Zobacz temat - Powitać
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Powitać

Benior - Czw Cze 04, 2009 23:50
Temat postu: Powitać
Chciałbym się przywitać. :razz: a wiec

Witam wszystkich gorąco :mrgreen:

Od ponad roku jestem zapisany u Was na forum ale raczej nieczęsto się logowałem ponieważ byłem/jestem posiadaczem innej marki.. Obecnie rozważam nad sprzedażą mojej hondy i zrobieniem rovera 214 Si z 91r gdyż chwilkę nim pojeździłem i jakoś mi się spodobał (posiadaczem wcześniejszym był ojciec). Pisze zrobieniem ponieważ rover ma padnięty silnik i szykuje się raczej swap albo remont.. zobaczymy.. Jeżeli silnik będzie zrobiony to Auto zostanie na dłużej, a mam taką nadzieję :mrgreen:

trochę się rozpisałem no ale cóż... :rotfl:

kasjopea - Czw Cze 04, 2009 23:54

To do roboty i powodzenia :grin:
Skiba - Pią Cze 05, 2009 00:03

witaj ;)
wild_weasel - Pią Cze 05, 2009 09:12

Witaj, Benior!
Zabieraj się zatem za ożywianie Roverka - na forum na pewno znajdziesz pomocne informacje.
(Przez chwilę myślałem, że w avatarze masz CRX'a :mrg: ).

Benior - Pią Cze 05, 2009 09:34

dzięki za miłe powitanie.. :mrgreen: widzę ze panuje przyjazna atmosfera.. :wink: no to co prawda jest podobne do CRX ale to 4gen w civicu potocznie znanym jako żelazko.. :mrgreen: :razz:
Taki podglądowe foto civca i Rovera
Civic:

Rover:


jeszcze raz dzięki za powitanie.. :mrgreen:

PS. że tak zapytam.. Czy jest u Was na forum miejsce gdzie można przedstawić swoje auto albo poczytać i pooglądać inne roverki..? bo znaleźć nie mogę :roll: a na każdym prawie forum jest dział np. "Nasze auta" gdzie się opisuje dokonane modyfikacje itp..

MaReK - Pią Cze 05, 2009 09:41

Tak na gorze forum masz link "Garaż" i tam mozesz najswiezsze opinie, modyfikacje i zdjecia zobaczyc. Lub na stronie www.roverki.pl w dziale galeria aut klubowiczow.

Pozdrawiam,

tian - Pią Cze 05, 2009 12:03

Witaj.
Markzo - Pią Cze 05, 2009 22:17

w niedzielę widzimy sie Kolego :mrgreen: napisz coś więcej o swoim "kanciaku" :wink: jakbyś potrzebował pomocy to wal śmiało ;)
Pływak - Sob Cze 06, 2009 00:36

Powitać kolejnego "kanciaka" na fotum :)

Benior napisał/a:

PS. że tak zapytam.. Czy jest u Was na forum miejsce gdzie można przedstawić swoje auto albo poczytać i pooglądać inne roverki..? bo znaleźć nie mogę :roll: a na każdym prawie forum jest dział np. "Nasze auta" gdzie się opisuje dokonane modyfikacje itp..


No niestety tu rozwiązane jest to inaczej... http://forum.roverki.eu/garage.php

staf - Sob Cze 06, 2009 21:39

Witaj.A tak na marginesie....Gdzie leży Rudna Mała?...Pozdrawiam
siemion_ - Sob Cze 06, 2009 22:03

witaj
Benior - Sob Cze 06, 2009 22:54

staf, 7km od Rzeszowa w stronę Warszawy.. :> Woj. Podkarpackie :razz:
KILLERMGZT190 - Nie Cze 07, 2009 17:13

Witaj.
bambi - Pon Cze 08, 2009 20:37

Witaj :)
Asia - Pon Cze 08, 2009 21:40

Czesc ;)