Zobacz temat - Zużyte akumulatory - co z nimi zrobic ???
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Zużyte akumulatory - co z nimi zrobic ???

Armandoo - Sob Maj 23, 2009 18:22
Temat postu: Zużyte akumulatory - co z nimi zrobic ???
Witam,


właśnie jestem w trakcie robienia porządków w moim mini-śmietniku-warsztacie i znalazłem trochę starych akumulatorów.

Nazbierało się ich kilka sztuk przez wszystkie lata używania środka lokomocji zwanego samochodem :-)

Powiedzcie mi co z nimi najlepiej zrobić? Gdzieś to skupują czy jak ?


Pozdrawiam

Dam-Kam - Sob Maj 23, 2009 18:24

możesz oddac chyba w każdym pkt gdzie sprzedają akumulatory :) U mnie jak się kupuje akumulator to chcę żeby oddać albo dowieźć im stary.
R-200 - Sob Maj 23, 2009 18:33

Pamiętaj że chcąc teraz kupić akumulator zdajesz stary albo płacisz więcej. :roll:
Armandoo - Sob Maj 23, 2009 19:21

Tak...tak...ja wiem , że jak się zmienia akumulator trzeba oddać stary , nawet taki jest teraz przepis ale nie o to mi chodzi.

Jak będę chciał zmienić akumulator to oddam ten co mam aktualnie w aucie . Narazie jednak działa super i nie ma takiej potrzeby.

Nie widzę jednak sensu trzymania czterech czy pięciu akumulatorów po to , żeby mieć kiedyś co oddać do sklepu na wymianę.

SeevS - Sob Maj 23, 2009 19:37

Gdybyś mieszkał w Poznaniu to bym Ci dokładnie powiedział gdzie oddać. Są firmy które zabierają takie rzeczy jak np akumulatory lodówki itp. Możesz spytać się na zwykłym złomowisku czy tego nie wezmą.
izjawa - Sob Maj 23, 2009 21:49

Armandoo,
sprawdź w necie, gdzie masz najbliższy punkt odbioru eko-śmieci i pozbędziesz się kłopotu. Na złom nie powinni przyjąć ze względu na kwas, przepisy zabraniają takich "eksperymentów ekologicznych". Sklep z akumulatorami to też dobry pomysł, może przyjmą od Ciebie "hurtową ilość" :lol:

R-200 - Nie Maj 24, 2009 19:56

Są też tacy co skupują akumulatory, wprawdziem dostaniesz dychę za jeden ale zawsze coś. :/
michone - Nie Maj 24, 2009 20:31

5-10 zl za sztuke daja :P
R-200 - Pon Maj 25, 2009 13:00

Dycha po staremu to 10zł :!: :!:
michone - Pon Maj 25, 2009 15:57

R-200 napisał/a:
Dycha po staremu to 10zł :!: :!:
?? dycha od dziesiec... o co Ci chodzi??
SyntaX - Pon Maj 25, 2009 22:23

A podpalić to fajnie wybchają :twisted: :mrgreen:
Armandoo - Wto Maj 26, 2009 00:31

Wybieram pomysł SyntaXa ... uwielbiam wybuchy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: