Zobacz temat - [Freelander] Projekt przekładka !!!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Land Rover (Freelander, Range Rover itp.) - [Freelander] Projekt przekładka !!!

SyntaX - Pon Lip 27, 2009 10:49
Temat postu: [Freelander] Projekt przekładka !!!
Właśnie dobiega połowa prac nad stworzeniem profesjonalnego poradnika na temat rzekładki Freelandera (Roczniki po 2001r z nową puszką klimatyzacji).
W poradniku znajdą się dokładne wymiary, a także do pobrania szablon do wycinania wygłuszenia ściany grodziowej oraz szablony do wytłoczek.
Wszysko będzie ładnie udokumentowane fotografiami.
Jednak potrzebuję trochę Waszej pomocy.
Jeśli ktoś ma jakieś fotki z przekładki które mógłbym użyć w poradniku będę niezmiernie wdzięczny.
Proszę je wysłać na e-mail arkonet@o2.pl

Admina proszę o przypięcie do FAQ mojego poradnika na temat tylnej szyby.
Mini poradnik w załaczniku.

Jutro zrobię poradnik na temat przerbiania mechanizmu wycieraczek.

goferk - Sro Wrz 09, 2009 11:31

SyntaX świetny pomysł tylko co dalej czekam na poradnik bo przerabiamy właśnie freelka z2001 i mam mało wiedzy np klima itp podaj coś więcej morze na maila goferk@poczta.fm
blue827 - Sro Wrz 09, 2009 12:01

tutaj fotki przykładowej przeróbki:
:mrgreen:



PopaY - Sro Wrz 09, 2009 13:10

Toż to samobójstwo :shock:
goferk - Sro Wrz 09, 2009 13:19

ale fajnie wygląda hehe daje rade... ale mi nie pomogleś
SyntaX - Sob Wrz 12, 2009 11:58

Jezu ludzie co Wy.
Takie wynalazki to do traktora, kosiarki a nie do samochodu.
Niestety pomimo usilnych prósb dostałem bardzo niewiele zdjęć z przekładek.
Za 3 dni zaczynam przekładać kolejnego Freelandera znajomemu.
Cóż widze że dokumentację beę musiał robić niestety samemu, a szkoda bo miało to Wam pomóc.
Po to zbieram zdjęcia by znaleźć optymalne rozwiązania, pokazać na zdjęciach jakie błędy najczęściej się popełnia i podpowiedzieć jak je ew. usunąć.
No ale bez Waszej pomocy niewiele zdziałam.

goferk - Wto Wrz 29, 2009 11:21

Syntax kolego... trzeba przerobić nawiew środkowy bo powietrze sie tłamsi idealni spasował mi (po lekkich przeróbkach) silniczek z łopatkami z vectry B anglik. trzeba buło wyciąć dziure bo silniczek jest dłuższy i obciąć nadmiar plastiku łatwa robota postaram sie dodać jakieś foty ale działa i to bardzo dobrze wieje jak cholera i nic mi nie paruje w a ucie 5 osub bez klimy i świetna cyrkulacjia jest pozdrawiam.
Kasa313 - Wto Wrz 29, 2009 12:01

Paskudnie to wygląda!