Zobacz temat - [R620] Kontrolka SRS
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Kontrolka SRS

wojtas_77 - Pią Sie 28, 2009 14:35
Temat postu: [R620] Kontrolka SRS
Witam.Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem r 620ti :lol: .Autko super ale..... no właśnie świeci się kontrolka srs.Facet od którego kupowałem twierdzi,że autko miało uszkodzony przedni błotnik i dlatego ta kontrolka.Autko jest w super stanie więc nie mam powodu mu nie wierzyć.Twierdzi,ze mógł to zatuszować przed sprzedażą ale jest uczciwy i niczego nie chce ukrywać.Moje pytanko brzmi,jak skasować błąd lub gdzie mogę podjechać we Wrocku aby to usunęli?Z góry wielkie dzięki
SeevS - Pią Sie 28, 2009 14:52

Funkcja szukaj działa ;)

http://forum.roverki.eu/v...puter+wroc%B3aw

i może poszukaj osoby o Imieniu Gawin

wojtas_77 - Pią Sie 28, 2009 15:00

Dzięki ale na tej stronie są informacje dotyczące silników Hondy a ja mam serie K:((.Rozumiem,że Gawin to nick klubowicza?
kwiatekt11 - Pią Sie 28, 2009 20:28

wojtas_77 napisał/a:
Dzięki ale na tej stronie są informacje dotyczące silników Hondy a ja mam serie K:((.Rozumiem,że Gawin to nick klubowicza?
Ty masz serie T a nie k sądząc po temacietu masz to co trzeba
lipa0210 - Pią Sie 28, 2009 21:00

witam, poprostu jeśli miał uszkodzony tylko błotnik to nie powinna się palić kontrolka srs, hyba że miał jakiegoś mocniejszego dzwonka albo napewno ma jakiegoś błęda
wojtas_77 - Sob Sie 29, 2009 09:20

Dzięki chłopaki.Jak znajdę trochę czasu to postaram się to zrobić .Dam znać jak mi poszło.Dużego dzwona nie miał zero szpachli i wszystkie szyby z jednym oznaczeniem nawet przednia:))))Pozdro
cortex - Sob Sie 29, 2009 09:56

sprawdź kable pod siedzeniami u mnie ostatnio kontrolka srs sie zapalała po odpaleniu silnika. okazalo sie że był luz w kostce pod siedzeniem kierowcy.
kwiatekt11 - Sob Sie 29, 2009 11:52

cortex napisał/a:
sprawdź kable pod siedzeniami u mnie ostatnio kontrolka srs sie zapalała po odpaleniu silnika. okazalo sie że był luz w kostce pod siedzeniem kierowcy.
jak sprawdzi kody błędów to będzie wiedział co jest i nie szukał w ciemno
marthinez - Sob Sie 29, 2009 14:37

cortex napisał/a:
sprawdź kable pod siedzeniami u mnie ostatnio kontrolka srs sie zapalała po odpaleniu silnika. okazalo sie że był luz w kostce pod siedzeniem kierowcy.
W R600 nie ma kostek od napinaczy pod siedzeniem. Napinacze pasów są w słupkach. :wink: