Zobacz temat - [R75] Zmiana języka komputera - IPK
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Zmiana języka komputera - IPK

michal07 - Sro Cze 03, 2009 20:41
Temat postu: [R75] Zmiana języka komputera - IPK
witam,
jak w temacie, czy można zmienić język wyświetlania funkcji komputera(przejechanych kilometrów, średniego spalania, itd.)?
aktualnie ustawiony język to niemiecki

z góry dzięki za pomoc

PHJOWI - Sro Cze 03, 2009 21:15

komputerem serwisowym pójdzie pod warunkiem że licznik nie od innego auta, i uprzedzam że polskiego brak w spisie :)
witgut - Sro Cze 03, 2009 21:18

można zmienić, w moim roverku wszystkie komunikaty wyświetlały się po włosku, język wyświetlanych komunikatów zmieniony na angielski przy pomocy T4 :wink: ,
ale teraz najciekawsze, niedawno udało mi się zdobyć płytkę do nawigacji z mapą Polski :mrgreen: (mam tzw małą navi), zauważyłem iż zmieniając język w ustawieniach navigacji zmienia mi się jednocześnie język komunikatów komp. pokładowego. :!:

michal07 - Czw Cze 04, 2009 18:00

wielkie dzięki

wypalę płytkę z nawigacja i spróbujemy

pytanko odnośnie tego napędu jak rozpoznać czy mam mk3 czy mk4?

w zasadzie to na napędzie jest napisane tylko, ze to napęd gps, nic poza tym a może jednak mogę wypalić płytkę dvd?

witgut - Pią Cze 05, 2009 22:33

jeśli zadziała - napisz, :mrgreen:
Stachu - Sob Cze 06, 2009 07:09

michal07 napisał/a:
pytanko odnośnie tego napędu jak rozpoznać czy mam mk3 czy mk4?

Aragorn - Wto Wrz 15, 2009 13:01

Co do zmiany języka komputera to potwierdzam u mnie zadziałało zmieniłem język w navi i automatycznie zmienił się w komunikatach komputera :-) :grin:
yoonior - Pon Lut 20, 2012 09:46

Aragorn napisał/a:
Co do zmiany języka komputera to potwierdzam u mnie zadziałało zmieniłem język w navi i automatycznie zmienił się w komunikatach komputera :-) :grin:


Odgrzebuję temat :)

U mnie komputer pokładowy w języku niemieckim, chcę go zmienić na angielski przynajmniej. Nawigację (wg. zdjęć mam MK3 choć i tak na początku zgłasza się logo BMW hehe) mam ustawioną na Polski (do wyboru jeszcze angielski). Nie zmieniło to oczywiście ustawień komputera, ale....

... jutro sprawdzę czy jak przestawię nawigację na EN to komunikaty komputera pokładowego też zmienią się na angielski. Potem navi przełącze na PL, rozumiem że komputer powinien pozostać 'angielski'.

[ Dodano: Pon Lut 20, 2012 09:46 ]
EDIT

Jest tak:

- jak zmienię w nawigacji język na EN, rzeczywiście komunikaty w komputerze pokładowym mam po angielsku, i to jest OK
- niestety jak potem zmienię w nawigacji na PL, komputer pokładowy przechodzi na niemiecki :(

Spróbuje jeszcze na sztywno ustawić język komputera na EN poprzez Testbooka.

zwierzak - Czw Lut 23, 2012 18:21

Witam ma małe navi w R75 potrzebuję płytkę do nawigacji z mapą Polski czy ktoś może mi pomóc bardzo bym prosił.