Zobacz temat - [R600] Chromowane lusterka
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R600] Chromowane lusterka

Mayson - Pon Lip 13, 2009 14:01
Temat postu: [R600] Chromowane lusterka
Czy ktoś to widział/montował/słyszał? jak z trwałością tego chromu?
http://moto.allegro.pl/it...nda_accord.html

Osobiście nie podoba mi się kształt ale jak zwykle w przypadku 600-ki; nie ma mowy o jakimkolwiek wyborze. Może nawet skusiłbym się ale nie wiem czy przy zmywaniu much, po pół roku nie zejdzie chrom; stąd moje pytania.

Wolałbym same nakładki, takie jak tu: http://moto.allegro.pl/it...nda_accord.html
ale gościu mi odpisał, że to tylko do Accorda po `98. Jednak na foto nr 1 i 3 są chyba pasujące do AccordaV/R600 ...

seyfer - Pon Lip 13, 2009 15:58

widziałem kiedyś 600-tke z podobnymi lusterkami i niestety wyglądało to koszmarnie ale to tylko moje zdanie. Co do trwałości to podejrzewam ze po pół roku/ rok cały ten piękny chrom zacznie pękać lakier i się kruszyć jak to przy lampach bywa :/
Pływak - Pon Lip 13, 2009 20:16

Popieram seyfer, moim zdaniem będzie tuning z pod znaku "wieś tańczy i śpiewa" na ale to oczywiście kwestia gustu nie mniej jednak masz bardzo ładnego R i nie ma co kombinować :)
faecd - Pon Lip 13, 2009 22:17

Mayson, to juz lepiej oddaj swoje lusterka do chromowania...da sie to zrobic tylko nie wiele zakladow taka usluge ooferuje
Mayson - Wto Lip 14, 2009 08:51

No właśnie kiczowaty jest kształt tych luster, wolałbym jakieś nakładki ale tego nigdzie nie ma... chromowanie ABSu; ciężko znaleźć taki warsztat...
funfel - Wto Lip 14, 2009 09:55

Ja jak zobaczylem chromowane w audi RS4 to zaczely mi sie podobac.. i tez chcialem zrobic cos takiego, ale jak zobaczylem tutaj zjecie na forum, ktos mial chromowane.. to mi sie odwidziało. Fajnie to wyglada ale nie we wszystkich autach
faecd - Wto Lip 14, 2009 23:19

Mayson, to chyba nie jest abs, z absu masz klameczke w kabinie, natomiast klamki zewnetrzne oraz zapewne lusterka sa z PC-PPT jakos tak. Procedura polega na galwanizowaniu plastiku, dokladnie w taki sposob jak sie robi armature lazienkowa z plastiku:)