Zobacz temat - Witam serdecznie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Witam serdecznie

Vaticinator - Nie Sie 16, 2009 18:48
Temat postu: Witam serdecznie
Witam,

Jestem nowym posiadaczem Roverka. Kupiłem go dosłownie trzy tygodnie temu. Wiele słyszy się złych opinii na ich temat, ludzie często mi go odradzali, ale wziąłem sprawy w swoje ręce i wcale nie żałuję.

Model: 214si
Wiśniowy metalik
3-drzwiowy
benzyna
rocznik '96

Na pewno będę miał sporo części do wymiany, wszelkie filtry, paski, klocki, ogumienie... Widać, że poprzedni właściciel, dojrzewając myślami do sprzedaży, nic już przy nim nie robił, ale wygląda na to, że wcześniej dbał o auto. Serwisował je w ASO, mam całą dokumentację, rachunki, książeczkę... Oby było dobrze.

Szerokości!

jasiu87 - Nie Sie 16, 2009 19:34

:hejka: :hejka: :hejka: Witam kolegę :) też tak zaczynałem :) życzę szerokiej drogi i gumowych drzew :D
Jugol - Nie Sie 16, 2009 19:40

Powitać kolegę :hejka: , ważne że teraz sam sobie zadbasz jak będziesz chciał. A jak znam życie zadbasz dobrze :ok: . Bezawaryjności i szerokości życzę i witaj w gronie ROVERian :)
staf - Nie Sie 16, 2009 21:21

Witaj :grin:
Toshiro - Nie Sie 16, 2009 23:19

Powitać kolegę :)
kasjopea - Pon Sie 17, 2009 11:58

Witaj :grin:
Vaticinator - Pon Sie 17, 2009 19:30

Muszę przyznać, że po takim powitaniu, to już w ogóle jestem pasjonatem Roverów :wink:

Praktycznie dzień w dzień odkrywam w samochodzie coś nowego, coś nowego mnie niepokoi. Ale cóż, z używanymi samochodami tak to już jest. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i gotówkę :/ Najchętniej to bym założył jakiś wątek, w którym mógłbym prowadzić (jakby to nazwać) blog dla swojego auta. Opisywałbym co zamierzam wymienić, co jest nie tak, jakie usterki się pojawiają, do jakich mechaników jeżdżę itp. itd. A i pewnie od Was mógłbym się jakiś rad spodziewać. Ponieważ samochód dopiero kupiłem, myślę, że wiele będzie się przy nim działo.

Co sądzicie o takim wątku? I do którego działu forum taki by pasował?

Pływak - Pon Sie 17, 2009 22:40

Vaticinator, ja założyłem coś podobnego link do tematu w moim podpisie. Jest też garaż ale to nie to samo...
MaReK - Wto Sie 18, 2009 08:39

Witaj,

od tego co zamierzasz i czy warto sa porady techniczne w odpowiednim dziale forum.
A zdjecia, przebyte modyfikacje oraz komentarze mozesz umieszczac w sekcji Garaż.

Pozdrawiam i bezawaryjnej jazdy bolidem zycze ;)