Zobacz temat - [rover 200] kluczyki - jeden pilot, drugi kluczyk nie pasuje
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [rover 200] kluczyki - jeden pilot, drugi kluczyk nie pasuje

marikul - Czw Kwi 23, 2009 14:48
Temat postu: [rover 200] kluczyki - jeden pilot, drugi kluczyk nie pasuje
Witam

Wczoraj kupiłem samochod Rover 200, dostałem kluczyki jak na zdjęciu. Dziwi mnie ze jest tylko jeden pilot od alarmu a ten drugi kluczykwchodzi do stacyjki ale nie chce sie przekręcić... co teraz??
Czy jest opcja dorobienia drugiego pilota od alarmu?
z góry dzięki
Pozdrawiam

thef - Czw Kwi 23, 2009 14:54

Proszę poprawić temat zgodnie z zasadami kącika.
PTE - Czw Kwi 23, 2009 15:21

A ten drugi kluczyk jest na pewno taki sam? A może jest już porządnie wyrobiony? Kluczyk dorobisz w każdym punkcie parającym się tego typu usługami (około 20zł, lub więcej jeśli chcesz mieć oryginalny roverowski - na stronie tomateam.pl surowy kluczyk do Rovera kosztuje około 30zł). Co do pilota, to możesz kupić sprawny używany (od ok. 50zł wzwyż) lub nowy (ok. 250zł). W obu przypadkach musisz udać się do warsztatu dysponującego komputerem tzw. TestBook, za pomocą którego nowy pilot zostanie zaprogramowany.
szoso - Czw Kwi 23, 2009 15:56

ja kupiłem surowy kluczyk u Tomiego a za dorobienie tego kluczyka zapłaciłem 30zł :smile:
a piloty wyrwałem za 30zł sztuk 2 plus zaprogramowanie 80zł :smile:

marikul - Czw Kwi 23, 2009 22:02

PTE napisał/a:
A ten drugi kluczyk jest na pewno taki sam? A może jest już porządnie wyrobiony?


z tego co widze to jest identyczny ale, może jednak jest mała różnica której nie dostrzegam. Rozglądałem sie za kodowaniem pilota i to jest koszt ok 150-200 zl ;/

Pozdro

azer - Czw Kwi 23, 2009 22:48

w Poznaniu 100zł u Przemo285 albo też około 100zł u PHJOWI w Nowym Mieście nad Wartą. Przemo ma nówki za 290zł a Jowi używki ;)

do obydwóch masz podobne odległości

aha i według mnie kluczyk albo jest od innego auta albo wyrobiony, nie ma innej opcji

Koty3 - Pią Kwi 24, 2009 14:06

Witam,
mam podobny problem tyle że u mnie kluczyki wyraźnie sie różnią. Poprzedni wlaściciel wymieniał zamek wklapie bagażnika, ale tam też nie pasuje więc cytuję " no to nie mam pojecia skąd on mógł sie tam wziąć. Nigdy drugiego nie używałem". Może mam Twój ? :?: Chociaż odległość pomiędzy naszymi roverkami spora :mrgreen:

Mombrey - Nie Maj 03, 2009 21:31

Mam podobny problem. Wprawdzie kluczyki pasuja ale pilot dzial tylko jeden. . Otworzylem obudowy i na obu jest ten sam numer plytki drukowanej: 53872753F. Czy mozliwe, ze jest od innego Roverka czy jakies inne uszkodzenie? Probowalem synchronizowac wedlug instrukcji ale to nic nie dalo :-(
SeevS - Nie Maj 17, 2009 17:39

Mombrey napisał/a:
Mam podobny problem. Wprawdzie kluczyki pasuja ale pilot dzial tylko jeden. . Otworzylem obudowy i na obu jest ten sam numer plytki drukowanej: 53872753F. Czy mozliwe, ze jest od innego Roverka czy jakies inne uszkodzenie? Probowalem synchronizowac wedlug instrukcji ale to nic nie dalo :-(


Nie wiem czy o to pytać ale próbowałeś włożyć do niej świeża baterię ?? :)

Steff - Pon Maj 18, 2009 16:55

Ja kupiłem auto z jednym kluczem i jednym pilotem. Zaraz oczywiście dorobiłem drugi klucz, za 18zł u pierwszego lepszego "dorabiacza". I też na początku miałem problemy z "nowym" nie zawszeł dało się przekręcić, czasem trzeba było włożyć go w odwrotnej pozycji. Ale normalne klucz musi się trochę wyrobić i dopasować do stacyjki :smile: