Zobacz temat - [Rover 214 1.4 1996r] problem ze stacyjka
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Rover 214 1.4 1996r] problem ze stacyjka

szopen - Pon Wrz 07, 2009 18:04
Temat postu: [Rover 214 1.4 1996r] problem ze stacyjka
Witam
mam taki problem iz podczas włączenia stacyjki, słychać wkurzający sygnał przyspieszonego włącznika kierunkowskazow (nie wiem czy dobrze to wytłumaczyłem, ale chodzi o to ze gdy jest włączony kierunkowskaz to słychać takie powolne pikanie, natomiast u mnie jest to pikanie znacznie przyspieszone bez włączenia kierunkowskazu lecz gdy włączę kierunek to pikanie jest normalne) możne ktoś miał podobny problem i wie jak sobie z tym poradzić.
z góry dzięki za pomoc

Paul - Pon Wrz 07, 2009 18:23

A rozrusznik się odzywa? Działa? Odpala?
Jeżeli nie, a wszystko co osiągasz przekręcając kluczyk, to jest to terkotanie, to zacznij od ładowania akumulatora :D

szopen - Pon Wrz 07, 2009 18:47

on noormalnie pali i nim jezdze tylko to pikanie podczas jazdy

[ Dodano: Pon Wrz 07, 2009 19:25 ]
z tego co mi sie wydaje to moze byc przerywnik do kierunkowskazow tylko nie wiem czy cos takiego jest, jesli tak to ile cos takiego moze kosztowac

Paul - Pon Wrz 07, 2009 22:57

Jeżeli przerywacz tak się zachowuje BEZ włączenia kierunkowskazu, to dziwny objaw. Możliwe, że masz gdzieś jakieś przebicie/zwarcie/dłubane w instalacji (niepotrzebne skreślić). Na wsiaki słuczaj zajrzyj do jakiego kumatego elektryka, niech posprawdza, żeby jakim pożarem się nie skończyło :olaboga:
szopen - Wto Wrz 08, 2009 16:14

no tak mi sie dzieje od jakiegos roku ale wczesniej popikalo kalka minut i byl spokoj a od wczoraj caly czas pika. moze ten przerywacz siwe popsol