Zobacz temat - Witam z Przemyśla - "na marginesie" gdzie zrobić r
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Witam z Przemyśla - "na marginesie" gdzie zrobić r

IROLA - Wto Lip 28, 2009 21:56
Temat postu: Witam z Przemyśla - "na marginesie" gdzie zrobić r
Witam z Przemyśla i gorąco pozdrawiam wszystkich. Już za "chwileczkę" mam nadzieję stać się szczęśliwym posiadaczem Roverka (za ok. 2 tygodnie) - mam pytanie : www http://forum.roverki.eu/v...p=376783#[/URL]
staf - Wto Lip 28, 2009 21:57

Witam. Pozdrawiam. :mrgreen:
Toshiro - Wto Lip 28, 2009 23:12
Temat postu: Re: Witam z Przemyśla - "na marginesie" gdzie zrob
IROLA napisał/a:
Witam z Przemyśla i gorąco pozdrawiam wszystkich. Już za "chwileczkę" mam nadzieję stać się szczęśliwym posiadaczem Roverka (za ok. 2 tygodnie) - mam pytanie : czy możecie polecić warsztat (Przemyśl - okolice) w którym dobrze (fachowo -może gwarancja-) zrobić rozrząd - silnik 14K4F, 1,4. W przyszłości : może instalacja gazowa ?


Witam Kolegę z Przemyśla :mrgreen: to widzę że w końcu będę miał z kim jeździć na spoty do Rzeszowa. Co do warsztatu nie mogę Ci zbytnio pomóc, puki co mój koczkodan silnikowo jest zdrowiutki więc nie miałem powodów szukać dobrego mechanika, a co do gazu z chęcią polecę gazownika który mi zakładał gaz i nie mam z nim problemów ;) A wiem, może jaro12 Ci pomoże z fachowcem, ostatnio miał HGF'a i ktoś mu to ładnie naprawił z jego okolic (Jarosław)

Pozdrawiam i zapraszam na temat ze spocikiem bądź na PW do mnie i gg, trzeba się spotkać gdzieś np. na kopcu ;)

IROLA - Wto Lip 28, 2009 23:23

Witam - jak zaznaczyłem : Roverka mam mieć za ok. 2 tygodnie. Chce zmienić rozrząd - (ponieważ tak trzeba - nadszedł jego czas). Co do spotkań - to może kiedyś (obecnie żona trzyma mnie za kluczyk). A gdybym miał 20 lat mniej to i owszem mogłyby być spoty - a teraz rodzina... praca, pranie, sprzątanie, gotowanie, cerowanie .... itd.... hi hi hi.
Toshiro - Wto Lip 28, 2009 23:25

no to może kiedyś czas się znajdzie ;) jak już Roverek wejdzie w posiadanie i przyjdzie czas na gazowanie to walić śmiało do mnie ;)

Pozdrawiam

kasjopea - Czw Lip 30, 2009 22:26

Witaj :grin:
IROLA - Sob Sie 01, 2009 22:21

Dziękuję Wszystkim za miłe przyjęcie - odliczam ostatnie dni do odbioru mojego Roverka 45.

Witam - od piątku wieczorem jestem szczęściarzem i posiadam własnego ROVERKA 45.

staf - Sob Sie 01, 2009 22:22

Trzymam kciuki :mrgreen:
jaro12 - Nie Sie 02, 2009 09:49

IROLA napisał/a:
Dziękuję Wszystkim za miłe przyjęcie - odliczam ostatnie dni do odbioru mojego Roverka 45.


Witam

Dobrego mechanika to ja znam też w Ruszelczycach przed Krzywczą na trasie na Dynów

Markzo - Nie Sie 02, 2009 22:49

heloł :D