -> zgasł sam po parunastu sekundach

danterape - Pią Kwi 10, 2009 09:59
Temat postu: [R416] Zapalił -> zgasł sam po parunastu sekundach
Witam,
mam taki problem. Zszedłem odpalić mojego Rovera teraz, odpalił odrazu praktycznie, pochodził chwilkę ok 15 sekund po czym zgasł. Rozrusznik kręci mocno, ani pompowanie pedałem ani lekkie uchylenie przepustnicy poprzez wcisniecie pedalu gazu lekko takze nie pomogly w ponownym jego odpaleniu. Co moze byc problemem? Teraz juz mu sie odechcialo odpalac...

truten23 - Pią Kwi 10, 2009 11:01

A pompę paliwa słychać ?? ;>
AndrewS - Pią Kwi 10, 2009 16:18

iskra jest ??
danterape - Pią Kwi 10, 2009 20:56

pompe paliwa slychac, po wlozeniu i zalaczeniu elektryki jest taki jakby mechaniczny ruch czegoś czyli pompa.

co to znaczy czy jest iskra? :P on tak jakby chcial odpalic czasem nawet, ale nie daje rady, tak ajkby mu sie nie chcialo

truten23 - Pią Kwi 10, 2009 21:25

Jeśli pompa pracuje i podaje paliwo, to może być coś z czujnikiem położenia wału... :hm:
danterape - Pią Kwi 10, 2009 21:57

Boze, nawet nie chce o tym myslec... tak nagle sie zepsulo?
AndrewS - Pią Kwi 10, 2009 23:16

danterape napisał/a:
co to znaczy czy jest iskra?


no wykreca sie swiece i sprawdza

danterape napisał/a:
Boze, nawet nie chce o tym myslec... tak nagle sie zepsulo?


przecie wszystko przewaznie sie psuje nagle
pisze przewaznie, bo akurat u mnie ten czujnik padal powoli

najlepiej by bylo zeby nie wpedzac sie w koszty, znalec kogos kto ma taki silnik i podmienic czujnik

pasozyt23 - Nie Kwi 12, 2009 15:03
Temat postu: [R416si 96r]
Witam,
mam ten sam problem,ale mój mechanik powiedział że po prostu rozrzad przeskoczył o kilka zębów!

kamil18101986 - Pon Kwi 13, 2009 14:04

witam!!!

ja wczoraj mialem to samo. odpalil na pare sekund i zaraz zgasl za drogim razem znowu odpalil i zgasl. zawinil ten system od odciecia doplywu paliwa podczas wypadku. nacisnalem ten przycisk pod maska co to wlacza doplyw paliwa zpowrotem i juz jest ok. moze to samo byc u ciebie. sprawdz. moze akurat pomoze.