Zobacz temat - [ R 214 Si LPG] Nie pali
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [ R 214 Si LPG] Nie pali

nazba - Pon Sie 17, 2009 12:07
Temat postu: [ R 214 Si LPG] Nie pali
Witam napotkałem sie z takim problemem iz ;
nie moge odpalic auta na benzynie a znow na gazie tez gdyz musze uzyskac 3 tys obrotow by go odpalic , dzis kolega ciagnal mnie na holu i odpalił mi na gazie i jezdzil ale gdy przelaczylem
na benzyne zero odzewu ;/ mysle ze moze byc to pompa poniewaz od chwili gdy stalo sie tak skonczyla mi sie benzyna bylo to przy wyprzedzaniu , jak narazie sprawdzilem tylko czujnik szczału ( antyszczał ) ;/

azor77 - Pon Sie 17, 2009 21:57

Ogólnie rzecz biorąc piszesz tak jak byś był nagrzany :smile:
Zapewne padła ci pompa paliwowa bo jeździsz na LPG a w baku masz znikome ilości paliwa więc co się dziwisz :mrgreen:

PopaY - Pon Sie 17, 2009 22:02

Przede wszystkim to wlej benzynę do baku :P Ja bym sprawdził w pierwszej kolejności wtryski i pompę, a następnie filtr, bo być może jest "zasrany" czymś.
pajda - Pon Sie 17, 2009 22:07

nazba napisał/a:
szczału
co to ?;/
staf - Pon Sie 17, 2009 22:09

pajda napisał/a:
nazba napisał/a:
szczału
co to ?;/

jak to co? antyszczał :grin:

sTERYD - Pon Sie 17, 2009 23:20

znaczy jak ktoś ma problemy z trzymaniem moczu ?? :hm:

a poważnie to zawory zabezpieczające przed eksplozją w kolektorze raczej nie mają nic wspólnego z rozruchem...
spróbuj posłuchać czy jak przekręcasz kluczyk w pozycję zapłon to słychać energiczne bzyczenie pompki w baku, czy może jest to raczej buczenie, a moze nie ma wcale...

nazba - Wto Sie 18, 2009 08:51

No niestety macie racje pompa paliwa :( , kompletna dosc droga bo w intercarsie ponad 700zł .. Dzięki za pomoc :???:
sTERYD - Wto Sie 18, 2009 08:58

nie kupuj całości, tylko samą pompkę np tu:
http://www.tomateam.pl/sk..._dzial=-&c=1346

nazba - Wto Sie 18, 2009 16:24

Właśnie w tym problem ze muszę cala wymienic z tego co powiedzial mi mechanik to spaliła sie cała i podobno mam farta ze zyje ;/ hehe
sTERYD - Wto Sie 18, 2009 17:00

spaliła się pompka, ale w tym komplecie z ntercarsu to oprócz pompki to są tylko rurki i kawałek wężyka, więc tam co innego się nie miało jak spalić. Ewentualnie od polskiego paliwa mógł się rozpuścić ten węzyk na pompce, ale z jego dokupieniem też nie ma problemu, więc nie wiem po co wydawać 700 złych