Zobacz temat - [r200 99r] aluminiowe dywaniki
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [r200 99r] aluminiowe dywaniki

Lewis - Pon Lip 20, 2009 15:17
Temat postu: [r200 99r] aluminiowe dywaniki
witam chciałbym sobie kupic aluminiowe dywaniki do mojego rover 200 szukałem na allegro ale cos nie moge znalesc do rovera chyba, ze zle szukam wie ktos moze gdzie mozna takie kupic ?? :smile:
grembi - Pon Lip 20, 2009 15:23

Witam

Moim zdaniem takie dywaniki to wiocha ;p ale podjedz do tesco widziałem tam takie uniwersalne z tym że tylko na przód

Pozdro

Gość - Pon Lip 20, 2009 15:25

obawiam się ze nie dostaniesz takich do Rovera... takie tuningowe "rarytasy" to raczej do golfa lub malucha. Jednakże polecam zakup oryginalnych dywaników od Tomiego w Toma Team super jakość i przystępna cena.
tian - Pon Lip 20, 2009 15:25

Obawiam się że będzie Ci ciężko znaleźć dedykowane do Rover-ka.
Poszukaj raczej zbliżone kształtem i tyle.

A wujek Google podpowiedział mi coś takiego
http://sklep.tuning.pl/dzial.php?d_id=72069

Z jakże ciekawym dopiskiem ... Są niezbędne w każdym dobrze stuningowanym aucie.
:mrgreen:

sTERYD - Pon Lip 20, 2009 19:54

no ba... przeca takie dywaniki to co najmniej 5 kuniuf wjencej ;)
komarek - Pon Lip 20, 2009 21:31

IMO nie rób tego, zainwestuj w welury i będziesz na pewno zadowolony
staf - Pon Lip 20, 2009 21:34

komarek napisał/a:
IMO nie rób tego, zainwestuj w welury i będziesz na pewno zadowolony

Jestem tego samego zdania. W Roverku chyba nie byłoby im dobrze. :razz:

Lewis - Pon Lip 20, 2009 21:38

no tak ja mam welurowe oryginalne ,ale chce kupic na zime jakies gumowe albo te aluminiowe :D bo za bardzo sie zniszcza w zime te welurowe:D
faecd - Pon Lip 20, 2009 21:43

Lewis, slusznie, ze chcesz dywaniki na zime, ja rowniez przed zima takie sobie sprawie ale co do aluminiowych to mialem takie w poprzednim aucie. 1. wiocha, 2. W ogole nie sa praktyczne, brud w calym aucie, a nawet jak sie nazbiera na dywaniku to podczas jego wyjmowania wszystko sie zsuwa i laduje na wykladzinie samochodu.

Najlepiej by bylo gumowe czarne z takim rantem, co by woda czy brud nie wylewala sie/wysypywala podczas wyciagania z auta. Cos ala volkswagen jak ma

Pluum - Pon Lip 20, 2009 22:11

Mnie osobiście takie aluminiowe dywaniki się nie podobają ale jak jesteś zainteresowany to są w Lidlu takie uniwersalne (w tym tygodniu podobno w jakiejś promocji;)
SeevS - Pon Lip 20, 2009 23:16

Wioska tańczy i śpiewa, lepiej zainwestuj w gumowe nawet oryginalne R. ja takie mam i jestem bardzo zadowolony a nie jakieś popierdółki...
Lewis - Nie Sie 02, 2009 11:29

chciałem sie zapytac czy te dywaniki beda pasowaly do mojego Rover 200 r99 http://www.darmag.pl/prod...products_id=300 bo te z przodu maja calkiem inny ksztalt niz te co mam aktualnie i co oznacza skrot ROVER NO?? i jaki kolor proponujecie wziąść najlepiej zeby jakos to wygladalo :D
Krzysi3k - Nie Sie 02, 2009 12:05

Ja bym wziął ciemnoszary z popielatym napisem tak, jak to jest w oryginale :)
A dywaniki powinny pasować, trochę inny kształt, ale napisane, że pod pedał gazu...

staf - Nie Sie 02, 2009 20:43

Lewis napisał/a:
chciałem sie zapytac czy te dywaniki beda pasowaly do mojego Rover 200 r99 http://www.darmag.pl/prod...products_id=300 bo te z przodu maja calkiem inny ksztalt niz te co mam aktualnie i co oznacza skrot ROVER NO?? i jaki kolor proponujecie wziąść najlepiej zeby jakos to wygladalo :D

Jak się już tak uparłeś na te dywaniki....To równiż polecam popielate Jak najbliższe orginałowi :mrgreen:

namiko - Nie Sie 02, 2009 22:36

Lewis, kiedyś miałam te niby aluminiowe w Twingo. Brrrr.... Te z tym kawałkiem gumy w welurze też miałam - cholerstwo się zaginało pod pedałem sprzęgła.
Zanim kupiłam sobie oryginalne welury miałam (i mam z zamiarem używania w zimie) taki miks welurowo-gumowy. Od spodu guma - z góry prawie na całości welur, ale dookoła na "prawej" stronie też guma - taki pas gumy szerokości 3 cm. Wyglądają dość przytulnie, ładnie, są trwałe i się nie przesuwają. Kupiłam w Norauto za 60 kilka złotych.

Brt - Pon Sie 03, 2009 11:33

rzeczywiście mają inny kształt niż te ogólnie znane ..... czy przypasują ... raczej bez przymiarki trudno powiedzieć :roll:
zuber84cool - Pon Sie 03, 2009 13:42

Welurowe jak najbardziej,gumowe mogą być ale NIE! :nono: pseudo aluminiowym dywanikom CO TO JEST! :głupek2: Normalnie paźdierz i tyle,ble :rzyga:
faecd - Pon Sie 03, 2009 13:47

gumowe z rantem sa dobre na zime, takie uniwersalne, mam zamiar sprawic sobie takie na jesien:) ale co wam powiem to najlepsze dywaniki w bratniej dla R400 Hondzie Civic 5D mial moj szef u ktorego pracowalem w zeszlym roku, samochod czysto do celow transportowych materialow budowlanych na wykonczenia wnetrz, stad tez caly srodek i bagaznik mial wylozony zielonym dywanem podlogowym w miare przycietym jak mu poszlo pod wymiar dywanikow;D hehe;) byly grube i milo sie na nich nogi kladlo to trzeba przyznac:D