Zobacz temat - Hejka!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Hejka!

1robecki - Wto Kwi 21, 2009 11:31
Temat postu: Hejka!
Witam serdecznie wszystkich.
Mam na imię Robert, benzynę we krwi i świra na punkcie motoryzacji pomimo swoich 30 paru lat i myśle, że raczej mi nie przejdzie.
Ale jak to mawiają- facet jest jak duże dziecko, musi mieć swoje zabawki (hobby, na które w odróżnieniu od dzieciaków pracuje sam), inaczej jest strasznie zgrzędny :lol: .
Pozdrawiam serecznie.

Viniu - Wto Kwi 21, 2009 11:33

1robecki napisał/a:
facet jest jak duże dziecko, musi mieć swoje zabawki
I to jest słuszna koncepcja, i tego się trzymajmy :D

Witamy i pozdrawiamy ślązaka D:)

zouza - Wto Kwi 21, 2009 13:09

Witam i zapraszam na spoty, nawet jak bez R to chociaż pooglądać inne i się decydować jaki model ;)
kasjopea - Wto Kwi 21, 2009 19:41

Witaj :grin:
Asia - Wto Kwi 21, 2009 23:03

Witaj duży dzieciaku ;)
1robecki - Czw Maj 07, 2009 10:16

zouza napisał/a:
Witam i zapraszam na spoty, nawet jak bez R to chociaż pooglądać inne i się decydować jaki model ;)


Decyzja już zapadła jakiś czas temu. Do codziennej ekonomicznej eksploatacji powinien wystarczyć R25, a najchętniej MG ZR zdecydowanie nie żółty, rocznik 2000 lub młodszy, motorek 1.4, 103PS, koniecznie z klimą, niebity (jak już, to delikatnie i dobrze naprawiony).
Fajnie byłoby 5-cio drzwiowca dopaść, bo wygodniejszy ale 3 door też będzie oki (jakoś się dzidziusia wciśnie na tylny fotelik :wink: ).
Dzięki za zaproszenia na spoty, za kawalera czasu było mnóstwo, by się włóczyć po świecie, a teraz praca i dom- ech wydoroślało się trochę.
Widzę, że Ty z Zabrza, a ja tam do pracy na Szczęść Boże codziennie dojeżdżam.
No i autko R25 :twisted:

Pozdrawiam serdecznie.

[ Dodano: Czw Maj 07, 2009 10:28 ]
Asia napisał/a:
Witaj duży dzieciaku ;)


Czy ja wiem, czy taki duży?

Ale fajnie jest mieć zabawki i czuć się dzieckiem, fajny ten piesek na avatarku :wink:

[ Dodano: Czw Maj 07, 2009 10:33 ]
kasjopea napisał/a:
Witaj :grin:


Co za tajemnicze spojrzenie..., czy te oczy mogą kłamać, skoro błyszczą jak gwiazdy? :wink:


Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich serdecznie. :cool:

Asia - Czw Maj 07, 2009 14:56

;)