Zobacz temat - [r216 coupe] Kilka pytań o 216i coupe
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover 200/400 lata 92-95 (kanciak)
oraz Rover 200 coupe/cabrio i Rover 400 tourer - [r216 coupe] Kilka pytań o 216i coupe


Vesper416 - Pon Cze 15, 2009 21:32
Temat postu: [r216 coupe] Kilka pytań o 216i coupe
Z góry przepraszam ale tak czytałem dużo postów jednak nie dały mi one jednoznacznych odpowiedzi na pytania jakie mnie nurtują więc prosze o wyrozumiałość e końcu "kto pyta nie błądzi"

1. Jaki maksymalny rozmiar felg można założyć na Tomiego i z jakim ogumieniem chodzi o profil opony

2. Jakie tarcze polecacie zamiast tylnego hamulca bębnowego i czy ktoś si orientuje jakie to koszta przejscia na tarcze?

3. Sprawdziłem swój VIN i pkazało mi że mam 5 klasę wyposażenia... Czy może ktoś to rozwinąć????

4. Czy po numerze VIN można dojść do koloru lakieru ?? ? Bo nigdzie nie moge znaleźć oznaczenia sprzedawca również nie mógł odnależć tego i polecil dobieranie komputerowe ale nie jestem przekonany do tego...

Na razie tyle bo zmęczony jestem i połowe rzeczy zapomniałem

Z góry dzięki i pozdrawiam

P.S

Założę się, że DANTE79R będzie miał najwięcej do powiedzenia

DANTE79R - Pon Cze 15, 2009 21:42

Felgi możesz założyć jakie chcesz ale czym większa tym opona niższa i droższa a jak przesadzisz to potrzebny będzie dystans i poszera błotników. Myślę że śmiało możesz założyć 17" z oponami 205/45 lub 215/40, co do tarcz to dziwię się że on ma bębny bo ja u Tomcata nie widziałem nigdy ale nie ruszaj bo to tylko wydatek a jak dobrze hamują to nie ma co grzebać. Co do 5 klasy to wiadomo że czym wyższa tym auto ma lepszy wypas. A dobieranie komputerowe lakieru jest dobrym wyjściem. Pozdrawiam
Vesper416 - Pon Cze 15, 2009 21:47

tylne hamulce chciałem zmienić bo już mam ładne alusy upatrzone ale jak to bedzie wyglądało jak bedzie beben widoczny ;/

co do rozmiaru to chyba zdecyduje sie na 16 zeby nie przesadzac

DANTE79R - Pon Cze 15, 2009 21:52

Vesper416 napisał/a:
tylne hamulce chciałem zmienić bo już mam ładne alusy upatrzone ale jak to bedzie wyglądało jak bedzie beben widoczny
I co z tego że widać? Bardzo dużo aut ma bębny i fajne alusy. Pomalujesz np na czerwono i będzie git :)
Vesper416 - Pon Cze 15, 2009 22:00

pomalować nie zaszkodzi a może sie spodoba przy okazji
DANTE79R - Pon Cze 15, 2009 22:05

no dokładnie, miłej zabawy :ok: