Zobacz temat - [R75] Nie wiem co to jest?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Nie wiem co to jest?

Colin1488 - Wto Lip 07, 2009 11:58
Temat postu: [R75] Nie wiem co to jest?
Przy tunelu środkowym od strony pasażera jest jakaś czarna skrzynka ale nie wiem do czego to i po co? Mam podejrzenia ze do radia ale proszę o pomoc.
Jugol - Wto Lip 07, 2009 17:23

W 1993 jak byłem na misji w b. Jugoslawii, podobnie wyglądające skrzynki były montowane w samochodach pułapkach (wiesz o czym mówię- takie duże pierdut !! ), więc dla Twego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa osób znajdujących się w pobliżu, radzę nie ruszać :shock:
Boncky - Wto Lip 07, 2009 18:12

to jest centralka od zestawu do podlaczenia telefonu. jeden kabel idzie do telefonu dwa do głośników a ten największy do kabli =/- itd... ktoś miał u Ciebie podłączony zestaw głośnomówiący ze starą nokią. w domu gdzieś mam opis tej instalacji plus info do jakich to fonów. zczytaj symbol z tej puszki...
Jugol - Wto Lip 07, 2009 18:25

...myliłem się ?? , no cóż mylić się jest rzeczą ludzką :wink:
Colin1488 - Sro Lip 08, 2009 08:27

Może i do telefonu, gdyż poprzedni właściciel dodał mi podstawkę do Nokii 6310i, mówił że kabel jakbym chciał schował pod tunel środkowy, zmienił telefon i wymontowal.Ja mam Nokie N72 ciekawe czy da się coś przerobić...Spróbuje znależć na tym jakiś numer.Dzięki śliczne za pomoc pozdrawiam.
leszek95b - Sro Lip 08, 2009 09:04

Boncky napisał/a:
to jest centralka od zestawu do podlaczenia telefonu. jeden kabel idzie do telefonu dwa do głośników a ten największy do kabli =/- itd... ktoś miał u Ciebie podłączony zestaw głośnomówiący ze starą nokią. w domu gdzieś mam opis tej instalacji plus info do jakich to fonów. zczytaj symbol z tej puszki...


a dokładniej centralka od cark 91 nokii. jeden kabel idzie do mikrofonu, drugi kabel idzie do głośnika, trzeci do podstawki od telefonu, a te kilka kolorowych to jest zasilanie, włączanie, i wysterowanie radia (żeby się samo ściszało jak się gada - funkcja musi być obsługiwana w radiu).

są dostępne na aledrogo przejściówki do "dzisiejszych" nokii za ok. 100zł.