Zobacz temat - [R25 all] korektura licznika
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25 all] korektura licznika

Remigiusz - Pon Lip 06, 2009 12:16
Temat postu: [R25 all] korektura licznika
Witam,

Mam takie pytanie jak można skorygować licznik z cyfrowym wyświetlaczem, taki jak jest w R25 :wink:

Ja mam Rovera 200 i kupiłem sobie ten licznik jak na zdjęciu i tylko obawiam się ze stan licznika będzie mniejszy niż 190.000 km a chce mieć taki jaki mam teraz na swoim liczniku.
Problem w tym ze to jest cyfrowy :???: Chodzi mi o dodanie km.

Obawiam sie ze w takich zakładach co robią korekty licznika musi byc licznik zamontowany w aucie i z samym licznikiem nic nie zrobią :/

Jedyne co mi do głowy przychodzi to podłączyć licznik tam gdzie idzie impulsator z silnika pod 12v i powinno się kręcić do przodu oraz nabijać km.

szoso - Pon Lip 06, 2009 12:41

Remi55 napisał/a:
Jedyne co mi do głowy przychodzi to podłączyć licznik tam gdzie idzie impulsator z silnika pod 12v i powinno się kręcić do przodu oraz nabijać km.

zależy jakie dasz obroty i ile chcesz pogonić żebyś tydzień nie siedział :wink:
w warsztacie mogą ci pogonić za 30zł :wink:

Remigiusz - Pon Lip 06, 2009 12:56

szosownik napisał/a:
zależy jakie dasz obroty i ile chcesz pogonić żebyś tydzień nie siedział :wink:
w warsztacie mogą ci pogonić za 30zł :wink:


hehe.. no jeszcze dokładnie nie wiem ile tych km trzeba będzie nadrobić wiem tylko ze jest niszy stan niz moj ale o ile to jeszcze nie wiem bo czekam na licznik :razz:

Aha czyli się da zrobić takie coś w warsztacie bez całego samochodu :mrgreen:

szoso - Pon Lip 06, 2009 12:59

Remi55 napisał/a:
Aha czyli się da zrobić takie coś w warsztacie bez całego samochodu

elektroniczny najłatwiej cofnąć lub pogonić bo się podłącza pod sprzęt i wpisuje przebieg jaki się tylko chce :wink:
podjedź z szafą do jakiegoś warszatu się zapytaj o usługę :wink:

Remigiusz - Pon Lip 06, 2009 13:25

Ok mam nadzieje ze się ktoś znajdzie kompetentny w okolicach Rzeszowa / Strzyżowa :razz: Tylko najpierw musi mi licznik przyjść :mrgreen:
NEOSSS - Czw Lip 09, 2009 00:44

Remi55, nie wiem czy wiesz ale jest troche roboty zeby licznik normalnie z R25 dzialal w R200
Remigiusz - Czw Lip 09, 2009 10:47

NEOSSS napisał/a:
Remi55, nie wiem czy wiesz ale jest troche roboty zeby licznik normalnie z R25 dzialal w R200


Nie jest :mrgreen: 10min roboty :wink:
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=42577

Na samym dole opisałem co trzeba zrobic :ok: