Zobacz temat - [R420 LPG] Szukam dobrego serwisu do R420 pod Warszawą
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R420 LPG] Szukam dobrego serwisu do R420 pod Warszawą

orzechvip - Wto Maj 05, 2009 13:03
Temat postu: [R420 LPG] Szukam dobrego serwisu do R420 pod Warszawą
Mam autko rover 400 2.0 benzyna kiedy go kupilem autko nie chodzilo idelanie rowno ale sie tym nie przejmowalem jezdzilem rok czasu na benzynie a potem zalozylem do niego sekwencje LPG samochod chodził nawet rowniej na lpg niz na benzynie tak było przez 1,5 roku teraz zrobilo sie mocniejsze szarpanie na benzynie jak i lpg mysle ze cos jest nie halo z samym silnikiem( cos sie przestwiło lub kucneło) i chcialbym autko ustawic dobrze na benzynie a dopiero potem jechac na ustawinie lpg Problem w tym ze kiedy zadzwonilem do serwisu ECC w Babicach pod Warszawa (ASO) powiedzieli mi że aut z lpg nie ruszaja iz ktos mogl zrobic wciecia w zlych miejscach i dostaje lewe powietrze na co sie bardzo zdziwilem ze ktos odrazu mnie zlał mimo tego ze nie sprawdzil jak pracuje silnik. Pytanie czy ktos z was zna jakis dobry serwis rovera pod warszawą (okolice Grodziska MAz lub dalej) aby mogli mi go sprawdzic i znaleźć przyczne na benzynie??
Dziekuję za pomoc...

Raptile - Wto Maj 05, 2009 14:05

Skontaktuj się z Dr.Marianem użytkownik pod nickiem mariusz418
kasjopea - Wto Maj 05, 2009 14:10

English Cars - Mariusz Stanisławski Popularny
Opis: Serwis specjalizujący się w samochodach marki Rover, MG, LandRover. Możliwość podłączenia pod komputer T4.
Adres: ul. Piaskowa 3, Zielonki k/Stare Babice
Telefon, faks: 0508353669
Adres e-mail: mariusz418@vp.pl

Raptile - Wto Maj 05, 2009 15:36

kasjo prosto z mostu wali :wink: