Zobacz temat - [Prawo celne] Zakup Roverka w Niemczech z włoskimi dokumenta
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Prawo i ubezpieczenia - [Prawo celne] Zakup Roverka w Niemczech z włoskimi dokumenta

slawek78ue - Pią Sie 07, 2009 18:35
Temat postu: [Prawo celne] Zakup Roverka w Niemczech z włoskimi dokumenta
kupiłem roverka 620 SDi , kupiłem go w niemczech tylko jest z papierami włoskimi , czy będe miał problem w urzędzie celnym i czy mogę poruszać się po drogach krajowych po opłaceniu OC na nr. na których przyjechałem z niemiec. Blachy były ważne do 14.07.09
maciej - Pią Sie 07, 2009 18:41

Temat wydzieliłem.
verbat - Pią Sie 07, 2009 22:00

Od 15 lipca Twój roverek nie ma już dopuszczenia do ruchu w RP. W razie kontroli pięć stów, laweta i uciążliwa procedura odzyskania samochodu. Problemów z papierami (jeżeli masz komplet) nie będziesz miał.
slawek78ue - Sob Sie 15, 2009 08:56

Dzięki za informacje , co do papierów myślę że mam wszystkie ( nie znam się na tym ) . Choć chciałbym już nim pojezdzić
Kafarek85 - Sob Sie 22, 2009 13:44

tak troszkę offtop

Dla wszystkich co kupują w niemczech ,,włoskie" auta !! ! to jest największy syf, najczęściej trefne samochody , najbardziej kombinowane. Trafić na dobry egzemplarz graniczy z cudem. Mam nadzieje, że Ty doznałeś cudu :P . Pozdrawiam i życzę bezawaryjności.

staf - Sob Sie 22, 2009 14:10

Kafarek85 napisał/a:
tak troszkę offtop

Dla wszystkich co kupują w niemczech ,,włoskie" auta !! ! to jest największy syf, najczęściej trefne samochody , najbardziej kombinowane. Trafić na dobry egzemplarz graniczy z cudem. Mam nadzieje, że Ty doznałeś cudu :P . Pozdrawiam i życzę bezawaryjności.

Nie można uogólniać bo nie wszystkie na pewno sa do dupy. Powiedzmy większośc. :wink: Pisze tak bo mój kolega przyprowadził własnie takie audi....Dramat.